ZAD TROLLA Koszalin

Forum miłośników gier bitewnych oraz strategicznych z Koszalina i regionu.

IndeksIndeks  CalendarCalendar  FAQFAQ  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

Share | 

I edycja Mini-Ligi GRY O TRON - zakończona!

Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4
AutorWiadomość
-SaH-
Ork

Liczba postów : 419

PisanieTemat: Re: I edycja Mini-Ligi GRY O TRON - zakończona!   Pią Mar 27, 2015 11:41 pm

Udało się zaktualizować ranking, większy Gmoch później się postaram, choć nie ma zdjęć! Sad
Kacper wyraźnie odchodzi reszcie stawki, no ale Karol ma średnią 4pkt, więc trzecia gra i kwalifikacja do mini-ligi może być znacząca Very Happy
Krzysiek zaliczył udany debiut Smile

Ranking mini-ligi:
1. Kacper: 5,00 pkt.
2. Marcin P.: 3,80 pkt.
3. Bobo: 3,00 pkt.
-. Malatyn: 3,00 pkt.
-. Stadej: 3,00 pkt.
-. -SaH-: 3,00 pkt.
7. Vectirius: 2,50 pkt.
8. Wolny: 1,50 pkt.
Powrót do góry Go down
-SaH-
Ork

PisanieTemat: Re: I edycja Mini-Ligi GRY O TRON - zakończona!   Pon Mar 30, 2015 9:55 am

Trolle!

Nigdy nie spodziewałem się, że do początku kwietnia zagramy aż 9 razy. Myślałem, że cała liga to będzie z 10-12 meczy. Osobiście więc jestem bardzo zadowolony, tym bardziej że 11 osób już zagrało a 2 inne są chętne na wejście, wypróbowanie gry.

Postaram się jeszcze opisać dwie ostatnie rozgrywki, szczególnie z wykorzystaniem dokumentacji fotograficznej Malatyna (Dzięki! Smile ), ale ogólnie doszliśmy do momentu, w którym liga na około miesiąc idzie w zawieszenie. Ogólnie jak wiadomo i nie wiadomo, zapowiadałem przerwę, no i właśnie ona nadchodzi. Może się tak zdarzyć, że jeszcze w 2gim-3cim tygodniu kwietnia będę i wtedy mnie się oderwanie w grę bardzo przyda, ale raczej do maja się nie zobaczymy.
Jak będzie po maju, też nie wiem, mam nadzieję, że tak jak dotychczas - ta jedna gra na 2 tyg. się uda.

Tak sobie myślę, że jeśli tempo się utrzyma i w wakacje już będzie około 20 gier, to chyba na zakończenie wakacji zrobimy jakąś wystawniejszą grę i ligę zakończymy na 31.08.2015 a od września II edycja. Jeśli nie, to lecimy do grudnia 2015 już bez patrzenia na ilość gier.

Ostatnio dołączył do nas Krzysiek G., Johnny też wyraził chęć zmierzenia się w walce o Żelazny Tron - mam więc nadzieję, że uda się i innych Trolli Starych i Młodych do gry wciągnąć.

To tyle ode mnie na razie.
Pozdrawiam
-SaH-
Powrót do góry Go down
-SaH-
Ork

PisanieTemat: Re: I edycja Mini-Ligi GRY O TRON - zakończona!   Pon Wrz 07, 2015 8:50 am

Hej,
myślę o jakimś kontynuowaniu Mini-Ligi, tak dojść do 12 meczy może do grudnia i zrobić finał na sześciu graczy, z dyplomem obiecanym itd. Nie wiem jeszcze jaki termin, ale może pod koniec września byśmy się spotkali w klubie.
Dajcie znać tutaj, na PW, FB kto by chciał, tak powiedzmy od 23.09 do końca września - weekend, jakaś środa, może piątek? Jak będzie odzew, to ustalimy.
Powrót do góry Go down
KaC
Snotling

Liczba postów : 1

PisanieTemat: Re: I edycja Mini-Ligi GRY O TRON - zakończona!   Pon Wrz 28, 2015 7:42 am

Witam,
przez przypadek znalazłem to forum.
Czy w Koszalinie są jakieś spotkania tak żeby można sobie było przyjść i zagrać w planszówkę?

Grałem kilka razy w Grę o Tron i bardzo mi się podoba jakby była możliwość uczestniczenia w mini lidze to byłoby fajnie:)
Powrót do góry Go down
-SaH-
Ork

PisanieTemat: Re: I edycja Mini-Ligi GRY O TRON - zakończona!   Wto Wrz 29, 2015 7:07 am

Witam,

witam na forum.
Aktualnie nieco wypadłem z gry, a pod koniec września tak jak chciałem, nie udało się zorganizować gry. W październiku wiele terminów mi wypada, więc niestety najpewniej w listopadzie zagramy, może do końca roku te trzy gry się uda zrobić, więc oczywiście zapraszam do mini-ligi.

Jak co, napiszę Ci PW, żebyś wiedział że jakiś termin się zbliża. Na razie też myślę o edycji II w 2016, niestety klubowicze dobrze wiedzą, że z czasem u mnie niestety nie zawsze po drodze.

Pozdrawiam
-SaH-
Powrót do góry Go down
-SaH-
Ork

PisanieTemat: Re: I edycja Mini-Ligi GRY O TRON - zakończona!   Pon Gru 21, 2015 11:20 am

Mały update - liga wystartowała 28 stycznia i chyba do tego czasu się skończy - lub dociągniemy do 12 gier, jak zakładałem.

Niestety, wszelkie moje zamierzenia diabli zabrali i nie dałem rady ani w listopadzie ani w grudniu, ale za to może nadal pracę w Koszalinie będę miał, więc chyba się opłaciło.
Termin jakiś zaproponuje po świętach, pozdrawiam.
-SaH-
Powrót do góry Go down
-SaH-
Ork

PisanieTemat: Re: I edycja Mini-Ligi GRY O TRON - zakończona!   Sro Sty 13, 2016 9:03 am

Zgodnie z obietnicą - zapowiedź X gry.

Termin: 29 lub 30 stycznia.
Miejsce: postaram się o klucz do klubu.

Czasu trochę jest, ja się dowiem jak miejscówka wygląda, czy dostępna itp.

Co do ligii, planuje jednak 12 gier łącznie, z finałem w marcu, po czym nastąpi uroczyste wręczenie mega dyplomu oraz zapowiedź II edycji - jeśli będę w stanie ją prowadzić.

Pozdrawiam
-SaH-
Powrót do góry Go down
-SaH-
Ork

PisanieTemat: Re: I edycja Mini-Ligi GRY O TRON - zakończona!   Pią Sty 15, 2016 7:40 am

Update:

Termin - zostaniemy przy 29.01.2015, start jakoś po południu (18 - 19)
Na razie 4 osoby są, już zakwalifikowane w lidze, więc warto się zgłosić, coby nie pozwolić im za darmo pkt zdobywać Smile

1. -SaH-
2. Marcin P.
3. Vectirius
4. Karol P.
5. ? Kacper B.
6.

Ostatnio zmieniony przez -SaH- dnia Pon Sty 25, 2016 11:08 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
-SaH-
Ork

PisanieTemat: Re: I edycja Mini-Ligi GRY O TRON - zakończona!   Pon Sty 25, 2016 11:08 am

Jest jedna mała lipa - dawno nie byłem w klubie i piątek sobie wybrali gracze karcianek - i o, stare Trolle mogą się nie pomieścić Wink - taka przykrość. Dlatego są dwa lub trzy wyjścia:
A) Ktoś się rzuca z miejscówką a my chętnie zaproszenie przyjmujemy.
B) Idziemy gdzieś do mniej uczęszczanego acz dość oświetlonego klubu i gramy (opcja droższa zapewne, no bo piwko w klubie droższe itp. - padła dobra propozycja pub "Z innej beczki").
C) - ale to raczej mniej preferowana - można by zagrać u mnie w pracy w "pokoju konferencyjnym". Myślę, że po 18:00 będzie u mnie w robocie pusto, ale za to kulturka tu musi być znacznie wyższa i nie można się szwendać po innych pokojach ;P.

To jak będzie Pany?

Ps. Powyżej update chętnych.
Powrót do góry Go down
-SaH-
Ork

PisanieTemat: Re: I edycja Mini-Ligi GRY O TRON - zakończona!   Pią Sty 29, 2016 8:40 am

Update:

Szczegóły gry w pierwszym poście, dalej mamy jedno wolne miejsce, więc chętnych zapraszam!
Powrót do góry Go down
-SaH-
Ork

PisanieTemat: Re: I edycja Mini-Ligi GRY O TRON - zakończona!   Sob Sty 30, 2016 12:45 am

Były dwie rozgrywki, rankingi itp. w pierwszym poście.
Ranking mini-ligi:
1. Kacper: 5,00 pkt
2. Karol P. - 3,50 pkt
3. -SaH- - 3,18 pkt
4. Vectirius - 3,17 pkt
5. Marcin P.: 3,00 pkt.
-. Bobo: 3,00 pkt.
-. Malatyn: 3,00 pkt.
-. Stadej: 3,00 pkt.
9. Wolny: 1,50 pkt.

Planuje jeszcze dwa spotkania, czyli maksymalnie 4 gry. I trochę pomysłów na drugą edycję Razz
Powrót do góry Go down
-SaH-
Ork

PisanieTemat: Re: I edycja Mini-Ligi GRY O TRON - zakończona!   Pon Lut 08, 2016 9:59 am

Pany, Zad Trolla 20-21 organizuje turniej WFB, może z nocką - jest więc dobra okazja do zorganizowania kolejnego meczu Gry o Tron w Mini-Lidze, dodam że to będzie przedostatnie spotkanie. Finał w Marcu. Roznieście wici i dajcie znać, czy kto chętny i jak (który dzień jeszcze nie wiem, ale się dowiem, godzina, czy nocka, czy na dwie gry itp.).
Powrót do góry Go down
Szczur
Troll
Troll

Liczba postów : 4119

PisanieTemat: Re: I edycja Mini-Ligi GRY O TRON - zakończona!   Pon Lut 08, 2016 7:06 pm

Od razu zaznaczę, że raczej bez nocki max do 22

Ork

PisanieTemat: Re: I edycja Mini-Ligi GRY O TRON - zakończona!   Pią Lut 19, 2016 7:27 am

Z powodu braku ludzi oraz braku nocki gry nie będzie.

Jakoś w marcu postaramy się ustawić.
Powrót do góry Go down
-SaH-
Ork

PisanieTemat: Re: I edycja Mini-Ligi GRY O TRON - zakończona!   Czw Mar 17, 2016 7:48 am

Witam,
korzystając z obecności Bobo w Koszalinie, chciałem zrobić grę - finał - z ludźmi którzy mają najwięcej gier w lidze, tj. Marcin P., Malatyn, Vectirius, Bobo, Kacper.
Bobo jest do końca świąt i zdaje sobie sprawę, że to termin dla wielu pewnie napięty, no ale próbujemy.
Jeśli jedna czy dwie osoby z tej grupy nie będą mogły, będę szukał dalej. Jeśli okaże się, że prawie nikomu nie pasuje, no to spróbujemy się umówić na inny termin, jaki będzie odpowiadał największej ilości ludzi z "czołówki ligi".

Na sugestie, propozycje, jestem dostępny.
Powrót do góry Go down
-SaH-
Ork

PisanieTemat: Re: I edycja Mini-Ligi GRY O TRON - zakończona!   Sro Mar 23, 2016 11:42 am

No i będzie Finał, w ten piątek, w ścisłym gronie wytrwałych graczy, w zaciszu Lasermani dzięki uprzejmości Kacpra.

Spodziewajcie się tutaj za to prezentacji ostatecznych wyników oraz dokumentacji fotograficznej Smile
Gracze:
1. -SaH-
2. Kacper
3. Marcin P.
4. Bobo
5. Szatan
6. Wolny

Ostatnio zmieniony przez -SaH- dnia Pią Mar 25, 2016 11:55 am, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry Go down
-SaH-
Ork

PisanieTemat: Re: I edycja Mini-Ligi GRY O TRON - zakończona!   Pią Mar 25, 2016 6:12 am

Mamy jednak jedno wolne miejsce, szybka akcja, więc jak ktoś, to kontakt do mnie albo FB! Zapraszamy!

update : chyba Szatan na pokładzie będzie, więc komplet Smile
Powrót do góry Go down
-SaH-
Ork

PisanieTemat: Re: I edycja Mini-Ligi GRY O TRON - zakończona!   Sob Mar 26, 2016 9:27 am

Jako że dzień jest dziś jaki jest, tzn. troszku ciężki Smile to tylko dam znać, że oficjalnie zakończyliśmy I ed. Mini-Ligi Smile

Zwycięzcom Mini-Ligi jest Kacper B. ! Gratulujemy!

Mam nadzieję, że nagroda rzeczowa się podoba Smile

Dokładne analizy, Gmochy itp niebawem Smile
Powrót do góry Go down
-SaH-
Ork

PisanieTemat: Re: I edycja Mini-Ligi GRY O TRON - zakończona!   Sob Mar 26, 2016 5:51 pm

No i Panowie, ostateczny ranking 1. edycji Mini-Ligi, prezentuje się następująco:

Ranking mini-ligi:
1. Kacper: 5,00 pkt
2. Karol P. - 3,50 pkt
3. -SaH- - 3,25 pkt
4. Vectirius - 3,17 pkt
5. Marcin P.: 3,00 pkt
-. Malatyn: 3,00 pkt
-. Stadej: 3,00 pkt
8. Bobo: 2,83 pkt
9. Wolny: 2,40 pkt

W ostatniej rozgrywce Kacper potwierdził dobrą formę i obronił pierwsze miejsce bez straty średniej punktów. Marcin utrzymał 5 miejsce, ale niestety nie zdołał doścignąć Vectiriusa (lub na szczęście, zależy z jakiej strony patrzeć. Wolny nadrobił ranking bardzo mocno, z 1,5 na 2,4, niestety powrót do formy nieco za późno i nie dał rady wskoczyć wyżej. Ja umocniłem się na 3 miejscu, niestety nie było jak powalczyć o drugie miejsce.

Coś o ostatniej grze jeszcze napiszę, natomiast gracze byli nawet chętni na edycję nr 2, więc obmyślenia są w toku.
Powrót do góry Go down
-SaH-
Ork

PisanieTemat: Re: I edycja Mini-Ligi GRY O TRON - zakończona!   Wto Mar 29, 2016 12:23 pm

Pierwszy post zmodyfikowany Very Happy

Jeszcze garść statystyk dorzucę, potem relacja z Finału. Natomiast tutaj chciałbym jeszcze zaprezentować nagrodę za pierwsze miejsce:

Powrót do góry Go down
Malatyn
Ork

Liczba postów : 487

PisanieTemat: Re: I edycja Mini-Ligi GRY O TRON - zakończona!   Wto Mar 29, 2016 3:45 pm

wypas, tym bardziej cieszę się z wygranej !
Powrót do góry Go down
-SaH-
Ork

PisanieTemat: Re: I edycja Mini-Ligi GRY O TRON - zakończona!   Wto Mar 29, 2016 9:45 pm

Kacpra? Cool
Powrót do góry Go down
FAZIK
Goblin boss

Liczba postów : 237

PisanieTemat: Re: I edycja Mini-Ligi GRY O TRON - zakończona!   Wto Mar 29, 2016 10:04 pm

Super kubek! Fajny pomysł Very Happy.
Powrót do góry Go down
-SaH-
Ork

PisanieTemat: Re: I edycja Mini-Ligi GRY O TRON - zakończona!   Sro Mar 30, 2016 11:28 am

Dziękuję Smile

Kacper uznał, że się mnie boi za takie podejście - creepy fun'a Razz Zobaczymy co powie, jak zobaczy regulamin do II edycji Wink
Powrót do góry Go down
Sponsored content

PisanieTemat: Re: I edycja Mini-Ligi GRY O TRON - zakończona!   

Powrót do góry Go down

I edycja Mini-Ligi GRY O TRON - zakończona!
Powrót do góry 
Strona 4 z 4Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4