ZAD TROLLA Koszalin
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
ZAD TROLLA Koszalin

Forum miłośników gier bitewnych oraz strategicznych z Koszalina i regionu.
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

 

 Edycja 7 - Dyskusja Generalna

Go down 
+14
Wilk
Wyngaal
Mad Mike
Malatyn
łosiu
Amittus
faLus
Bananovitch
Kwaku
Szczur
Carolus
Sztajger
Cezar
MGM
18 posters
Idź do strony : Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 14  Next
AutorWiadomość
faLus
Ork Shaman



Liczba postów : 986
Join date : 05/07/2010
Age : 35

Edycja 7 - Dyskusja Generalna - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Edycja 7 - Dyskusja Generalna   Edycja 7 - Dyskusja Generalna - Page 8 EmptySro Maj 28, 2014 8:56 pm

Dobra panowie, cofam co mówiłem o tej edycji-znalazłem sposób na te j.b..e demony który da radę bez wiadra WCharge'y. Jak mogłem być tak ślepy xD
Powrót do góry Go down
Kwaku
Black Ork Chieftain
Kwaku


Liczba postów : 1045
Join date : 23/06/2009
Age : 42
Skąd : Karak Kwak

Edycja 7 - Dyskusja Generalna - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Edycja 7 - Dyskusja Generalna   Edycja 7 - Dyskusja Generalna - Page 8 EmptySro Maj 28, 2014 9:03 pm

a nie znalazłeś tam gdzieś przypadkiem sobie jakiej porządnej kobity??
Powrót do góry Go down
faLus
Ork Shaman



Liczba postów : 986
Join date : 05/07/2010
Age : 35

Edycja 7 - Dyskusja Generalna - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Edycja 7 - Dyskusja Generalna   Edycja 7 - Dyskusja Generalna - Page 8 EmptySro Maj 28, 2014 9:18 pm

Przyklasnąłbym ci Kwaku na tą docinkę ale jak dobrze pójdzie to będzie ona chybiona jak strzał z kałach z 2000 metrów Smile
Powrót do góry Go down
Kwaku
Black Ork Chieftain
Kwaku


Liczba postów : 1045
Join date : 23/06/2009
Age : 42
Skąd : Karak Kwak

Edycja 7 - Dyskusja Generalna - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Edycja 7 - Dyskusja Generalna   Edycja 7 - Dyskusja Generalna - Page 8 EmptySro Maj 28, 2014 9:45 pm

pierwszy zaintonuję pieśń zwycięstwa gdy pojawisz się z babeczką w klubie. nawet Grimgorem na babeczkę. o czarku przemilczę. on raczej prędzej kupi sobie pralkę.
Powrót do góry Go down
MGM
Ogr Tyrant
MGM


Liczba postów : 2392
Join date : 13/12/2011
Skąd : Koszalin

Edycja 7 - Dyskusja Generalna - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Edycja 7 - Dyskusja Generalna   Edycja 7 - Dyskusja Generalna - Page 8 EmptySro Maj 28, 2014 9:51 pm

Hmmm, pralka "Frania" to już by był postęp...
Powrót do góry Go down
Malatyn
Ork
Malatyn


Liczba postów : 488
Join date : 19/09/2013
Skąd : JS1373

Edycja 7 - Dyskusja Generalna - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Edycja 7 - Dyskusja Generalna   Edycja 7 - Dyskusja Generalna - Page 8 EmptySro Maj 28, 2014 10:50 pm

Kwaku napisał:
a nie znalazłeś tam gdzieś przypadkiem sobie jakiej porządnej kobity??
+milion  bounce 
Powrót do góry Go down
Szczur
Troll
Troll



Liczba postów : 4126
Join date : 05/05/2009
Age : 43
Skąd : Miasto sexu i biznesu

Edycja 7 - Dyskusja Generalna - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Edycja 7 - Dyskusja Generalna   Edycja 7 - Dyskusja Generalna - Page 8 EmptyCzw Maj 29, 2014 6:26 am

faLus napisał:
Dobra panowie, cofam co mówiłem o tej edycji-znalazłem sposób na te j.b..e demony który da radę bez wiadra WCharge'y. Jak mogłem być tak ślepy xD

Aż jestem ciekaw.

Kwaku napisał:
a nie znalazłeś tam gdzieś przypadkiem sobie jakiej porządnej kobity??

Ma wszystkie ale w 2d.

Kwaku napisał:
pierwszy zaintonuję pieśń zwycięstwa gdy pojawisz się z babeczką w klubie. nawet Grimgorem na babeczkę. o czarku przemilczę. on raczej prędzej kupi sobie pralkę.

Pralka to jest nie możliwe, Czarek boi się wody. Poza tym wygląda na amatora prania ręcznego Very Happy
Powrót do góry Go down
Wyngaal
Snotling



Liczba postów : 45
Join date : 27/05/2013

Edycja 7 - Dyskusja Generalna - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Edycja 7 - Dyskusja Generalna   Edycja 7 - Dyskusja Generalna - Page 8 EmptyCzw Maj 29, 2014 8:59 am

Dopiero teraz zauważyłem, że Night Fight to zaledwie stealth na wszystkim. 7 edycja rozwiała mroki nocy.
Powrót do góry Go down
łosiu
Admin
łosiu


Liczba postów : 2696
Join date : 30/04/2009
Age : 41
Skąd : Outter space

Edycja 7 - Dyskusja Generalna - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Edycja 7 - Dyskusja Generalna   Edycja 7 - Dyskusja Generalna - Page 8 EmptyCzw Maj 29, 2014 12:18 pm

Czy ja nie doczytałem czy nie ma modyfikatorów do ruchu w trudnym terenie ? Mierzysz i już?

I ponadto (O BOSKI ZMIENIACZU ŚCIEŻEK) czy rzeczywiście gang thousand sonsów ze swoich bolterków będzie walił z Instantami po uruchimieniu Force weapona ??
Powrót do góry Go down
https://zadtrolla.forumpolish.com
Szczur
Troll
Troll



Liczba postów : 4126
Join date : 05/05/2009
Age : 43
Skąd : Miasto sexu i biznesu

Edycja 7 - Dyskusja Generalna - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Edycja 7 - Dyskusja Generalna   Edycja 7 - Dyskusja Generalna - Page 8 EmptyCzw Maj 29, 2014 12:36 pm

Czemu mieliby tak robić? Aktywacja force weapona powoduje, że wszystkie bronie w oddziale z zasadą force mają zasadę Instant Death. Z tego co mi wiadomo gang tysiąca synali nie ma takiej broni poza sorcem.

Ruch jest identyczny jak w 6ed, jedynie szarża przez trudny teren daje modyfikator -2 cala do zasięgu oraz, że walisz z inicjatywą 1, chociaż to już było wcześniej.
Powrót do góry Go down
łosiu
Admin
łosiu


Liczba postów : 2696
Join date : 30/04/2009
Age : 41
Skąd : Outter space

Edycja 7 - Dyskusja Generalna - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Edycja 7 - Dyskusja Generalna   Edycja 7 - Dyskusja Generalna - Page 8 EmptyCzw Maj 29, 2014 12:39 pm

ooooh - nie doczytałem tego blessinga, że bronie z Force tylko dostają. No ale GK są do przodu.
Powrót do góry Go down
https://zadtrolla.forumpolish.com
Szczur
Troll
Troll



Liczba postów : 4126
Join date : 05/05/2009
Age : 43
Skąd : Miasto sexu i biznesu

Edycja 7 - Dyskusja Generalna - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Edycja 7 - Dyskusja Generalna   Edycja 7 - Dyskusja Generalna - Page 8 EmptyCzw Maj 29, 2014 12:54 pm

Jedyna różnica, że odpala się raz dla całego oddziału wraz z indepemi, kiedyś musieli osobno. Teraz w fazie magii trza to odpalić, więc poświęcamy WC.
Powrót do góry Go down
Amittus
Ork
Amittus


Liczba postów : 444
Join date : 12/12/2010
Age : 42
Skąd : Słonowice

Edycja 7 - Dyskusja Generalna - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Edycja 7 - Dyskusja Generalna   Edycja 7 - Dyskusja Generalna - Page 8 EmptyCzw Maj 29, 2014 1:28 pm

tylko że teraz jak coś ma ruch przez osłonę to nie ma tych minusów nawet w walce więc tyrki dostały sporego boosta w cc, tam prawie wszystko ignoruje teren teraz Very Happy
Powrót do góry Go down
Wyngaal
Snotling



Liczba postów : 45
Join date : 27/05/2013

Edycja 7 - Dyskusja Generalna - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Edycja 7 - Dyskusja Generalna   Edycja 7 - Dyskusja Generalna - Page 8 EmptyCzw Maj 29, 2014 5:40 pm

MTC daje ignorowanie -2" ale nadal 1 Inicjatywy
Powrót do góry Go down
Szczur
Troll
Troll



Liczba postów : 4126
Join date : 05/05/2009
Age : 43
Skąd : Miasto sexu i biznesu

Edycja 7 - Dyskusja Generalna - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Edycja 7 - Dyskusja Generalna   Edycja 7 - Dyskusja Generalna - Page 8 EmptyCzw Maj 29, 2014 6:31 pm

Mnie w tej edycji martwi kolejna partia pacynek jakie pewnie trza będzie zakupić, np wiadro demonów, albo 2 wiadra Very Happy Na miejscu Amitiusa bym robił lokatę na nowe wilki pewnie wprowadzą nowego super wilka cena 300+ PLN, dodatkowo nowe inne jednostki, a stara armia będzie się nadawać na półkę lub do grania na dotychczasowym poziomie.
Powrót do góry Go down
Bananovitch
Troll
Troll
Bananovitch


Liczba postów : 3818
Join date : 01/05/2009
Age : 40
Skąd : Zachodnie Immoren

Edycja 7 - Dyskusja Generalna - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Edycja 7 - Dyskusja Generalna   Edycja 7 - Dyskusja Generalna - Page 8 EmptyCzw Maj 29, 2014 8:13 pm

Ktoś jeszcze chciałby zacząć grać w Maszynę? Very Happy
Powrót do góry Go down
Amittus
Ork
Amittus


Liczba postów : 444
Join date : 12/12/2010
Age : 42
Skąd : Słonowice

Edycja 7 - Dyskusja Generalna - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Edycja 7 - Dyskusja Generalna   Edycja 7 - Dyskusja Generalna - Page 8 EmptyCzw Maj 29, 2014 8:30 pm

jak narazie zaczynam obczajac nowe zastosowania starych pacynek
napewno wrocą zwiadowcy w opcji plazma gangbang do tego runki zaczna walic w cc z odpowiednimi dopakami i nawet rhino moze miec jakies zastosowanie przy obecnym systemie taranowania, narazie w ruleboku doszedlem wlasnie do taranowania iw dze sporo nowych mozliwosci Very Happy
myśle że za duzo nie trzebabedzie wydac bo nawet na obecnym poziomie da sie zagrac w miare sensowanie Very Happy

Powrót do góry Go down
Szczur
Troll
Troll



Liczba postów : 4126
Join date : 05/05/2009
Age : 43
Skąd : Miasto sexu i biznesu

Edycja 7 - Dyskusja Generalna - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Edycja 7 - Dyskusja Generalna   Edycja 7 - Dyskusja Generalna - Page 8 EmptyCzw Maj 29, 2014 9:12 pm

Amittus napisał:

myśle że za duzo nie trzebabedzie wydac bo nawet na obecnym poziomie da sie zagrac w miare sensowanie Very Happy


Amitius obyś miał rację, ale poczekaj GW lubi wilki to Ci je wydadzą mocne i mocno po portfelu dające. Zejdź na ziemię nie wydali w 6ed armii gdzie bez wydanie min 500 zł da się grać na przyzwoitym poziomie z myślą o wygrywaniu turnieii. Na 7ed też nie zapowiada się jakieś zmiany. Jasne, że będziesz mógł pograć nawet co drugą rundę wychylając się z warzywniaka, aby za chwilę wrócić wepchnięty przez armię pokroju TauDarów 6ed, czy teraz zapowiadających się demonów, a wcześniej necronów.

Aby nie być gołosłownym:
DA - nowe biki z plasma talonami itp, must have
CSM - smoki czy trza coś dodawać,
CD - pieski, kairos
Eldar - Wright knight
Necroni - rogala w ilości 9 sztuk, początek edycji, potem wrighty
SM - centurioni, latajki
TAU - tutaj aż szkoda gadać ile kasy trza było utopić
Tyranids - crony, które nową edycją skasowali wam i karzą kupować inne rzeczy
IG - jedyna armia co w zasadzie się obyło bez rewelacji, a nie poczekaj dali Lords of War a ta armia ma co najmniej 5-6 czy nawet więcej super zajebistych super heavy.

Więc co Amiętus nadal uważasz, że nie wydasz tych 500zł + na nowe pacynki?? Very Happy

P.S. aż się boje o GK
Powrót do góry Go down
Cezar
Ogr
Cezar


Liczba postów : 1412
Join date : 27/10/2009
Age : 35
Skąd : Koszalin

Edycja 7 - Dyskusja Generalna - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Edycja 7 - Dyskusja Generalna   Edycja 7 - Dyskusja Generalna - Page 8 EmptyCzw Maj 29, 2014 10:50 pm

Cytat :
Pralka to jest nie możliwe, Czarek boi się wody.

Nieee, to woda się boi mnie  Razz .

Cytat :
a nie poczekaj dali Lords of War a ta armia ma co najmniej 5-6 czy nawet więcej super zajebistych super heavy.

Sam benek ma 8 wariantów  Razz . 11 jeśli doliczyć Forgeworld  Razz  Razz .
Powrót do góry Go down
Amittus
Ork
Amittus


Liczba postów : 444
Join date : 12/12/2010
Age : 42
Skąd : Słonowice

Edycja 7 - Dyskusja Generalna - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Edycja 7 - Dyskusja Generalna   Edycja 7 - Dyskusja Generalna - Page 8 EmptyPią Maj 30, 2014 5:07 am

Crone kupiłem tylko jedną więc dalej będzie w użyciu, mawlocki dalej są grywalne, jednego ma oryginalnego drugi sie robi a trzeci będzie wzorowany na czerwiu z Diuny w myśl zasady "melanż to życie"
a co do warzywniaka to tam jest zawsze najlepsza impreza, nie wiem czy zauważyliście ja od zawsze przestawiam pacynki dla zabawy a nie żeby się spinać o jakieś punkty itd pewnie kupie pare rzeczy do moich wilków ale będzie to rozłożone w czasie na tyle długim że jakoś za bardzo tego nie odczuje.
a co do Cron to dobrze że je znerfili bo nigdy przez nie nie mogłem znależć miejsca na gargulce a są bardzo sensownym wyborem, teraz pojawi się wiecej harpii na stołach Very Happy
ps czy w poprzedniej edycji było że oddział jak robił go to ground to nie mógł owerwatchować tak jak jest to teraz ??
Powrót do góry Go down
faLus
Ork Shaman



Liczba postów : 986
Join date : 05/07/2010
Age : 35

Edycja 7 - Dyskusja Generalna - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Edycja 7 - Dyskusja Generalna   Edycja 7 - Dyskusja Generalna - Page 8 EmptyPią Maj 30, 2014 8:06 am

Od zawsze grasz dla zabawy? Hmm, nasze pierwsze 2 starcia pamiętam ciut inaczej, gdy cisnąłeś o każdy punkt Very Happy
Powrót do góry Go down
Wilk
Night Goblin
Wilk


Liczba postów : 125
Join date : 27/05/2013
Age : 42
Skąd : Kołobrzeg

Edycja 7 - Dyskusja Generalna - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Edycja 7 - Dyskusja Generalna   Edycja 7 - Dyskusja Generalna - Page 8 EmptyPią Maj 30, 2014 8:26 am

Amittus ciśnie o każdy punkt tak niestety jest, natomiast klimaciarzem jest.

Tyrki i Space Wolfy dostały takiego nerfa ze aż mi ich żal. Nawet moje pasztetowe Darki wyszły lepiej na tej edycji.
Powrót do góry Go down
faLus
Ork Shaman



Liczba postów : 986
Join date : 05/07/2010
Age : 35

Edycja 7 - Dyskusja Generalna - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Edycja 7 - Dyskusja Generalna   Edycja 7 - Dyskusja Generalna - Page 8 EmptyPią Maj 30, 2014 8:36 am

O tym czy te armie dostały jakiegoś wielkiego nefa to się dopiero przekonamy. Już znalazłem jeden build pasujący i do sm i do wilków, który (na razie tylko na papierze) daje łupnia demonom bez wiadra WC. Teraz trzeba go tylko zoptymalizować na inne op armie.
Powrót do góry Go down
Wilk
Night Goblin
Wilk


Liczba postów : 125
Join date : 27/05/2013
Age : 42
Skąd : Kołobrzeg

Edycja 7 - Dyskusja Generalna - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Edycja 7 - Dyskusja Generalna   Edycja 7 - Dyskusja Generalna - Page 8 EmptyPią Maj 30, 2014 8:43 am

Mówię o dexach, to że połączysz Wilki z jakąś imperialną armia nie zmienia faktu, że dex Wilków sam w sobie dostał nerfa, tyrki to samo.
Powrót do góry Go down
faLus
Ork Shaman



Liczba postów : 986
Join date : 05/07/2010
Age : 35

Edycja 7 - Dyskusja Generalna - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Edycja 7 - Dyskusja Generalna   Edycja 7 - Dyskusja Generalna - Page 8 EmptyPią Maj 30, 2014 8:54 am

W przypadku tyrków nic nie stwierdzę bo nie znam dexu. Ale SW czyste IMO mogą sobie poradzić z demonami w warunkach turniejowych, powinny też udźwignąć ciężar walki z eldarami. Natomiast Szaraki + coś to już raczej żelbetowa ściana od której wilki się zwyczajnie odbiją
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Edycja 7 - Dyskusja Generalna - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Edycja 7 - Dyskusja Generalna   Edycja 7 - Dyskusja Generalna - Page 8 Empty

Powrót do góry Go down
 
Edycja 7 - Dyskusja Generalna
Powrót do góry 
Strona 8 z 14Idź do strony : Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 14  Next
 Similar topics
-
» Codex: Dark Angels
» chaos - dyskusja generalna
» Generalna dyskusj
» Mordheim - dyskusja
» 10.08 od godz. 18 do oporu mini turniej reulamin (EDYCJA 09.08)

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
ZAD TROLLA Koszalin :: WH40k-
Skocz do: