ZAD TROLLA Koszalin

Forum miłośników gier bitewnych oraz strategicznych z Koszalina i regionu.

IndeksIndeks  CalendarCalendar  FAQFAQ  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

Share | 

I edycja Mini-Ligi GRY O TRON - zakończona!

Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutorWiadomość
Szczur
Troll
Troll

Liczba postów : 4119

PisanieTemat: Re: I edycja Mini-Ligi GRY O TRON - zakończona!   Sro Lut 04, 2015 9:06 am

Aby nie było nie porozumień, całej nocki nie mamy w klubie gdzieś do max 1 w nocy.

Ork

Liczba postów : 419

PisanieTemat: Re: I edycja Mini-Ligi GRY O TRON - zakończona!   Sro Lut 04, 2015 9:51 am

Szczur napisał:
Aby nie było nie porozumień, całej nocki nie mamy w klubie gdzieś do max 1 w nocy.

No to zostało jedno miejsce w jednej grze ;P
Powrót do góry Go down
GrimgorIronhide
Ork Shaman

Liczba postów : 873

PisanieTemat: Re: I edycja Mini-Ligi GRY O TRON - zakończona!   Sro Lut 04, 2015 1:12 pm

To ja się piszę!
Powrót do góry Go down
-SaH-
Ork

PisanieTemat: Re: I edycja Mini-Ligi GRY O TRON - zakończona!   Sro Lut 04, 2015 2:23 pm

No i mamy 6ciu graczy.

Bobo - Ty zasady ogarniasz? Bo na razie na pewno jedna osoba nie, więc jakieś tłumaczenie i tak będzie Smile
Powrót do góry Go down
GrimgorIronhide
Ork Shaman

PisanieTemat: Re: I edycja Mini-Ligi GRY O TRON - zakończona!   Czw Lut 05, 2015 5:58 pm

Ostatni raz grałem ćwierć roku temu ale w praktyce pewnie wszystko mi się zaraz przypomni. Używacie kart losów bitwy ?
Powrót do góry Go down
-SaH-
Ork

PisanieTemat: Re: I edycja Mini-Ligi GRY O TRON - zakończona!   Czw Lut 05, 2015 6:29 pm

Tak, inaczej za duży kalkulator że tak powiem, a jak będą grać ludzie różnie znający zasady itd. to chyba tak lepiej.
Powrót do góry Go down
-SaH-
Ork

PisanieTemat: Re: I edycja Mini-Ligi GRY O TRON - zakończona!   Pią Lut 06, 2015 6:24 pm

Alert!
Kacprowi wypadł wyjazd i otóż jest jeszcze jedno wolne miejsce jutro, więc zapraszamy! Smile
Powrót do góry Go down
-SaH-
Ork

PisanieTemat: Re: I edycja Mini-Ligi GRY O TRON - zakończona!   Nie Lut 08, 2015 11:47 am

No i poszły dwie gry wczoraj, niestety na razie liga nie spełnia swoich założeń, bo gry był na 4 graczy Sad Ale, zupełnie niespodziewanie, pierwsza osoba odbyła 3 gry i jest w mini-lidze, i jestem to ja Very Happy

Co do gier, były dwie, bo wszyscy znali zasady i pierwsza poszła w dwie godziny, więc podjęto od razu drugą Smile
I gra - Miejsca: 1. Bobo (Baratheon) 2. Malatyn (Greyjoy) 3. -SaH- (Stark) 4. Marcin P. (Lannister)
II gra - Miejsca: 1. Marcin P. (Stark) 2. -SaH- (Lannister) 3. Bobo (Greyjoy) 4. Malatyn (Baratheon)

Cóż o grach można powiedzieć, w skrócie: Jak Lannister się wyżyna z Greyjoyem, to reszta ma spoko czasu na wszystko Razz ; alko i gra ok, ale do pewnego stopnia Razz ; pomimo neutralnych wojsk na planszy na 4 graczy, mało jest czasu na ich podbój; karty losów bitwy to złośliwe skurczybyki są; gra na 4 nie jest dużo gorsza niż na 6ciu czy 5ciu.

Co do dalszych rozgrywek, postaram się w niedługim czasie ustawić jakąś grę, ale silnie będę zabiegał o 6 graczy, co daje jednak największą frajdę. Trochę osób już na turnieju o grze usłyszało, mam nadzieję więc że pójdzie nam łatwiej uzbieranie chętnych. Zapraszam już teraz Smile

Ps. Poszła aktualizacja pierwszego postu w temacie Smile Tam wszystkie pkt i tak dalej. Założyłem także grupę na FB, ale nie mogę dodać trolla, jak coś to też tam zapraszam dla lepszej komunikacji Smile
Powrót do góry Go down
-SaH-
Ork

PisanieTemat: Re: I edycja Mini-Ligi GRY O TRON - zakończona!   Pon Lut 09, 2015 7:23 pm

Chętni na 20.02.2015 ? Tak wstępnie się rozglądam na termin.
Powrót do góry Go down
Vectirius
Snotling

Liczba postów : 16

PisanieTemat: Re: I edycja Mini-Ligi GRY O TRON - zakończona!   Wto Lut 10, 2015 10:59 am

Ja byłbym chętny.
Powrót do góry Go down
-SaH-
Ork

PisanieTemat: Re: I edycja Mini-Ligi GRY O TRON - zakończona!   Wto Lut 10, 2015 11:15 am

Hej!
Super, na razie jeszcze Kacper przez twarzoksiążkę się zgłosił, więc już 3 mamy Smile

Edit:

5 osób, dołączył Bobo i Marcin P. Smile
Powrót do góry Go down
Marcin P.
Snotling

Liczba postów : 5

PisanieTemat: Re: I edycja Mini-Ligi GRY O TRON - zakończona!   Sro Lut 11, 2015 12:08 pm

Witam jestem tu nowy Very Happy według tabeli mam 4 miejsce ,a skoro " WINTER IS COMING " no to idę za ciosem i też będę 20.02.2015r.
Powrót do góry Go down
-SaH-
Ork

PisanieTemat: Re: I edycja Mini-Ligi GRY O TRON - zakończona!   Sro Lut 11, 2015 1:03 pm

Witamy na forum! Razz

Jeszcze jedno wolne miejsce drodzy Panowie i Panie no i godzinka jaka? 19:00? 18:00?
Powrót do góry Go down
-SaH-
Ork

PisanieTemat: Re: I edycja Mini-Ligi GRY O TRON - zakończona!   Pią Lut 13, 2015 6:58 pm

Uwaga, szybki temat - szybka piłka. Kolejna zresztą.
Kto ma dość kapitalistycznego święta jakim są walenietynków, to jutro (sobota) jak z kapelusza gra jest w Grę o Tron - właśnie się dowiedziałem, 4 osoby są potwierdzone (Ja, Stadej, Wolny, Malatyn Tutututuutuuuuu!), godzina 18:00, miejscówa niby jest, ale nie wiem gdzie - tzn. nie znam adresu.
Żeby nie było że w dobie internetu fejsbóka i telefonów nie informuję, no to informuję Smile

Oczywiście gra na 20.02 dalej aktualna!
Zima nadchodzi.
Powrót do góry Go down
GrimgorIronhide
Ork Shaman

PisanieTemat: Re: I edycja Mini-Ligi GRY O TRON - zakończona!   Pią Lut 13, 2015 11:24 pm

jak na 18 to na jedna partie bym wpadł ale musiałbym wiedziec gdzie ?
Powrót do góry Go down
-SaH-
Ork

PisanieTemat: Re: I edycja Mini-Ligi GRY O TRON - zakończona!   Sob Lut 14, 2015 8:43 am

ok! Super Smile

Jak się tylko dowiem, dam znać, prawdopodobnie będę też zgarniał Malatyna itd. to jakoś się może uda zmówić
Powrót do góry Go down
Vectirius
Snotling

PisanieTemat: Re: I edycja Mini-Ligi GRY O TRON - zakończona!   Sob Lut 14, 2015 9:08 am

Też byłbym chętny przyłączyć się dzisiaj, jeśli miejsc jest jeszcze Very Happy
Powrót do góry Go down
-SaH-
Ork

PisanieTemat: Re: I edycja Mini-Ligi GRY O TRON - zakończona!   Sob Lut 14, 2015 10:55 am

Poszła PMka Smile

Mamy komplet Very Happy

Ja chcę wylosować Martell-ów!!!! Very Happy
Powrót do góry Go down
-SaH-
Ork

PisanieTemat: Re: I edycja Mini-Ligi GRY O TRON - zakończona!   Wto Lut 17, 2015 9:46 pm

Witam Pany!

Trochę minęło od waleniatynków, ale jest aktualizacja pierwszej wiadomości i oto nowości, także tutaj, specjalnie dla Was!

Udało się rozegrać dwie bitwy! Pierwsza bardzo szybka i zwycięstwo Tyrell'ów. Druga gra trochę dłuższa, ale na Baratheon'ów nie było mocnych i zwycięstwo żółtego gracza.
Niestety, jeden z graczy odpadł w ostatnim momencie i nie było nas sześciu, i tutaj specjalnie dla niego, żeby pamiętał:

I gra - Miejsca: 1. Malatyn (Tyrell) 2. Stadej (Greyjoy) 3. Vectirius (Baratheon) 4. -SaH- (Stark) 5. Wolny (Lannister)
II gra - Miejsca: 1. -SaH- (Baratheon)  2. Malatyn (Lannister) 3. Vectirius (Greyjoy) 4. Wolny (Stark) 5. Stadej (Tyrell)

Ostatnio zmieniony przez -SaH- dnia Wto Lut 17, 2015 10:09 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
-SaH-
Ork

PisanieTemat: Re: I edycja Mini-Ligi GRY O TRON - zakończona!   Wto Lut 17, 2015 9:47 pm

I ważny post-pod-postem!

Jest prośba zmiany gry z piątku na sobotę - jak na to ludzie? Nie pasuje jednej osobie piątek - ale jak większej ilości osób nie pasuje sobota, to zostaniemy przy piątku!
Powrót do góry Go down
-SaH-
Ork

PisanieTemat: Re: I edycja Mini-Ligi GRY O TRON - zakończona!   Sro Lut 18, 2015 3:53 pm

No więc wszyscy już prawie się wypowiedzieli i sobota pasuje, ale jeszcze @Vectirius musi się wypowiedzieć.

I szukamy szóstej osoby Smile
Powrót do góry Go down
-SaH-
Ork

PisanieTemat: Re: I edycja Mini-Ligi GRY O TRON - zakończona!   Czw Lut 19, 2015 9:10 am

-SaH- Gmoch MiszczPajnta przedstawia analizę 6 tury podczas 2 gry podczas walentynków:

1. Baratheon - wbrew pozorom, bardzo silna pozycja. Duża flota oraz ruch oddziału z wieżą oblężniczą pokrywa wszystkie pola posiadane, plus umożliwia atak jak na rysunku. Ponadto, pierwsza pozycja na torach Władzy oraz Wojny (Lenników). Główni wrogowie - Tyrell - bez możliwości wsparcia, a drudzy potencjalni wrogowie - Lannister - bez możliwości ataku w dwóch punktach. Suma sumarum wojnę wygrał właśnie Baratheon.
2. Tyrell - bardzo trudna sytuacja, w pierwszym ruchu moim zdaniem konieczna ucieczka armią ze Słonecznej Włóczni, niestety raczej poświęcając statki, licząc na wycofanie się bez strat. Ponadto bardzo trudna sytuacja przy stolicy, zwłaszcza na możliwe ruchy Lannister'a. Dlatego ja bym wykonał ruch na dolny zamek (Starfall chyba) i liczył na wycofanie się statków. Dzięki temu armia z wieżą i dwoma rycerzami mogłaby włączyć się w obronę stolicy lub zdobycie zamku na polu wyżej (Yronwood chyba). W tej rozgrywce akurat Tyrell zajął 5 miejsce.
3. Lannister - ogólnie bardzo ciekawa pozycja, co przyniosło drugie miejsce. Można próbować atakować dwóch graczy na raz, lub armię z północy przerzucić na południe, co sprawia że Tyrell będzie miał duże problemy. Osobiście raczej bym przesunął wojska na górze na pole sąsiadujące z Baratheon'em, a na dole atakował. Grejyoj na razie walczy ze Stark'iem, więc jest szansa na spokój na górze. Warto też wykorzystać rozległe tereny, atakując pojedynczymi jednostkami ze środkowych pól, a z reszty dawać wsparcie.
4. Greyjoy - w trudnej sytuacji, z flotom na północy, trzeba już atakować Stark'a. Na dole obrona a na górze atak - ja bym chyba poszedł na wsparcie z morza i atak na Winterfell. Niestety, Greyjoy ma ruch po Stark'u, więc trzeba uważać. Natomiast koniecznym jest dobudowa statków i obrona Fosy Cailin, by nie dać się zepchnąć. Ostatecznie 3 miejsce, chyba dobra rozgrywka świeżego gracza.
5. Stark - także trudna sytuacja, zwłaszcza ze względu na limit armii, tylko 2 po 2 jednostki. Przede wszystkim jeden zły rozkaz na morzu (nie pamiętam czy poprawiliśmy). Ja bym tam dał wsparcie i wycofał wieżę z Winterfell w pierwszym ruchu. Dzięki temu mamy możliwość kontrataku na ewentualne stracone Winterfell lub atak na neutralne Orle Gniazdo lub na Fosę Cailin Greyjoya. Widzimy że jest tu próba wypłynięcia z portu i atak na 3 statki Greyjoy'ów, co może się udać i ochronić stolicę. Jest 3 na 2 bez kart rodów, wszystko zależy od tego, co zostało na rękach graczy. Ogólnie 4 miejsce, ale obrona północy iz a bicz, no i beczki, beczki, beczki dla Stark'a na początku chyba ważne.

Powrót do góry Go down
Vectirius
Snotling

PisanieTemat: Re: I edycja Mini-Ligi GRY O TRON - zakończona!   Czw Lut 19, 2015 9:38 am

Greyjoy zużył wcześniej karty dobre, więc w jego kalkulacjach atak byłby trudny. Dodatkowo wcześniej miał szansę wyautować Starków, ale nie lubi gdy ktoś pozostaje bez pionków.

A Malatyn nie może jako szósty? Bo widziałem że nie ma go na liście.
Powrót do góry Go down
-SaH-
Ork

PisanieTemat: Re: I edycja Mini-Ligi GRY O TRON - zakończona!   Czw Lut 19, 2015 9:47 am

Malatyn wyjeżdża na turniej do Torunia, niestety ;(

Właśnie pamiętam, że tam tak różowo nie było, ale analiza Gmocha nie zawsze jest precyzyjna Razz Co do wyautowania, to jeszcze daleko, dwa zamki Stark ma, ponadto jakbyś wszedł daleko w teren wroga, to zaopatrzenie słabe i łatwo być zepchniętym, o czym Tyrell się przekonał na południu Smile
Powrót do góry Go down
-SaH-
Ork

PisanieTemat: Re: I edycja Mini-Ligi GRY O TRON - zakończona!   Czw Lut 19, 2015 4:26 pm

Dostałem info, że jest nas 6 osób, dam znać jak poszło i potem jakoś pomyślimy nad kolejnymi terminami Smile
Powrót do góry Go down
Sponsored content

PisanieTemat: Re: I edycja Mini-Ligi GRY O TRON - zakończona!   

Powrót do góry Go down

I edycja Mini-Ligi GRY O TRON - zakończona!
Powrót do góry 
Strona 2 z 4Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4  Next