ZAD TROLLA Koszalin
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
ZAD TROLLA Koszalin

Forum miłośników gier bitewnych oraz strategicznych z Koszalina i regionu.
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

 

 Alkohol na spotkaniach klubowych

Go down 
+8
MGM
Kwaku
Tutek
Cezar
Bananovitch
faLus
Malatyn
Szczur
12 posters
AutorWiadomość
Szczur
Troll
Troll



Liczba postów : 4126
Join date : 05/05/2009
Age : 43
Skąd : Miasto sexu i biznesu

Alkohol na spotkaniach klubowych Empty
PisanieTemat: Alkohol na spotkaniach klubowych   Alkohol na spotkaniach klubowych EmptyCzw Maj 22, 2014 9:41 am

Niestety jeżeli nie umiemy po sobie posprzątać flaszek, puszek po piwie to od dnia dzisiejszego został wprowadzony zakaz picia alco na spotkaniach środowych.

Dostaliśmy dziś oficjalną żółtą kartkę więc jest źle, jeszcze jedna i kończymy spotkania.

Osoba z alco w klubie będzie proszona o opuszczenie klubu jak również dostanie zakaz przychodzenia na okres pół roku, tyczyć się to będzie również spotkań klubowych w inne dnie. Jeżeli osoba ta miała dostęp do kluczy to niestety już go nie będzie posiadać.


Ostatnio zmieniony przez Szczur dnia Czw Maj 22, 2014 1:19 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Malatyn
Ork
Malatyn


Liczba postów : 488
Join date : 19/09/2013
Skąd : JS1373

Alkohol na spotkaniach klubowych Empty
PisanieTemat: Re: Alkohol na spotkaniach klubowych   Alkohol na spotkaniach klubowych EmptyCzw Maj 22, 2014 9:48 am

Jestem za
Powrót do góry Go down
faLus
Ork Shaman



Liczba postów : 986
Join date : 05/07/2010
Age : 35

Alkohol na spotkaniach klubowych Empty
PisanieTemat: Re: Alkohol na spotkaniach klubowych   Alkohol na spotkaniach klubowych EmptyCzw Maj 22, 2014 9:54 am

Przyznaję bez bicia, moja wina. Wyciungłem na chwilę przy pakowaniu figsów do torby a potem jej nie zauważyłem. Możecie mnie linczować.
Powrót do góry Go down
Bananovitch
Troll
Troll
Bananovitch


Liczba postów : 3818
Join date : 01/05/2009
Age : 40
Skąd : Zachodnie Immoren

Alkohol na spotkaniach klubowych Empty
PisanieTemat: Re: Alkohol na spotkaniach klubowych   Alkohol na spotkaniach klubowych EmptyCzw Maj 22, 2014 10:11 am

6 i pół roku? No to zdrowo...

Z ramienia Komisariatu jestem za. Z resztą i tak nie mamy nic do gadania (chyba. że wolimy zgarnąć manatki).
Powrót do góry Go down
Cezar
Ogr
Cezar


Liczba postów : 1412
Join date : 27/10/2009
Age : 35
Skąd : Koszalin

Alkohol na spotkaniach klubowych Empty
PisanieTemat: Re: Alkohol na spotkaniach klubowych   Alkohol na spotkaniach klubowych EmptyCzw Maj 22, 2014 11:34 am

A plany na wieczorek kawaleryjski Banana ? Niezmienione, czy rezygnujemy z alko ?
Powrót do góry Go down
Szczur
Troll
Troll



Liczba postów : 4126
Join date : 05/05/2009
Age : 43
Skąd : Miasto sexu i biznesu

Alkohol na spotkaniach klubowych Empty
PisanieTemat: Re: Alkohol na spotkaniach klubowych   Alkohol na spotkaniach klubowych EmptyCzw Maj 22, 2014 11:53 am

Sobotnia impreza jest zaznaczona, że wieczorem będzie alko więc tu się nic nie zmienia. Mamy zaznaczoną imprezę integracyjną. Oczywiście flaszki itp wszystko z terenu ośrodka.

Proszę przekazać również karciarzom, tyczy się ta zasada wszystkich.
Powrót do góry Go down
Tutek
Ork Shaman
Tutek


Liczba postów : 947
Join date : 07/01/2010
Age : 27

Alkohol na spotkaniach klubowych Empty
PisanieTemat: Re: Alkohol na spotkaniach klubowych   Alkohol na spotkaniach klubowych EmptyCzw Maj 22, 2014 12:24 pm

Bananovitch napisał:
6 i pół roku?
Wyraźnie jest napisane 6 pół roku = 3 lata.
Powrót do góry Go down
Kwaku
Black Ork Chieftain
Kwaku


Liczba postów : 1045
Join date : 23/06/2009
Age : 42
Skąd : Karak Kwak

Alkohol na spotkaniach klubowych Empty
PisanieTemat: Re: Alkohol na spotkaniach klubowych   Alkohol na spotkaniach klubowych EmptyCzw Maj 22, 2014 1:09 pm

To Falek żeś się nie popisał. smutna sytuacja teraz panuje.
Powrót do góry Go down
Szczur
Troll
Troll



Liczba postów : 4126
Join date : 05/05/2009
Age : 43
Skąd : Miasto sexu i biznesu

Alkohol na spotkaniach klubowych Empty
PisanieTemat: Re: Alkohol na spotkaniach klubowych   Alkohol na spotkaniach klubowych EmptyCzw Maj 22, 2014 1:19 pm

6 miesięcy w gwoli ścisłości.
Powrót do góry Go down
MGM
Ogr Tyrant
MGM


Liczba postów : 2392
Join date : 13/12/2011
Skąd : Koszalin

Alkohol na spotkaniach klubowych Empty
PisanieTemat: Re: Alkohol na spotkaniach klubowych   Alkohol na spotkaniach klubowych EmptyCzw Maj 22, 2014 1:51 pm

Kwaku napisał:
To Falek żeś się nie popisał. smutna sytuacja teraz panuje.

+1

Po prostu trzeba będzie przelewać do innych butelek browara a butelkę coli rozrabiać z wódą ;p, jak z dziećmi  Rolling Eyes ,wszystko Wam trzeba tłumaczyć ;D.

A tak poważniej to bardzo dobra i adekwatna decyzja i mam nadzieję że zakaz będzie respektowany bo mamy jak u pana boga za piecem a dajemy w sposób ewidentny ciała...
Powrót do góry Go down
Kwaku
Black Ork Chieftain
Kwaku


Liczba postów : 1045
Join date : 23/06/2009
Age : 42
Skąd : Karak Kwak

Alkohol na spotkaniach klubowych Empty
PisanieTemat: Re: Alkohol na spotkaniach klubowych   Alkohol na spotkaniach klubowych EmptyCzw Maj 22, 2014 2:12 pm

MGM napisał:
Kwaku napisał:
To Falek żeś się nie popisał. smutna sytuacja teraz panuje.



A tak poważniej to bardzo dobra i adekwatna decyzja i mam nadzieję że zakaz będzie respektowany bo mamy jak u pana boga za piecem a dajemy w sposób ewidentny ciała...

o przepraszam, ja siebie do tego grona "My" nie zaliczam. Falus mam nadzieję wyciągnie z tego wnioski a reszta, w tym i ja, będzie się uczyć na jego błędach.
Powrót do góry Go down
MGM
Ogr Tyrant
MGM


Liczba postów : 2392
Join date : 13/12/2011
Skąd : Koszalin

Alkohol na spotkaniach klubowych Empty
PisanieTemat: Re: Alkohol na spotkaniach klubowych   Alkohol na spotkaniach klubowych EmptyCzw Maj 22, 2014 2:47 pm

Wydaje mi się że ponosimy konsekwencje jako klub, i nawet jeżeli jeden z nas coś zmaluje to odpowiadamy wszyscy i nikt w garnizonie nie pyta kto to zrobił. Stąd (według mnie) MY daliśmy ciała, a konkretnie Fallus.
Powrót do góry Go down
Szczur
Troll
Troll



Liczba postów : 4126
Join date : 05/05/2009
Age : 43
Skąd : Miasto sexu i biznesu

Alkohol na spotkaniach klubowych Empty
PisanieTemat: Re: Alkohol na spotkaniach klubowych   Alkohol na spotkaniach klubowych EmptyCzw Maj 22, 2014 2:55 pm

Niestety ponosimy MY jako klub, dziś się mnie nikt nie pytał kto i jak ma na imię, po prostu dostałem zjebę i tyle.
Powrót do góry Go down
quins
Maneater
quins


Liczba postów : 1610
Join date : 26/01/2014
Skąd : Koszalin

Alkohol na spotkaniach klubowych Empty
PisanieTemat: Re: Alkohol na spotkaniach klubowych   Alkohol na spotkaniach klubowych EmptyCzw Maj 22, 2014 4:05 pm

No mój jeden drop pod też się do tego przyczynił.
Musisz fallus jednak zainwestować w normalne pojazdy do 40K Wink
Powrót do góry Go down
http://www.rctrax.pl
Artur
Ork
Artur


Liczba postów : 454
Join date : 29/03/2010
Age : 36
Skąd : z Koszalina urodzony we Wrocławiu ! ;)

Alkohol na spotkaniach klubowych Empty
PisanieTemat: Re: Alkohol na spotkaniach klubowych   Alkohol na spotkaniach klubowych EmptyCzw Maj 22, 2014 4:41 pm

faLus napisał:
Przyznaję bez bicia, moja wina. Wyciungłem na chwilę przy pakowaniu figsów do torby a potem jej nie zauważyłem. Możecie mnie linczować.

Tak słabe, że aż nie warte komentarza ...
Powrót do góry Go down
Bananovitch
Troll
Troll
Bananovitch


Liczba postów : 3818
Join date : 01/05/2009
Age : 40
Skąd : Zachodnie Immoren

Alkohol na spotkaniach klubowych Empty
PisanieTemat: Re: Alkohol na spotkaniach klubowych   Alkohol na spotkaniach klubowych EmptyCzw Maj 22, 2014 6:01 pm

Czuję się zobowiązany ten jeden raz stanąć w obronie mojego padawana. Rozumiem, że Ty, Arturze, nigdy nie wyrzuciłeś swoich puszek po browarze do kosza w sali?  Rolling Eyes 
Powrót do góry Go down
Artur
Ork
Artur


Liczba postów : 454
Join date : 29/03/2010
Age : 36
Skąd : z Koszalina urodzony we Wrocławiu ! ;)

Alkohol na spotkaniach klubowych Empty
PisanieTemat: Re: Alkohol na spotkaniach klubowych   Alkohol na spotkaniach klubowych EmptyCzw Maj 22, 2014 6:20 pm

Bananovitch napisał:
Czuję się zobowiązany ten jeden raz stanąć w obronie mojego padawana. Rozumiem, że Ty, Arturze, nigdy nie wyrzuciłeś swoich puszek po browarze do kosza w sali?  Rolling Eyes 

N-i-e
Powrót do góry Go down
Skoczek
Goblin boss
Skoczek


Liczba postów : 242
Join date : 16/01/2012

Alkohol na spotkaniach klubowych Empty
PisanieTemat: Re: Alkohol na spotkaniach klubowych   Alkohol na spotkaniach klubowych EmptyCzw Maj 22, 2014 6:24 pm

MGM napisał:
Wydaje mi się że ponosimy konsekwencje jako klub, i nawet jeżeli jeden z nas coś zmaluje to odpowiadamy wszyscy i nikt w garnizonie nie pyta kto to zrobił. Stąd (według mnie) MY daliśmy ciała, a konkretnie Fallus.

Jedyne słuszne podejscie!!!

Nie ma sensu przerzucac sie kto ile czego gdzie zostawil. Klub jest w interesie wszystkich i wszyscy powinni być czujni.
Klub garnizonowy to nie klasztor, istnieje miedzy innymi po to aby wojaki mieli gdzie poswietowac ale za dnia rodzice przyprowadzaja tam dzieciaki na rozne sciemniarskie warsztaty i byle drop pod moze wywolac sporo zamieszania. W dzien przedszkole w nocy burdel ale rano wszystkie klocki i misie musza byc na swoim miejscu.
Powrót do góry Go down
faLus
Ork Shaman



Liczba postów : 986
Join date : 05/07/2010
Age : 35

Alkohol na spotkaniach klubowych Empty
PisanieTemat: Re: Alkohol na spotkaniach klubowych   Alkohol na spotkaniach klubowych EmptyCzw Maj 22, 2014 7:02 pm

Ja się nie bronię, bo obecna sytuacja to tylko i wyłącznie moja wina. Ale ku*.. Artur, z twojej strony to zwyczajna hipokryzja (świadoma czy nie), na starym klubie raz zbierałem po tobie puszki jak sobie poszedłeś (tylko ty Tyskie tankowałeś). A i na nowym z pustą ręką cię nie widziałem jeszcze.
Powrót do góry Go down
quins
Maneater
quins


Liczba postów : 1610
Join date : 26/01/2014
Skąd : Koszalin

Alkohol na spotkaniach klubowych Empty
PisanieTemat: Re: Alkohol na spotkaniach klubowych   Alkohol na spotkaniach klubowych EmptyCzw Maj 22, 2014 7:07 pm

Nie ma co chłopaki przerzucać się kto i ile. Fakt jest faktem, nowe ustalenia wchodzą w życie i tyle. Jak ktoś musi, to leje w bidown i wio!
Powrót do góry Go down
http://www.rctrax.pl
Artur
Ork
Artur


Liczba postów : 454
Join date : 29/03/2010
Age : 36
Skąd : z Koszalina urodzony we Wrocławiu ! ;)

Alkohol na spotkaniach klubowych Empty
PisanieTemat: Re: Alkohol na spotkaniach klubowych   Alkohol na spotkaniach klubowych EmptyCzw Maj 22, 2014 7:15 pm

faLus napisał:
Ja się nie bronię, bo obecna sytuacja to tylko i wyłącznie moja wina. Ale ku*.. Artur, z twojej strony to zwyczajna hipokryzja (świadoma czy nie), na starym klubie raz zbierałem po tobie puszki jak sobie poszedłeś (tylko ty Tyskie tankowałeś). A i na nowym z pustą ręką cię nie widziałem jeszcze.

Argument typu tylko ty pijesz tyskie jest słaby, bo widzisz, objęte co ja pije, zabieram to do kosza ... a jak nawaliłeś to nie spodziewaj się że będę cie pocieszał i mówił "falusku już się nie martw, ja wiem ze na pewno nie chciałeś zostawić tej flaszki na stole"  Laughing - podsumowując w klubie nie ma alko, to trudno ... z mojej strony ten smutny temat jest zamknięty.
Powrót do góry Go down
Szczur
Troll
Troll



Liczba postów : 4126
Join date : 05/05/2009
Age : 43
Skąd : Miasto sexu i biznesu

Alkohol na spotkaniach klubowych Empty
PisanieTemat: Re: Alkohol na spotkaniach klubowych   Alkohol na spotkaniach klubowych EmptyCzw Maj 22, 2014 9:10 pm

Ja nikomu nie wypominam, po prostu przechodzimy do punktu w którym jest zakaz i koniec. Zawsze jest opcja jak pisał Skoczek, masz ciśnienie nie możesz wytrzymać parę godzin w klubie trudno, zostaje bidon itp. KONIEC
Na terenie klubu na spotkaniach nie chce widzieć flaszki ani puszki po %.
Powrót do góry Go down
quins
Maneater
quins


Liczba postów : 1610
Join date : 26/01/2014
Skąd : Koszalin

Alkohol na spotkaniach klubowych Empty
PisanieTemat: Re: Alkohol na spotkaniach klubowych   Alkohol na spotkaniach klubowych EmptyPią Maj 23, 2014 6:35 am

Alkohol na spotkaniach klubowych R.I.P.
Powrót do góry Go down
http://www.rctrax.pl
-SaH-
Ork
-SaH-


Liczba postów : 419
Join date : 12/02/2010
Age : 40

Alkohol na spotkaniach klubowych Empty
PisanieTemat: Re: Alkohol na spotkaniach klubowych   Alkohol na spotkaniach klubowych EmptyPią Maj 23, 2014 7:35 am

Z ang. na pol. to:

Ten post zrobił mój dzień Very Happy
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Alkohol na spotkaniach klubowych Empty
PisanieTemat: Re: Alkohol na spotkaniach klubowych   Alkohol na spotkaniach klubowych Empty

Powrót do góry Go down
 
Alkohol na spotkaniach klubowych
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Zasady niedzielnych spotkaniach klubowych

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
ZAD TROLLA Koszalin :: Karczma-
Skocz do: