ZAD TROLLA Koszalin

Forum miłośników gier bitewnych oraz strategicznych z Koszalina i regionu.

IndeksIndeks  CalendarCalendar  FAQFAQ  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

Share | 

I edycja Mini-Ligi GRY O TRON - zakończona!

Go down 
Idź do strony : 1, 2, 3, 4  Next
AutorWiadomość
-SaH-
Ork

Liczba postów : 419

PisanieTemat: I edycja Mini-Ligi GRY O TRON - zakończona!   Sro Sty 14, 2015 9:08 am

Ostateczny ranking Mini-Ligi:
1. Kacper: 5,00 pkt
2. Karol P. - 3,50 pkt
3. -SaH- - 3,25 pkt
4. Vectirius - 3,17 pkt
5. Marcin P.: 3,00 pkt
-. Malatyn: 3,00 pkt
-. Stadej: 3,00 pkt
8. Bobo: 2,83 pkt
9. Wolny: 2,40 pkt

Oficjalna nagroda I edycji Mini-Ligi Gry o Tron 2015-16

Szczegółowy spis graczy biorących udział w Mini-Lidze oraz ilość gier i pkt:
1. Kacper - 5,00 pkt (6 gier: 3pkt, 4pkt, 6pkt, 6pkt, 6pkt, 5pkt) - zaliczony do mini-ligi
2. Karol P. - 3,50 pkt (4 gry: 4pkt, 4pkt, 2pkt, 4pkt) - zaliczony do mini-ligi
3. -SaH- - 3,25 pkt (12 gier: 4pkt, 2pkt, 3pkt, 2pkt, 5pkt, 3pkt, 2pkt, 1pkt, 5pkt, 5pkt, 3pkt, 4pkt) - zaliczony do mini-ligi
4. Vectirius - 3,17 pkt (6 gier: 3pkt, 3pkt, 2pkt, 2pkt, 4pkt, 5pkt) - zaliczony do mini-ligi
5. Marcin P. - 3,00 pkt (8 gier: 1pkt, 4pkt, 6pkt, 5pkt, 3pkt, 1pkt, 1pkt, 3pkt) - zaliczony do mini-ligi
-. Malatyn - 3,00 pkt (6 gier: 3pkt, 1pkt, 5pkt, 4pkt, 1pkt, 4pkt) - zaliczony do mini-ligi
-. Stadej - 3,00 pkt. (4 gry: 2pkt, 4pkt, 1pkt, 5pkt) - zaliczony do mini-ligi
-. Krzysiek G. - 3,00 pkt (1 gra: 3pkt)
9. Bobo - 2,83 pkt (6 gier: 4pkt, 2pkt, 5pkt, 3pkt, 1pkt, 2pkt) - zaliczony do mini-ligi
10. Szatan - 2,50 pkt (2 gry: 3pkt, 2pkt)
11. Wolny - 2,40 pkt. (5 gier: 1pkt, 1pkt, 2pkt, 2pkt, 6pkt) - zaliczony do mini-ligi
12. Michał Cz. - 1,00 pkt (1 gra: 1pkt)
13. Rzeźnik - 1,00 pkt (1 gra: 1pkt)

Ranking Rodów:

1. 3,92 pkt

2. 3,75 pkt

3. 3,40 pkt

4. 3,00 pkt

5. 2,50 pkt

6. 2,42 pkt

Lista rozgrywek:
1.) 1. -SaH- (Greyjoy) 2. Kacper (Baratheon) 3. Stadej (Stark) 4. Wolny (Lannister)
2.) 1. Bobo (Baratheon) 2. Malatyn (Greyjoy) 3. -SaH- (Stark) 4. Marcin P. (Lannister)
3.) 1. Marcin P. (Stark) 2. -SaH- (Lannister) 3. Bobo (Greyjoy) 4. Malatyn (Baratheon)
4.) 1. Malatyn (Tyrell) 2. Stadej (Greyjoy) 3. Vectirius (Baratheon) 4. -SaH- (Stark) 5. Wolny (Lannister)
5.) 1. -SaH- (Baratheon)  2. Malatyn (Lannister) 3. Vectirius (Greyjoy) 4. Wolny (Stark) 5. Stadej (Tyrell)
6.) 1. Marcin P. (Greyjoy) 2. Bobo (Tyrell) 3. Kacper (Baratheon) 4. -SaH- (Lannister) 5. Vectirius (Martell) 6. Michał (Stark)
7.) 1. Kacper (Stark) 2. Marcin P. (Tyrell) 3. Karol (Baratheon) 4. Bobo (Greyjoy) 5. -SaH- (Lannister) 6. Malatyn (Martell)
8.) 1. Kacper (Martell) 2. Stadej (Greyjoy) 3. Malatyn (Stark) 4. Marcin P. (Baratheon) 5. Wolny (Lannister) 6. -SaH- (Tyrell)
9.) 1. Kacper (Lannister) 2. -SaH- (Baratheon) 3. Karol (Martell) 4. Krzysiek (Greyjoy) 5. Vectirius (Stark) 6. Bobo (Tyrell)
10.) 1. -SaH- (Baratheon) 2. Vectirius (Lannister) 3. Szatan (Tyrell) 4. Karol P. (Greyjoy) 5. Marcin P. (Stark)
11.) 1. Vectirius (Greyjoy) 2. Karol P. (Baratheon) 3. -SaH- (Tyrell) 4. Szatan (Lannister) 5. Marcin P. (Stark)
12.) 1. Wolny (Baratheon) 2. Kacper (Greyjoy) 3.  -SaH- (Martell) 4. Marcin P. (Tyrell) 5. Bobo (Stark) 6. Rzeźnik (Lannister)

Grupa ligi na FB: Twarzo książka mini-ligi

Ostatnio zmieniony przez -SaH- dnia Wto Mar 29, 2016 12:23 pm, w całości zmieniany 81 razy
Powrót do góry Go down
Szczur
Troll
Troll

Liczba postów : 4119

PisanieTemat: Re: I edycja Mini-Ligi GRY O TRON - zakończona!   Sro Sty 14, 2015 9:35 am

Dam znać Kacprowi i Stadejowi bo Ci tu zaglądają rzadko, na pewno chętne osoby.

Ogr Tyrant

Liczba postów : 2361

PisanieTemat: Re: I edycja Mini-Ligi GRY O TRON - zakończona!   Sro Sty 14, 2015 9:36 am

Jestem na tak i w temacie grania i miniligi.
Powrót do góry Go down
-SaH-
Ork

PisanieTemat: Re: I edycja Mini-Ligi GRY O TRON - zakończona!   Sro Sty 14, 2015 12:23 pm

Właśnie o chłopakach myślałem, dlatego też dałem post do Karczmy.
Jak coś się bardziej wyklaruje to będę też pisał do nich sms.
Powrót do góry Go down
GrimgorIronhide
Ork Shaman

Liczba postów : 873

PisanieTemat: Re: I edycja Mini-Ligi GRY O TRON - zakończona!   Sro Sty 14, 2015 1:33 pm

O którą wersję planszówki GoT chodzi ?
Pisałbym się.
Powrót do góry Go down
-SaH-
Ork

PisanieTemat: Re: I edycja Mini-Ligi GRY O TRON - zakończona!   Sro Sty 14, 2015 1:37 pm

Wersja, właściwie edycja 2 - bez żadnych innych modyfikacji jak na razie.

Aha, jak coś, to 6 rodów walczących na mapie Westeros, jakby ktoś może nie wiedział o którą chodzi.
I jakieś bazowe info tutaj: http://www.rebel.pl/product.php/1,302/22498/Gra-o-Tron.html
Powrót do góry Go down
-SaH-
Ork

PisanieTemat: Re: I edycja Mini-Ligi GRY O TRON - zakończona!   Nie Sty 18, 2015 11:02 am

Ok, widzę że jakieś zainteresowanie wstępne jest, ale czas przejść do czynów. Postaram się jakoś na dniach z ludźmi poza Zada umówić, pewnie będzie ze mną 3 osoby i wtedy dam namiar z wyprzedzeniem tutaj.
Jak wyjdzie, to zaczniemy dalej kombinować, nie ma co po próżnicy gadać Smile
Powrót do góry Go down
Kajsper
Goblin

Liczba postów : 68

PisanieTemat: Re: I edycja Mini-Ligi GRY O TRON - zakończona!   Nie Sty 18, 2015 2:50 pm

Hah dobrze ze zajrzałem Very Happy jeśli tylko czas i terminy pozwoli to jestem jak najbardziej za!
Powrót do góry Go down
http://www.architektszczecin.pl
-SaH-
Ork

PisanieTemat: Re: I edycja Mini-Ligi GRY O TRON - zakończona!   Sro Sty 28, 2015 8:13 am

Była szybka akcja i właściwie po cichu liga Gry o Tron wystartowała. Korzystając z obecności Stadeja w Koszalinie, była chwila rozmowy i wczoraj poszła gra, także nawet nie bardzo było czasu się reklamować.

Dzielnie stawali w szranki: Ja (Greyjoy), Kacper (Baratheon), Stadej (Stark), Wolny (Lannister).
Ogólnie 2 osoby uczyły się gry, sama rozgrywka całkiem przyjemna, ogólnie południe zostało olane i kocioł był w środku planszy.
W 6 turze już myślałem że po mnie, na szczęście po lądowej porażce nie można mnie było pojechać do końca z powodu braku statków w armiach moich oponentów. Skończyło się kilkoma zdradzieckimi atakami Greyjoy'ów i udało się zdobyć 7 zamków/twierdz.

Miejsca:
1. -SaH- - 4 pkt.
2. Kacper - 3 pkt.
3. Stadej - 2 pkt.
4. Wolny - 1 pkt.

Następną grę proponuję w dzień turnieju - 07.02 - na razie mam 5 wolnych miejsc z rezerwacją dwóch. Do niedzieli będę wiedział, ile ich jest.
Co do 07.02 - godziny jak na razie dla mnie dowolne, jak będzie miejsce, możemy grać w trakcie turnieju WFB. Jeśli sporo graczy z turnieju chce zagrać w Grę o Tron, mogę przyjść na koniec turniej, ok. 18-19. Mooooże udałoby się dwie rozgrywki zrobić, jeśli będą chętni i jeśli czas mi pozwoli, na razie nie wiem czy będę w stanie w sumie cały dzień poświęcić.
Dogramy godziny w przyszłym tygodniu.
Powrót do góry Go down
-SaH-
Ork

PisanieTemat: Re: I edycja Mini-Ligi GRY O TRON - zakończona!   Czw Sty 29, 2015 7:28 am

Małe uaktualnienie - jak coś wstępnie mocno chętni na grę są: Kacper B. i Krzysztof G., więc w sumie już 4 rezerwacje, z czego dwie nie wiadomo, czy się potwierdzą Razz
Powrót do góry Go down
Bananovitch
Troll
Troll

Liczba postów : 3818

PisanieTemat: Re: I edycja Mini-Ligi GRY O TRON - zakończona!   Czw Sty 29, 2015 10:46 am

W sumie to nie moja sprawa bo i tak nie gram, ale wyjaśnij mi co to za "liga", gdzie gracze nie są informowani o tym, że w dniu tym to a tym są rozgrywki? Zapodałeś temat, masz chętnych a tu się nagle okazuje że jednak nie bo coś tam jakoś tam. Jeżeli chciałeś pograć z kumplami przy piwie (bo tak naprawdę do tego Twoja relacja się sprowadza) to oczywiście Twoja gra i Twoja sprawa. Ale nie nazywaj tego szumnie "ligą". Na miejscu MGMa (i chyba Boba, bo, zdaje się, też się zgłosił) to ja bym sobie dopuścił. Jeżeli miałbym być piątym kołem u wozu, bo wypada się zapytać, to jednak sobie grajcie ale beze mnie.
Powrót do góry Go down
-SaH-
Ork

PisanieTemat: Re: I edycja Mini-Ligi GRY O TRON - zakończona!   Czw Sty 29, 2015 11:58 am

Wiele razy nic nie mówiłem w różnych tematach, ale widzę że sranie we własne gniazdo funkcjonuje wszędzie, więc proszę.

Po pierwsze: Kacper, Wolny i Stadej dali znać dzień wcześniej a sami stwierdzili, że chcą grać więcej razy, więc czemu nie w "mini lidze". Do kogo miałem numer a wiedziałem że jest bardziej zainteresowany niż mniej, napisałem sms.
Po drugie: zgodnie z zapowiedzią, dałem termin na 1,5 tygodnia przed 07.02, w dodatku proponując 2 rozgrywki, więc spokojnie 10 osób może zagrać i jakoś moich kumpli od piwa w nich nie widzę - bo choć lubię Kacpra i Krzyśka (pozdro!) to na piwo co miesiąc nie chodzimy.
Po trzecie: w temacie było na samym początku, że czasami mi brakuje ludzi, stąd pomysł na granie i raczej humorystyczną miniligę, więc nikogo teraz w dupie nie mam - niestety, gra ma miejsce na 6 osób, ja zajmuje jedno i przykro mi, ale nie każdy chętny zawsze się załapie.
Po czwarte: jak zagram sobie z ludźmi z pracy i moimi znajomymi z innych grup, to wierz mi, nie dam tego do ligi.
Po piąte: z tego co widzę, MGM i Grimgor dali znać że chętnie by i pograli w lidze, ale zgłoszenia się do gry na 07.02 nie widziałem, więc czemu mają być kołem u wozu? Wejdą, przeczytają, zgłoszą chęć lub nie - może im wadzi z turniejem i na razie się nie zgłosili, skąd mam wiedzieć?
Po szóste: choć mało się pojawiam w klubie, to czasem mnie coś najdzie, że chciałbym grupowo coś zrobić. Próbuję z tym, próbowałem z wyzwaniami malarskimi, niestety sam nie dałem rady ich dotrzymać - życie to dziwka jak wiadomo - ale nie robię tego jako wasz FoF albo ubiegłoroczna Liga WFB bo tam to jest poważniejsze w zamyśle i zamiarze. Jakbym miał 3, 4 egzempalrze GoT, to może bym i taki turniej zrobił.
Po siódme: Jak to w sumie nie Twoja sprawa, to się nie wpierdalaj - ja osobiście wiele głupot na obecnym forum czy w życiu klubu nie komentuje. Bo i nie poświęcam mu tyle czasu co niektórzy, więc sam uważam że nie mam się co wpierdalać, a i wiem że organizacyjnie wiele osób ma większe doświadczenie niż ja. A flejmy były i o loga i o statuetkę i zjechano bardzo przykładnie Quinsa, który równie dobrze mógłby się obrazić i olać.

I najważniejsze po ósme: Do wszystkich - zapraszam serdecznie do gry i nikogo nie pominę, jeśli będę w stanie. Niestety, gra ma 5 miejsc, i nie zawsze starczy mi czasu, żeby np. zagrać 2 czy 3 gry na nocce czy przy innych okazjach. Jak da radę i czas wszystkim pozwoli, z pewnością ustalimy sobie inny termin.

A "mini-liga" to po prostu zgrabne i nieco żartobliwe podejście do tematu, żeby gdzieś zostało, że ktoś zdobył np. 3 razy pierwsze miejsce. Dyplom będzie wydrukowany na zwykłej drukarce i z moim podpisem, więc sam każdy może sobie ustalić, jak taka nagroda jest ważna dla niego...
Powrót do góry Go down
Bananovitch
Troll
Troll

PisanieTemat: Re: I edycja Mini-Ligi GRY O TRON - zakończona!   Czw Sty 29, 2015 12:51 pm

Właściwie to miałem nie komentować, ale nie mogę się powstrzymać.
1. Naprawdę, w dobie Internetu, telefonii komórkowej i facebooka problemem jest znalezienie kontaktu do dwóch osób, które wyraziły chęć gry?
2. Wydawało mi się, że liga-jaka by nie była- powinna dawać wszystkim równe szanse. Z chwilą, kiedy ktoś gra drugi mecz/rozgrywkę/cokolwiek ma przewagę nad tym, co gra pierwszy mecz/rozgrywkę/cokolwiek.
3. Brakuje Ci ludzi i, jak sam mówisz, najlepiej się gra w sześć osób, ale dwie chętne osoby (żeby była szóstka) jakoś pominąłeś. Gdzie tu logika?
4. 5. 6. pominę.
7. Z chwilą, kiedy chciałbym zagrać to już jest moja sprawa, bo nie mogąc punktować na równi z innymi, nie mam szans na wyrównaną walkę. Jak ktoś mi kiedyś powiedział- turniej to turniej i idzie się na niego z wymaksowaną rozpiską, nie patrząc na fluff. Liga to liga i chce się zając jak najwyższe miejsce. Nieważne czy to liga w GoT, WFB, 40k czy kapsle.

Dla mnie to koniec tematu, bo przeszła mi ochota na granie, z resztą nie jestem pewien czy po Twojej agresywnej wypowiedzi byłbym mile widziany. A Tobie Jarku życzę więcej pokory, jak ktoś Ci mówi prawdę (bo prawda z reguły jest bolesna i nie każdy potrafi ją przyjąć).

A tak swoją drogą, to to forum odwiedzają też nieletni i bardzo możliwe, że ich rodzice także. Więc następnym razem jak będziesz chciał bluzgać, to się dwa razy zastanów.
Powrót do góry Go down
-SaH-
Ork

PisanieTemat: Re: I edycja Mini-Ligi GRY O TRON - zakończona!   Czw Sty 29, 2015 1:05 pm

Punktacja jest wymyślona tak, że możesz zagrać sobie trzy razy, trzy razy wygrać i mieć średnią 6 pkt i masz szanse wygrać z każdym, więc spoko, dalej możesz żyłować wynik, jak Ci to kiedyś ktoś powiedział - ja tam jak chodziłem na turnieje, zawsze miałem "swoją" rozpiskę, a nie robiłem kto mi co mówił. Oczywiście chciałem wygrać, ale nie za sprawą 2 hellblasterów, 2 czołgów i 4 dział...

Co do spotkania, to w dobie internetu, forum i telefonii komórkowej nie rzucę o 22 wszystkiego żeby szukać ludzi chętnych do gry, i jeszcze sprowadzać ich do Kacpra z jego wiedzą lub bez lub po postawieniu pod ścianę na zasadzie gramy w 6 albo w ogóle. Logika jest, tylko trzeba jej się doszukać.

I co do sprawy mojej nie mojej no to jakoś w tym temacie nawet wcześniej się nie zająknąłeś - jak dla mnie brak zgłoszenia, brak chęci, nie twoja sprawa.
Wiem, że odwiedzają nieletni i rodzice, ale jednej uj czy inne wpierdalanie ich nie zgorszy, za to na pewno zniechęcą kłótnie i wypominanie między klubowiczami.

Zresztą co to w ogóle jest za podejście, ze niby ustawiam sobie grę żeby wygrywać, albo co, żeby z kumplami biednych trolli wałować na grze? Nie rozumiem w ogóle tego zarzutu i nawet mi do głowy nie przyszło, żeby tu jakąś prywatę uprawiać czy co. Tylko ktoś, kto widzi zdradę u innych, sam się jej dopuszcza - to tak na marginesie.
Powrót do góry Go down
Bananovitch
Troll
Troll

PisanieTemat: Re: I edycja Mini-Ligi GRY O TRON - zakończona!   Czw Sty 29, 2015 1:22 pm

Cytat :
Tylko ktoś, kto widzi zdradę u innych, sam się jej dopuszcza - to tak na marginesie.

Damn. Rozgryzłeś mnie. Jak będę robił następny turniej to tylko po to żeby go wygrać.

Yyyyy. Nie. Jestem w te klocki za słaby. Nawet jak zrobię zasady pod swoją armię to i tak nie wygram Laughing

A co do mojego akcesu, nie wiedziałem jak będzie wyglądał mój grafik. Stąd też ani zgłoszenia do turnieju jednego lub drugiego ani do GoTa afro
Powrót do góry Go down
-SaH-
Ork

PisanieTemat: Re: I edycja Mini-Ligi GRY O TRON - zakończona!   Czw Sty 29, 2015 1:35 pm

Tyle, że ani do pomysłu grania częstszego ani ligi się nie odniosłeś, na cały rok. Dlatego napisałem, że dla mnie to brak zainteresowania.
W ogóle jedynie 3 osoby na forum coś napisały, więc jakbym miał patrzeć na tylko tych co piszą, to nie byłoby warto się angażować.
Powrót do góry Go down
Kajsper
Goblin

Liczba postów : 68

PisanieTemat: Re: I edycja Mini-Ligi GRY O TRON - zakończona!   Czw Sty 29, 2015 3:52 pm

banan nie siej fermentu, bo widzę ze dumnie piastujesz etat forumowego trolla. Jarek mógłby to nazwać WIelkim Mistorzstwem Uniwersum w GoT (bo czemu nie) i g.... moglbys z tym zrobic, a wtedy to juz chyba w ogole pikawa by Ci stanela Smile Gra jest gra, chodzi o fun i tyle- nie wazne jak sie to nazywa, kto bedzie gral, kto wygra itp. A jak sam napisałeś Ciebie to nie dotyczy nawet Smile Więc o co tyle szumu?
Powrót do góry Go down
http://www.architektszczecin.pl
-SaH-
Ork

PisanieTemat: Re: I edycja Mini-Ligi GRY O TRON - zakończona!   Czw Sty 29, 2015 7:13 pm

Padły pierwsze propozycje:

W sobotę 07.02 jedna rozgrywka może zacząć się od 19:00

W zależności od chętnych, można pomyśleć o rozgrywkach przed / po.

Jak coś dawajcie znać tu, pmką czy poza forum jak i komu pasuje!

Pozdro.
-SaH-
Powrót do góry Go down
MGM
Ogr Tyrant

Liczba postów : 2361

PisanieTemat: Re: I edycja Mini-Ligi GRY O TRON - zakończona!   Czw Sty 29, 2015 8:51 pm

No mi się odechciało, bo (nie bierz tego osobiście SaH) ale pomimo że nie ująłbym tego w takiej formie jak Banan naprawdę wygląda to jakby ideą tej inicjatywy było zagranie sobie ze starymi kumplami. Może kiedyś nadarzy się okazja to zagramy sobie na luzie Very Happy .
Powrót do góry Go down
-SaH-
Ork

PisanieTemat: Re: I edycja Mini-Ligi GRY O TRON - zakończona!   Czw Sty 29, 2015 10:08 pm

Serio, nie kumam bazy... Jakbym chciał pograć ze starymi kumplami, to mam numer Kacpra, Stadeja i wielu innych w telefonie. Jako że to wszystko są Trolle i pierwsza gra poszła, pomyślałem, a co? Czemu nie?! Ciężko mi tego nie odbierać personalnie, bo to moja decyzja była i nigdy tego nie zakumam może, zwłaszcza ataku Banana, bo inaczej tego nie mogę odebrać, ale na pewno nie zamierzam z tego względu rezygnować z gry ani z klub, wiecznej wojny również sobie nie poprzysiągłem.

Ale żeby się boczyć (bo nie obrażać, a nie potrafię znaleźć innego słowa) na to, że ludzie związani z Zadem od połowy mojego życia skrzyknęli szybką grę i nie było kiedy zebrać ekipy - to tego nie rozumiem niestety.

Dla ogólnej wiadomości to pomiędzy pamiętną nocką (gdzie moja żona wygrała dwa razy swoją drogą) i potem grą po turnieju z Kozą, Amitusem, Bananem z żoną i Kacprem, w Grę o Tron zagrałem chyba z 8 razy, u mnie w domu ze znajomymi i naprawdę, mini-liga na Zadzie nie jest mi niezbędna do życia, bez niej radzę sobie całkiem fajnie. Myślałem, że po prostu z Trollami będzie fajnie.

Niestety, teraz już pewnie po wszystkim, bo po takich komentarzach nie oczekuje wielu zgłaszających się Trolli, tym bardziej że osób udzielających się na forum aż tak dużo znowu nie ma, aby przebierać wśród chętnych na grę. Tematu jeszcze nie kasuje, chętnych zapraszam, niestety jak to się mówi, jednak jakiś tam żal dupę mą ścisną i szkoda...
Powrót do góry Go down
Bananovitch
Troll
Troll

PisanieTemat: Re: I edycja Mini-Ligi GRY O TRON - zakończona!   Czw Sty 29, 2015 10:32 pm

Cytat :
Ciężko mi tego nie odbierać personalnie, bo to moja decyzja była i nigdy tego nie zakumam może, zwłaszcza ataku Banana, bo inaczej tego nie mogę odebrać, ale na pewno nie zamierzam z tego względu rezygnować z gry ani z klub, wiecznej wojny również sobie nie poprzysiągłem.

Widać, żeś miętki człeczyna, bo prawdziwy krasnolud już by topór ostrzył Razz

A tak do tematu- wiesz, ja to może i mogłem zrobić atak (trochę szkoda, że tak to odbierasz bo o ile idea słuszna, tak wykonanie już mniej), ale taką już mam manierę (którą sobie poczytuję za zaletę), że mówią ludziom to, czego inni nie chcą z powodów sobie znanych. Z reguły kończy się to tym, że to na moją głowę potem lecą gromy, ale nie darmo się terminowało u Kowali Run, żeby się gromami jakimiś przejmować Razz Bo mogło się to skończyć (pozwolę sobie bluznąć) na tradycyjnym "a Banan to jak zwykle pierdoli bez sensu", ale jeżeli Michał- osoba bezpośrednio zainteresowana- ma odczucia podobne, to to chyba nie jest jednak ot takie bananowe pierdolenie.
Powrót do góry Go down
-SaH-
Ork

PisanieTemat: Re: I edycja Mini-Ligi GRY O TRON - zakończona!   Pią Sty 30, 2015 1:38 pm

Uważasz branie odpowiedzialności za swoje postępowanie za miękkie? Dziwne.

Jedyne co mogę na chłodno powiedzieć, to proszę przeczytać jeszcze raz pierwszy post w temacie z moją propozycją. Były i tam zmienne ilości miejsc wolnych do gry, i punktacja, i częstotliwość spotkań. Nawet żeby wejść do "ligi" wystarczyły 3 gry na 6-8. Z założenia nie w każdej grze miał uczestniczyć ten sam skład, więc nie wiem o co burzawa za pierwszą taką a nie inną grę.
Powrót do góry Go down
faLus
Ork Shaman

Liczba postów : 986

PisanieTemat: Re: I edycja Mini-Ligi GRY O TRON - zakończona!   Pią Sty 30, 2015 2:49 pm

Panowie, wyluzujcie z tym flejmem, boście się nagrzali jak reaktor na rejptajdzie Szczura ;P
Powrót do góry Go down
-SaH-
Ork

PisanieTemat: Re: I edycja Mini-Ligi GRY O TRON - zakończona!   Wto Lut 03, 2015 9:04 am

Mały update pierwszego postu, na 19:00 07.02 zostały już dwa miejsca, w dalszym ciągu możliwość dwóch gier - w końcu nocka Smile
Powrót do góry Go down
-SaH-
Ork

PisanieTemat: Re: I edycja Mini-Ligi GRY O TRON - zakończona!   Wto Lut 03, 2015 7:33 pm

Duble post!

Zostało jedno miejsce, za to do klubu przyjdzie jedna w miarę nowa osoba.
Powrót do góry Go down
Sponsored content

PisanieTemat: Re: I edycja Mini-Ligi GRY O TRON - zakończona!   

Powrót do góry Go down

I edycja Mini-Ligi GRY O TRON - zakończona!
Powrót do góry 
Strona 1 z 4Idź do strony : 1, 2, 3, 4  Next