ZAD TROLLA Koszalin

Forum miłośników gier bitewnych oraz strategicznych z Koszalina i regionu.

IndeksIndeks  CalendarCalendar  FAQFAQ  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

Share | 

Dzień czegoś tam w jednostce. Najbliższa sobota.

Go down 
AutorWiadomość
Bananovitch
Troll
Troll

Liczba postów : 3818

PisanieTemat: Dzień czegoś tam w jednostce. Najbliższa sobota.   Sro Wrz 10, 2014 8:31 pm

W najbliższą sobotę (13?) w jednostce w godzinach 11-15 jest organizowany dzień czegośtam i jako sekcja klubu wojskowego mamy się wystawić. Czterdziestkowcy wiedzą jak to wygląda, ale może battlowcy coś by tym razem zrobili? Bo będzie wtopa. Mnie nie ma (praca), falusa nie ma (roboty w obejściu), Szczura nie ma (wyjazd integracyjny), nie wiem jak z Kwakiem i MGMem. Ale reszta? Jeżeli się nie wystawimy to będzie chujnia z patatajnią a wolelibyśmy chyba tego uniknąć po poprzedniej wtopie. Klucze u mnie, nie przypuszczam, żeby pies z kulawą nogą się zainteresował jakimiś dziwnymi kolesiami przesuwającymi plastikowe ludziki po stole-niemniej być i pokazać się trzeba. Kto będzie, ręka w górę. Kto odbierze w piątek (lub jutro w szpitalu) ode mnie klucze, noga w górę.
Powrót do góry Go down
MGM
Ogr Tyrant

Liczba postów : 2374

PisanieTemat: Re: Dzień czegoś tam w jednostce. Najbliższa sobota.   Sro Wrz 10, 2014 8:39 pm

Pomógłbym ale w piątek mam nocką, a w sobotę nockę dodatkową a między nockami się synem zajmuję bo żona całą sobotę w pracy jest.
Powrót do góry Go down
Szczur
Troll
Troll

Liczba postów : 4119

PisanieTemat: Re: Dzień czegoś tam w jednostce. Najbliższa sobota.   Sro Wrz 10, 2014 8:47 pm

No to fatalnie wyszło, w ogóle gdzie i jak to ma wyglądać?? Może będzie padać??
Ja w sobotę nie uchwytny, może ktoś z młodych chce wziąć na barki taki drobny pokaz, tak naprawdę jak było na święcie wojskowym to się skończyło po 2h i tak nikt na nas nie zwracał uwagi, żarcie też było i nawet chyba browar Smile

Troll
Troll

PisanieTemat: Re: Dzień czegoś tam w jednostce. Najbliższa sobota.   Sro Wrz 10, 2014 9:14 pm

Był Wink

Wiadomo, że nikt z kulawą nogą do nas nie zajrzy, ale przyjść i pokazać się trzeba. Może by tak battlowcy w końcu coś zrobili? Trochę ich przecież jest.
Powrót do góry Go down
Tutek
Ork Shaman

Liczba postów : 947

PisanieTemat: Re: Dzień czegoś tam w jednostce. Najbliższa sobota.   Czw Wrz 11, 2014 4:55 am

Do jutra dam znać czy mogę przyjść na 100%, ale wstępnie raczej mogę
Powrót do góry Go down
Zaleś
Goblin boss

Liczba postów : 200

PisanieTemat: Re: Dzień czegoś tam w jednostce. Najbliższa sobota.   Czw Wrz 11, 2014 9:19 am

Ja niestety weekend pracujący.
Powrót do góry Go down
faLus
Ork Shaman

Liczba postów : 986

PisanieTemat: Re: Dzień czegoś tam w jednostce. Najbliższa sobota.   Czw Wrz 11, 2014 9:30 am

Widzę wszyscy się rwą do boju. Postaram się do 11.00 wyrobić i przybyć. Kogoś za kudły przyciągnę, czy to kudły na pysku, czy z górnej części czaszki.
Powrót do góry Go down
GrimgorIronhide
Ork Shaman

Liczba postów : 873

PisanieTemat: Re: Dzień czegoś tam w jednostce. Najbliższa sobota.   Czw Wrz 11, 2014 3:54 pm

jak znów będzie pieczyste ze świni i płynne złoto to mogę iść skoro innym nie pasuje jeszcze bardziej niż mnie

czyli:
- kto jeszcze będzie ? brać battl czy 40dziechę ? (w obu przypadkach chyba i tak wystawiać rozpiskę z tego co mam co by jakoś wyglądało...)
- to święto znów tam dalej w stronę Atrium czy się ruszać nie musimy z klubu ? jeśli musimy to jak przeniesiemy stół/tereny i kto nam otworzy ?

Powrót do góry Go down
Artur
Ork

Liczba postów : 454

PisanieTemat: Re: Dzień czegoś tam w jednostce. Najbliższa sobota.   Czw Wrz 11, 2014 4:34 pm

Niestety 13 i 20 mamy imprezy firmowe w Cuprum, więc odpadam Sad
Powrót do góry Go down
Kwaku
Black Ork Chieftain

Liczba postów : 1043

PisanieTemat: Re: Dzień czegoś tam w jednostce. Najbliższa sobota.   Czw Wrz 11, 2014 5:08 pm

wstępnie w sobotę przed 11 byłbym w klubie.
Powrót do góry Go down
Bananovitch
Troll
Troll

PisanieTemat: Re: Dzień czegoś tam w jednostce. Najbliższa sobota.   Czw Wrz 11, 2014 5:43 pm

GrimgorIronhide napisał:
jak znów będzie pieczyste ze świni i płynne złoto to mogę iść skoro innym nie pasuje jeszcze bardziej niż mnie

czyli:
- kto jeszcze będzie ? brać battl czy 40dziechę ? (w obu przypadkach chyba i tak wystawiać rozpiskę z tego co mam co by jakoś wyglądało...)
- to święto znów tam dalej w stronę Atrium czy się ruszać nie musimy z klubu ? jeśli musimy to jak przeniesiemy stół/tereny i kto nam otworzy ?

Nie licz na to że będzie złoto, srebro czy nawet brąz wpłynie, na świninę też raczej szans nie ma. Co najwyżej na michę solidnej żołnierskiej grochówy.

Pomyśl, że robisz to po to, żebyś miał gdzie w środę przychodzić pograć i bulić za turniej piątaka a nie cztery dychy jak by przyszło nam salę wynajmować.

Z tego co mówił Edward, to ma być na miejscu. Sam pewnie nie wie jak to ma wyglądać-jeżeli na zewnątrz to będzie gdzieś miejscówka, trzeba będzie przytaszczyć z góry jeden-dwa stoły, parę terenów i wsio. Jeżeli nie, to problem się rozwiązuje sam-gracie na miejscu, możecie nawet po sobie nie sprzątać stołów bo i tak w niedzielę gramy bitki.
Powrót do góry Go down
Szczur
Troll
Troll

PisanieTemat: Re: Dzień czegoś tam w jednostce. Najbliższa sobota.   Czw Wrz 11, 2014 7:39 pm

Pewnie i tak skończy się na porzucaniu kostkami, MOŻE ktoś podejdzie to postaracie się coś powiedzieć, że alternatywa dla spędzania czasu przed kompem itp itd. Już robiliśmy takie rzeczy więc wiecie co robić, jak na miejscu to w ogóle luksus Smile

Black Ork Chieftain

Liczba postów : 1043

PisanieTemat: Re: Dzień czegoś tam w jednostce. Najbliższa sobota.   Sob Wrz 13, 2014 9:21 am

wróciłem przed chwilą z Święta Pułku. byłem tam od 10:30 do 11:05 i nikogo ni spotkałem z klubowiczów. obejrzałem eksponaty, zjadłem grochówkę, kopcnąłem witę z dyrektorem okręgowym, z druhem majorem Grobelnym, kiwkę z Heniem i zawinąłem ogon do domu. jeżeli ktoś z was był to go nie widziałem.
Powrót do góry Go down
faLus
Ork Shaman

Liczba postów : 986

PisanieTemat: Re: Dzień czegoś tam w jednostce. Najbliższa sobota.   Sob Wrz 13, 2014 9:55 am

Bo nikogo innego tu nie było już. Ja po 11.15 zajechałem, to ludzi już tyle co kot napłakał. Teraz się zawijam bo to bez sensu.
Powrót do góry Go down
Szczur
Troll
Troll

PisanieTemat: Re: Dzień czegoś tam w jednostce. Najbliższa sobota.   Sob Wrz 13, 2014 11:40 am

Czyli zaznaczyliście swoją obecność no i gitara Smile

PisanieTemat: Re: Dzień czegoś tam w jednostce. Najbliższa sobota.   

Powrót do góry Go down

Dzień czegoś tam w jednostce. Najbliższa sobota.
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Refleksyjny dzień...
» 1000 letnie Królestwo Isusa... jak będzie ono funkcjonowało
» ..."(6) Kto przelewa krew człowieka, tego krew przez człowieka będzie przelana, bo na obraz Boży uczynił człowieka."
» Uwaga, nadchodzi Julian!
» Świerszcze w tle, czyli porażające pustki w grupach.