ZAD TROLLA Koszalin
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
ZAD TROLLA Koszalin

Forum miłośników gier bitewnych oraz strategicznych z Koszalina i regionu.
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

 

 ETC czyli co będziemy grać przez kolejny rok DRAFT 1

Go down 
+5
Szczur
GrimgorIronhide
MGM
Kwaku
Gandalf
9 posters
AutorWiadomość
Szczur
Troll
Troll



Liczba postów : 4126
Join date : 05/05/2009
Age : 43
Skąd : Miasto sexu i biznesu

ETC czyli co będziemy grać przez kolejny rok DRAFT 1 Empty
PisanieTemat: ETC czyli co będziemy grać przez kolejny rok DRAFT 1   ETC czyli co będziemy grać przez kolejny rok DRAFT 1 EmptyWto Lis 18, 2014 10:47 pm

http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=26&t=46407

Generalnie info drafta, spece dopuszczeni Smile Już szykuje Throga do rozpy i moje 12 trolli w końcu ujrzy światło dzienne, a nie tylko jeden wypad na DMP jako Wielkie Pany w Vampirach pod dowództwem Rogasia.
Powrót do góry Go down
Gandalf
Goblin boss



Liczba postów : 233
Join date : 11/10/2013

ETC czyli co będziemy grać przez kolejny rok DRAFT 1 Empty
PisanieTemat: Re: ETC czyli co będziemy grać przez kolejny rok DRAFT 1   ETC czyli co będziemy grać przez kolejny rok DRAFT 1 EmptySro Lis 19, 2014 3:47 pm

Spokojnie, Throgga Ci albo przytną albo zbanują. Very Happy Jeszcze nad specami pracują.
Powrót do góry Go down
GrimgorIronhide
Ork Shaman
GrimgorIronhide


Liczba postów : 873
Join date : 08/03/2010
Age : 27
Skąd : Waaaaagh!

ETC czyli co będziemy grać przez kolejny rok DRAFT 1 Empty
PisanieTemat: Re: ETC czyli co będziemy grać przez kolejny rok DRAFT 1   ETC czyli co będziemy grać przez kolejny rok DRAFT 1 EmptySro Lis 19, 2014 7:09 pm

GRIMGOR!!!
Powrót do góry Go down
Kwaku
Black Ork Chieftain
Kwaku


Liczba postów : 1045
Join date : 23/06/2009
Age : 42
Skąd : Karak Kwak

ETC czyli co będziemy grać przez kolejny rok DRAFT 1 Empty
PisanieTemat: Re: ETC czyli co będziemy grać przez kolejny rok DRAFT 1   ETC czyli co będziemy grać przez kolejny rok DRAFT 1 EmptySro Lis 19, 2014 7:17 pm

HODOR !!!
Powrót do góry Go down
MGM
Ogr Tyrant
MGM


Liczba postów : 2392
Join date : 13/12/2011
Skąd : Koszalin

ETC czyli co będziemy grać przez kolejny rok DRAFT 1 Empty
PisanieTemat: Re: ETC czyli co będziemy grać przez kolejny rok DRAFT 1   ETC czyli co będziemy grać przez kolejny rok DRAFT 1 EmptySro Lis 19, 2014 7:37 pm

FETOR ! ! !
Powrót do góry Go down
GrimgorIronhide
Ork Shaman
GrimgorIronhide


Liczba postów : 873
Join date : 08/03/2010
Age : 27
Skąd : Waaaaagh!

ETC czyli co będziemy grać przez kolejny rok DRAFT 1 Empty
PisanieTemat: Re: ETC czyli co będziemy grać przez kolejny rok DRAFT 1   ETC czyli co będziemy grać przez kolejny rok DRAFT 1 EmptySro Lis 19, 2014 7:38 pm

AEGON V NA KRÓLA!
Powrót do góry Go down
Szczur
Troll
Troll



Liczba postów : 4126
Join date : 05/05/2009
Age : 43
Skąd : Miasto sexu i biznesu

ETC czyli co będziemy grać przez kolejny rok DRAFT 1 Empty
PisanieTemat: Re: ETC czyli co będziemy grać przez kolejny rok DRAFT 1   ETC czyli co będziemy grać przez kolejny rok DRAFT 1 EmptyNie Gru 14, 2014 6:41 pm

Jest nowa wersja już ze specami. Ciekawe opcje się kroją.
Powrót do góry Go down
Szczur
Troll
Troll



Liczba postów : 4126
Join date : 05/05/2009
Age : 43
Skąd : Miasto sexu i biznesu

ETC czyli co będziemy grać przez kolejny rok DRAFT 1 Empty
PisanieTemat: Re: ETC czyli co będziemy grać przez kolejny rok DRAFT 1   ETC czyli co będziemy grać przez kolejny rok DRAFT 1 EmptyNie Lut 15, 2015 8:12 pm

Update zasad, istotne zmiany
Zmiany napisał:
If the army contains one or more characters with leadership 10 for the purpose of ‘Spirit Leach’ and one or more wizards with access to the lore of death spell 'Spirit Leech' ­ 1 further pool choice
Czyli żabsko nie generał i w armii drugi SLANN z Ld10 ( ze szmatą ) posiadający signaturki to 1 choice dokładnie taka sama sytuacja jak w HE, Loremaster + Prince daje 1 choise.


http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=26&t=46407

Oczywiście mój woch dostał kolejną linijkę, jak lista zakazów dojdzie do 30 pozycji, przestaje grać w WFB Very Happy Aktualnie mam tylko 18 linijek zakazów Very Happy
Powrót do góry Go down
Amittus
Ork
Amittus


Liczba postów : 444
Join date : 12/12/2010
Age : 42
Skąd : Słonowice

ETC czyli co będziemy grać przez kolejny rok DRAFT 1 Empty
PisanieTemat: Re: ETC czyli co będziemy grać przez kolejny rok DRAFT 1   ETC czyli co będziemy grać przez kolejny rok DRAFT 1 EmptyNie Lis 15, 2015 9:43 pm

a w 40k nie ma zakazów, w sumie nie rozumiem po co robia modele i zasady do nich a poźniej są ne zakazne w trakcie grania:/
Powrót do góry Go down
FAZIK
Goblin boss
FAZIK


Liczba postów : 237
Join date : 13/04/2012
Age : 43
Skąd : Skavenblight pod Koszalinem

ETC czyli co będziemy grać przez kolejny rok DRAFT 1 Empty
PisanieTemat: Re: ETC czyli co będziemy grać przez kolejny rok DRAFT 1   ETC czyli co będziemy grać przez kolejny rok DRAFT 1 EmptyPon Lis 16, 2015 8:47 am

Bo modele i zasady do nich robi firma, która te modele sprzedaje i z tego żyje. Jak sprzedać kawałek plastiku warty 0,1$ za 100$? Dopisać do niego ideologię i przegięte zasady. Rotacyjnie, wydając coraz lepsze modele (zasadowo). Kto nie kupi przegra.
40K również zaczyna na to cierpieć - patrz te wszystkie ogromniaste (i drogie) modele zastępujące poprzednie armie ...

ps
Dlatego "podoba" mi się AoS. Bo pozwala mi wystawić aktualnie niegrywalne już jednostki z WFB, które mam i za które już dawno temu przepłaciłem.
Powrót do góry Go down
faLus
Ork Shaman



Liczba postów : 986
Join date : 05/07/2010
Age : 35

ETC czyli co będziemy grać przez kolejny rok DRAFT 1 Empty
PisanieTemat: Re: ETC czyli co będziemy grać przez kolejny rok DRAFT 1   ETC czyli co będziemy grać przez kolejny rok DRAFT 1 EmptyPon Lis 16, 2015 9:34 am

W 40ce taki może był zamysł, ale nie wypalił Wink Duże zabawki wypadły z obiegu równie szybko jak się pojawiły. Od dawna nie było dużego turnieju gdzie takie zabawki zajelyby choćby miejsce na podium, nawet gdy regulamin pozwalał na wolną amerykankę. Także nie zastępują nowych armii, jak już to czasem stanowią dla nich dodatek, jak ktoś lubi wydać kasę i usiłuje leczyć kompleks. A w ogóle po cholerę ta nekromancja? Miętus, ogarnij się.
Powrót do góry Go down
Bananovitch
Troll
Troll
Bananovitch


Liczba postów : 3818
Join date : 01/05/2009
Age : 40
Skąd : Zachodnie Immoren

ETC czyli co będziemy grać przez kolejny rok DRAFT 1 Empty
PisanieTemat: Re: ETC czyli co będziemy grać przez kolejny rok DRAFT 1   ETC czyli co będziemy grać przez kolejny rok DRAFT 1 EmptyPon Lis 16, 2015 11:42 am

Jak to ktoś powiedział- niechaj zostanie po nas chociaż spam Razz
Powrót do góry Go down
Amittus
Ork
Amittus


Liczba postów : 444
Join date : 12/12/2010
Age : 42
Skąd : Słonowice

ETC czyli co będziemy grać przez kolejny rok DRAFT 1 Empty
PisanieTemat: Re: ETC czyli co będziemy grać przez kolejny rok DRAFT 1   ETC czyli co będziemy grać przez kolejny rok DRAFT 1 EmptyPon Lis 16, 2015 2:38 pm

sorki jakos z rana mi sie przestawiły literki i zamiast luty zobaczylem listopad, dobrze wiecie ze nie jestem z tych co nabijaja sobie posty na forach
Powrót do góry Go down
faLus
Ork Shaman



Liczba postów : 986
Join date : 05/07/2010
Age : 35

ETC czyli co będziemy grać przez kolejny rok DRAFT 1 Empty
PisanieTemat: Re: ETC czyli co będziemy grać przez kolejny rok DRAFT 1   ETC czyli co będziemy grać przez kolejny rok DRAFT 1 EmptyPon Lis 16, 2015 2:55 pm

Amittus napisał:
sorki jakos z rana mi sie przestawiły literki i zamiast luty zobaczylem listopad, dobrze wiecie ze nie jestem z tych co nabijaja sobie posty na forach

To nie pij już tyle, to moja specjalizacja
Powrót do góry Go down
Sponsored content





ETC czyli co będziemy grać przez kolejny rok DRAFT 1 Empty
PisanieTemat: Re: ETC czyli co będziemy grać przez kolejny rok DRAFT 1   ETC czyli co będziemy grać przez kolejny rok DRAFT 1 Empty

Powrót do góry Go down
 
ETC czyli co będziemy grać przez kolejny rok DRAFT 1
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Elfy na Haju
» 22.09 Gim. 6 na Dąbka, kolejny turniej, tym razem poważne 1500,
» VC czyli nowe wampiry
» KOPER, czyli Kącik O Przegiętych Ewidentnie Rozpiskach
» Awtopalipsa

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
ZAD TROLLA Koszalin :: WFB-
Skocz do: