ZAD TROLLA Koszalin
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
ZAD TROLLA Koszalin

Forum miłośników gier bitewnych oraz strategicznych z Koszalina i regionu.
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

 

 Pytania o zasady oraz sprostowania.

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Szczur
Troll
Troll



Liczba postów : 4126
Join date : 05/05/2009
Age : 43
Skąd : Miasto sexu i biznesu

Pytania o zasady oraz sprostowania. Empty
PisanieTemat: Pytania o zasady oraz sprostowania.   Pytania o zasady oraz sprostowania. EmptySob Paź 18, 2014 1:21 pm

Szukałem długo i w końcu znalazłem w sprawie look out sira.

1. Musisz być w oddziale aby móc zdawać look outa. Nie można ganiać obok oddziału str 100 rulebooka.
2. Co do przydzielania woundów na różne modele, to zapytałem na ligowej bo już sam nie wiem. Jedno jest pewne wybierasz najbliższy model, problem zaczyna się przy identycznej odległości (base to base ) czy można przyjmować woundy na 2 różne modele, przed zabiciem pierwszego. W Katowicach sędzia powiedział, że wybierasz jeden model i do czasu jego śmierci nie można wybrać innego modelu.
Powrót do góry Go down
Szczur
Troll
Troll



Liczba postów : 4126
Join date : 05/05/2009
Age : 43
Skąd : Miasto sexu i biznesu

Pytania o zasady oraz sprostowania. Empty
PisanieTemat: Re: Pytania o zasady oraz sprostowania.   Pytania o zasady oraz sprostowania. EmptyPon Paź 20, 2014 5:42 am

Odpowiedź na pytanie czy mogę zmieniać model podczas alokowania woundów z lookouta.

http://liga40k.pl/viewtopic.php?t=2899

W skrócie do czasu jak z jednego oddziału walą do Twojego oddziału na potrzeby lookouta wybierasz jeden model i do czasu jego śmierci nie zmieniasz go chyba, że wcześniej umrze. Dopiero pula woundów z drugiego oddziału możesz wybrać inny model przed śmiercią starego. Oczywiście oba modele muszą być w tej samej odległości od charaktera.
Powrót do góry Go down
Cezar
Ogr
Cezar


Liczba postów : 1412
Join date : 27/10/2009
Age : 35
Skąd : Koszalin

Pytania o zasady oraz sprostowania. Empty
PisanieTemat: Re: Pytania o zasady oraz sprostowania.   Pytania o zasady oraz sprostowania. EmptyCzw Paź 23, 2014 3:30 am

http://www.blacklibrary.com/faqs-and-errata.html

Parę nowch FAQ-ów. Buff (drobny) rycerzy, ale poza tym to chłopaki nie poszaleli scratch .
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Pytania o zasady oraz sprostowania. Empty
PisanieTemat: Re: Pytania o zasady oraz sprostowania.   Pytania o zasady oraz sprostowania. Empty

Powrót do góry Go down
 
Pytania o zasady oraz sprostowania.
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Pytania różne (FAQ)
» Lokalizację oraz godziny naszych spotkań, czyli pod którym mostem można zastać TROLLE
» Zasady i FAQ
» Turniej 8.12 zasady
» Zasady niedzielnych spotkaniach klubowych

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
ZAD TROLLA Koszalin :: WH40k-
Skocz do: