ZAD TROLLA Koszalin
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
ZAD TROLLA Koszalin

Forum miłośników gier bitewnych oraz strategicznych z Koszalina i regionu.
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

 

 Nowy zadek trolla- logo

Go down 
+5
Bananovitch
quins
Szczur
MGM
Zofija
9 posters
Idź do strony : 1, 2  Next
AutorWiadomość
Zofija
Snotling



Liczba postów : 13
Join date : 15/05/2014

Nowy zadek trolla- logo Empty
PisanieTemat: Nowy zadek trolla- logo   Nowy zadek trolla- logo EmptyPon Maj 19, 2014 3:17 pm

Dostałam misję narysowania nowego trolla, ale bez żadnych wytycznych więc wrzucam dwa szkice:
[img(389,7 pxpx,533,7 pxpx)]Nowy zadek trolla- logo 2wqg3zp[/img]
Po prawej bardzo podobny do poprzedniego łeb, a po lewej moja propozycja bardziej dosłownego przedstawienia ZADU Very Happy
I co dalej?
Powrót do góry Go down
MGM
Ogr Tyrant
MGM


Liczba postów : 2392
Join date : 13/12/2011
Skąd : Koszalin

Nowy zadek trolla- logo Empty
PisanieTemat: Re: Nowy zadek trolla- logo   Nowy zadek trolla- logo EmptyPon Maj 19, 2014 3:52 pm

Hehe, prawo-lewo  Rolling Eyes ... rzekłbym całkiem stereotypowo ;D.


Witam koleżankę trolle fajne.
Powrót do góry Go down
Szczur
Troll
Troll



Liczba postów : 4126
Join date : 05/05/2009
Age : 43
Skąd : Miasto sexu i biznesu

Nowy zadek trolla- logo Empty
PisanieTemat: Re: Nowy zadek trolla- logo   Nowy zadek trolla- logo EmptyPon Maj 19, 2014 6:20 pm

E na razie mnie się nie podoba ale czekam na dalsze prace tzn uzupełnienie tych co widać może nowy koncept.
Zofija hmm znowu coś mnie ominęło ??
Powrót do góry Go down
quins
Maneater
quins


Liczba postów : 1610
Join date : 26/01/2014
Skąd : Koszalin

Nowy zadek trolla- logo Empty
PisanieTemat: Re: Nowy zadek trolla- logo   Nowy zadek trolla- logo EmptyPon Maj 19, 2014 7:08 pm

A przecież miało już nie być zada ?! A tu nagle po prawej takie mięsiste poślady!
Powrót do góry Go down
http://www.rctrax.pl
Szczur
Troll
Troll



Liczba postów : 4126
Join date : 05/05/2009
Age : 43
Skąd : Miasto sexu i biznesu

Nowy zadek trolla- logo Empty
PisanieTemat: Re: Nowy zadek trolla- logo   Nowy zadek trolla- logo EmptyPon Maj 19, 2014 7:13 pm

Masz racje Quins Zad miał odejść przynajmniej z części oficjalnej więc chyba na koszulce też już nie.
Powrót do góry Go down
Zofija
Snotling



Liczba postów : 13
Join date : 15/05/2014

Nowy zadek trolla- logo Empty
PisanieTemat: Re: Nowy zadek trolla- logo   Nowy zadek trolla- logo EmptyPon Maj 19, 2014 8:07 pm

Hmm, mówiłam, że nic konkretnego mi Banan nie powiedział. Skoro zadu być nie ma, to nie będzie. To czego oczekujecie?
Szczur- nie wiem czego nie ogarniasz?
Zofija-Zuzanna stwierdziłam, że tak będzie łatwiej skojarzyć niż po jakiejkolwiek innej ksywie, zwłaszcza, że zostałam tak ochrzczona, jak przyszłam Wink
Bo chyba kojarzysz kim jestem, jakoś dużo dziewczyn u was nie ma Razz
A i dziękuję za powitania, miło mi Wink
Powrót do góry Go down
Bananovitch
Troll
Troll
Bananovitch


Liczba postów : 3818
Join date : 01/05/2009
Age : 40
Skąd : Zachodnie Immoren

Nowy zadek trolla- logo Empty
PisanieTemat: Re: Nowy zadek trolla- logo   Nowy zadek trolla- logo EmptyPon Maj 19, 2014 8:41 pm

A to nie było Ździcha? Razz
Powrót do góry Go down
piotrkur
Goblin boss



Liczba postów : 377
Join date : 05/03/2014
Age : 52
Skąd : Nordland

Nowy zadek trolla- logo Empty
PisanieTemat: Re: Nowy zadek trolla- logo   Nowy zadek trolla- logo EmptyPon Maj 19, 2014 8:51 pm

Zofija napisał:
Hmm, mówiłam, że nic konkretnego mi Banan nie powiedział. Skoro zadu być nie ma, to nie będzie. To czego oczekujecie?
Szczur- nie wiem czego nie ogarniasz?
Zofija-Zuzanna stwierdziłam, że tak będzie łatwiej skojarzyć niż po jakiejkolwiek innej ksywie, zwłaszcza, że zostałam tak ochrzczona, jak przyszłam Wink
Bo chyba kojarzysz kim jestem, jakoś dużo dziewczyn u was nie ma Razz
A i dziękuję za powitania, miło mi Wink
"Moja małżonka-Zofija!" Very Happy a ten zad to nic innego jak "To Ja!czyli Ja!Czyli-Zamaskowany Poślad!!"-Uścisk dłoni prezesa za odgadnięcie z czego ten poślad? lol! Bo Zofija jest kultowa! afro 
Powrót do góry Go down
Bananovitch
Troll
Troll
Bananovitch


Liczba postów : 3818
Join date : 01/05/2009
Age : 40
Skąd : Zachodnie Immoren

Nowy zadek trolla- logo Empty
PisanieTemat: Re: Nowy zadek trolla- logo   Nowy zadek trolla- logo EmptyPon Maj 19, 2014 9:01 pm

Nie Zofija tylko ZOFja było Razz

Wymyśl coś własnego, bo tak naprawdę to zerżnęłaś to, co jest na koszulce Razz No i wpleć w to jakieś moro, co by było widać, że jesteśmy związani z armią.
Powrót do góry Go down
Szczur
Troll
Troll



Liczba postów : 4126
Join date : 05/05/2009
Age : 43
Skąd : Miasto sexu i biznesu

Nowy zadek trolla- logo Empty
PisanieTemat: Re: Nowy zadek trolla- logo   Nowy zadek trolla- logo EmptyPon Maj 19, 2014 9:07 pm

Może Troll w kamaszach albo chociaż w hełmie ??
No teraz już wszystko jasne kto jesteś, miło mi powitać na forum Smile w świecie niestety zakręconych ludzi Smile
Ostatnio dużo osób przyszło nowym chyba nawet kobiet (jedna miała na nazwisko Wurst) więc nie wiedziałem co jest pięć.
Powrót do góry Go down
MGM
Ogr Tyrant
MGM


Liczba postów : 2392
Join date : 13/12/2011
Skąd : Koszalin

Nowy zadek trolla- logo Empty
PisanieTemat: Re: Nowy zadek trolla- logo   Nowy zadek trolla- logo EmptyPon Maj 19, 2014 9:11 pm

Ok, a ja dalej nie wiem z kim mam do czynienia (jedno jest pewne jesteś kobietą bo stron nie odróżniasz ;p). Tak czy siak uważam że rezygnowanie z Zadu w imię poprawności politycznej jest bez sensu, za to wplecenie moro już jest jak najbardziej ok.
Powrót do góry Go down
Szczur
Troll
Troll



Liczba postów : 4126
Join date : 05/05/2009
Age : 43
Skąd : Miasto sexu i biznesu

Nowy zadek trolla- logo Empty
PisanieTemat: Re: Nowy zadek trolla- logo   Nowy zadek trolla- logo EmptyPon Maj 19, 2014 10:16 pm

Jak to nie wiesz, koleżanka Tutki, raz czy 2 razy była z nim w klubie.
Powrót do góry Go down
Kwaku
Black Ork Chieftain
Kwaku


Liczba postów : 1045
Join date : 23/06/2009
Age : 42
Skąd : Karak Kwak

Nowy zadek trolla- logo Empty
PisanieTemat: Re: Nowy zadek trolla- logo   Nowy zadek trolla- logo EmptyWto Maj 20, 2014 5:06 am

Szczur napisał:
Jak to nie wiesz, koleżanka Tutki, raz czy 2 razy była z nim w klubie.

bój się gniewu Imperatora !!! to Tutka ma koleżanki ??  lol! 

i co z ta zmianą nazwy?? podjęto decyzję bez zapytania o zdanie ogółu?? to jak mamy się niby nazywać?? "synowie pułku"??
Powrót do góry Go down
Bananovitch
Troll
Troll
Bananovitch


Liczba postów : 3818
Join date : 01/05/2009
Age : 40
Skąd : Zachodnie Immoren

Nowy zadek trolla- logo Empty
PisanieTemat: Re: Nowy zadek trolla- logo   Nowy zadek trolla- logo EmptyWto Maj 20, 2014 6:28 am

Koleżanka, to tak się teraz nazywa? Wink

Trollem jesteśmy już tak naprawdę od, hmm..., trzech lat?

A łeb trolla w hełmie... Brzmi nieźle Smile Dajesz Ździcha Very Happy
Powrót do góry Go down
Kwaku
Black Ork Chieftain
Kwaku


Liczba postów : 1045
Join date : 23/06/2009
Age : 42
Skąd : Karak Kwak

Nowy zadek trolla- logo Empty
PisanieTemat: Re: Nowy zadek trolla- logo   Nowy zadek trolla- logo EmptyWto Maj 20, 2014 6:30 am

jesteśmy?? od 3 lat ?? a używamy wciąż tej samej nazwy?? coś się tu ostro popierdoliło
Powrót do góry Go down
Bananovitch
Troll
Troll
Bananovitch


Liczba postów : 3818
Join date : 01/05/2009
Age : 40
Skąd : Zachodnie Immoren

Nowy zadek trolla- logo Empty
PisanieTemat: Re: Nowy zadek trolla- logo   Nowy zadek trolla- logo EmptyWto Maj 20, 2014 6:36 am

Hmm, chce Ci się przenosić całe forum z jego spamem na inny adres? Widzisz tego sens? Bo ja niekoniecznie.
Powrót do góry Go down
Skoczek
Goblin boss
Skoczek


Liczba postów : 242
Join date : 16/01/2012

Nowy zadek trolla- logo Empty
PisanieTemat: Re: Nowy zadek trolla- logo   Nowy zadek trolla- logo EmptyWto Maj 20, 2014 6:44 am

Bananovitch napisał:

Wymyśl coś własnego, bo tak naprawdę to zerżnęłaś to, co jest na koszulce :PNo i wpleć w to jakieś moro, co by było widać, że jesteśmy związani z armią.

Motyla noga!! Taki brzydki kamuflaż chcecie rzucić w logo???

Cytat :
Moro (kamuflaż wz. 68) – typ tkaniny bawełnianej w kolorach ochronnych, będąca kamuflażem, używanej do szycia mundurów polowych żołnierzy SZ PRL, funkcjonariuszy MO, SB, OC, leśników, Służby Ochrony Kolei i strażaków w latach 1970-1989. Zastąpił starszy kamuflaż wz. 58 zwany "Deszczyk".
Istniało pięć rodzajów tego kamuflażu różniących się kolorami zależnie od służby, dla której były przeznaczone. W wersji dla Wojsk Lądowych kolor plamek był zielony, dla Wojsk Lotniczych, WOPK i Marynarki Wojennej - czarny, dla MO w tym Zomo - początkowo niebieski, a później szaroniebieski, dla Straży Pożarnej i Ochotniczej Straży Pożarnej ciemnobrązowy, ze zdecydowanie większymi cętkami.

Nie lepiej coś nowszego i bardziej rozpoznawalnego?
Powrót do góry Go down
Kwaku
Black Ork Chieftain
Kwaku


Liczba postów : 1045
Join date : 23/06/2009
Age : 42
Skąd : Karak Kwak

Nowy zadek trolla- logo Empty
PisanieTemat: Re: Nowy zadek trolla- logo   Nowy zadek trolla- logo EmptyWto Maj 20, 2014 6:52 am

Bananovitch napisał:
Hmm, chce Ci się przenosić całe forum z jego spamem na inny adres? Widzisz tego sens? Bo ja niekoniecznie.

wiesz Banan to co ty widzisz to mnie nie interesuje, mnie interesuje odpowiedź na pytanie to jak my się w końcu nazywamy, ponieważ ten klub już będzie miał 4 czy 5 nazwę w swojej historii a do tej się przyzwyczaiłem już.
Powrót do góry Go down
Bananovitch
Troll
Troll
Bananovitch


Liczba postów : 3818
Join date : 01/05/2009
Age : 40
Skąd : Zachodnie Immoren

Nowy zadek trolla- logo Empty
PisanieTemat: Re: Nowy zadek trolla- logo   Nowy zadek trolla- logo EmptyWto Maj 20, 2014 6:56 am

To zamiast marudzić rusz się do klubu i zobacz co jest napisane na informacji o sekcji. Może to Cię "zainteresuje"  Rolling Eyes 
Powrót do góry Go down
Kwaku
Black Ork Chieftain
Kwaku


Liczba postów : 1045
Join date : 23/06/2009
Age : 42
Skąd : Karak Kwak

Nowy zadek trolla- logo Empty
PisanieTemat: Re: Nowy zadek trolla- logo   Nowy zadek trolla- logo EmptyWto Maj 20, 2014 6:58 am

odpada. mam za ciężki zad trolla.
Powrót do góry Go down
Bananovitch
Troll
Troll
Bananovitch


Liczba postów : 3818
Join date : 01/05/2009
Age : 40
Skąd : Zachodnie Immoren

Nowy zadek trolla- logo Empty
PisanieTemat: Re: Nowy zadek trolla- logo   Nowy zadek trolla- logo EmptyWto Maj 20, 2014 7:05 am

No to Maria albo Jan.
Powrót do góry Go down
MGM
Ogr Tyrant
MGM


Liczba postów : 2392
Join date : 13/12/2011
Skąd : Koszalin

Nowy zadek trolla- logo Empty
PisanieTemat: Re: Nowy zadek trolla- logo   Nowy zadek trolla- logo EmptyWto Maj 20, 2014 7:17 am

Skoczek napisał:
Bananovitch napisał:

Wymyśl coś własnego, bo tak naprawdę to zerżnęłaś to, co jest na koszulce :PNo i wpleć w to jakieś moro, co by było widać, że jesteśmy związani z armią.

Motyla noga!! Taki brzydki kamuflaż chcecie rzucić w logo???

Cytat :
Moro (kamuflaż wz. 68) – typ tkaniny bawełnianej w kolorach ochronnych, będąca kamuflażem, używanej do szycia mundurów polowych żołnierzy SZ PRL, funkcjonariuszy MO, SB, OC, leśników, Służby Ochrony Kolei i strażaków w latach 1970-1989. Zastąpił starszy kamuflaż wz. 58 zwany "Deszczyk".
Istniało pięć rodzajów tego kamuflażu różniących się kolorami zależnie od służby, dla której były przeznaczone. W wersji dla Wojsk Lądowych kolor plamek był zielony, dla Wojsk Lotniczych, WOPK i Marynarki Wojennej - czarny, dla MO w tym Zomo - początkowo niebieski, a później szaroniebieski, dla Straży Pożarnej i Ochotniczej Straży Pożarnej ciemnobrązowy, ze zdecydowanie większymi cętkami.

Nie lepiej coś nowszego i bardziej rozpoznawalnego?

W takim na co dzień w robocie chodzę to i na trollu mi pasuje ;P!
Powrót do góry Go down
łosiu
Admin
łosiu


Liczba postów : 2696
Join date : 30/04/2009
Age : 41
Skąd : Outter space

Nowy zadek trolla- logo Empty
PisanieTemat: Re: Nowy zadek trolla- logo   Nowy zadek trolla- logo EmptyWto Maj 20, 2014 7:22 am

ej - nie osrajcie się (za przeproszeniem).

"Troll" zostało przyjęte tylko i wyłącznie do wieszania w gablocie i oficjalnych stanowisk - typu pisanie wniosków itp.

a "Zad Trolla" to Zad Trolla czyli my gracze/miłośnicy i cała reszta.

Więc żadnych zmian forum ani nic nie będzie.
Koszulki jak chcecie to zróbcie oficjalne i nie oficjalne.
Powrót do góry Go down
https://zadtrolla.forumpolish.com
Kwaku
Black Ork Chieftain
Kwaku


Liczba postów : 1045
Join date : 23/06/2009
Age : 42
Skąd : Karak Kwak

Nowy zadek trolla- logo Empty
PisanieTemat: Re: Nowy zadek trolla- logo   Nowy zadek trolla- logo EmptyWto Maj 20, 2014 7:46 am

w takim razie proponuję zrobić klasyczny GW łeb trolla w amerykańskim hełmie z cygarem w gębie ala sierżant. co do wzoru hełmu Skoczek poda wytyczne ;]

dobrze Wojtku, że wyjaśniłeś sprawę. właśnie pisałem list do premiera o powołanie sejmowej komisji śledczej celem zbadania kto skradł ZAD i się nie bał. Twisted Evil 
Powrót do góry Go down
Bananovitch
Troll
Troll
Bananovitch


Liczba postów : 3818
Join date : 01/05/2009
Age : 40
Skąd : Zachodnie Immoren

Nowy zadek trolla- logo Empty
PisanieTemat: Re: Nowy zadek trolla- logo   Nowy zadek trolla- logo EmptyWto Maj 20, 2014 8:34 am

Kwaku napisał:
w takim razie proponuję zrobić klasyczny GW łeb trolla w amerykańskim hełmie z cygarem w gębie ala sierżant. co do wzoru hełmu Skoczek poda wytyczne ;] 

W końcu zacząłeś gadać z sensem Razz
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Nowy zadek trolla- logo Empty
PisanieTemat: Re: Nowy zadek trolla- logo   Nowy zadek trolla- logo Empty

Powrót do góry Go down
 
Nowy zadek trolla- logo
Powrót do góry 
Strona 1 z 2Idź do strony : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Logo Zad Trolla do forum
» Na nowy rok...
» Liga o Puchar Trolla
» Druga siedziba klubu "Zad Trolla" czyli nasza expansja :)
» Codex: Tau Empire

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
ZAD TROLLA Koszalin :: Karczma-
Skocz do: