ZAD TROLLA Koszalin
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
ZAD TROLLA Koszalin

Forum miłośników gier bitewnych oraz strategicznych z Koszalina i regionu.
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

 

 2 głosy koordynatorskie

Go down 
+5
łosiu
Kwaku
faLus
MGM
Szczur
9 posters
AutorWiadomość
Szczur
Troll
Troll



Liczba postów : 4126
Join date : 05/05/2009
Age : 43
Skąd : Miasto sexu i biznesu

2 głosy koordynatorskie Empty
PisanieTemat: 2 głosy koordynatorskie   2 głosy koordynatorskie EmptySro Mar 12, 2014 12:25 am

W przyszłym sezonie mamy 2 głosy koordynatorskie w lidze.
Koordynatora wybiera środowisko graczy, więc zapraszam kandydatów ewentualnie wszelkie nominacje na te miejsca. Zbierzemy nominacje do końca tygodnia i przez tydzień może mniej będziemy głosować jawnie (ankiety mnie nie bawią )
Powrót do góry Go down
MGM
Ogr Tyrant
MGM


Liczba postów : 2392
Join date : 13/12/2011
Skąd : Koszalin

2 głosy koordynatorskie Empty
PisanieTemat: Re: 2 głosy koordynatorskie   2 głosy koordynatorskie EmptySro Mar 12, 2014 7:37 am

Krzysztof Jarzyna ze Szczecina bo jego głos byłby wart 4 normalne ;D.

A poważniej proponuję Czarka, bo jakoś w tę stronę mu się fajnie układa 40-stkowa kariera ;D.
Powrót do góry Go down
faLus
Ork Shaman



Liczba postów : 986
Join date : 05/07/2010
Age : 35

2 głosy koordynatorskie Empty
PisanieTemat: Re: 2 głosy koordynatorskie   2 głosy koordynatorskie EmptySro Mar 12, 2014 8:33 am

Również uwarzam, że Czarek jest najodpowiedniejszy
Powrót do góry Go down
Kwaku
Black Ork Chieftain
Kwaku


Liczba postów : 1045
Join date : 23/06/2009
Age : 42
Skąd : Karak Kwak

2 głosy koordynatorskie Empty
PisanieTemat: Re: 2 głosy koordynatorskie   2 głosy koordynatorskie EmptySro Mar 12, 2014 9:45 am

również jestem zdania, że wroga trzeba niszczyć od środka. wyślijmy im Czarka  Twisted Evil 
Powrót do góry Go down
łosiu
Admin
łosiu


Liczba postów : 2696
Join date : 30/04/2009
Age : 41
Skąd : Outter space

2 głosy koordynatorskie Empty
PisanieTemat: Re: 2 głosy koordynatorskie   2 głosy koordynatorskie EmptySro Mar 12, 2014 9:50 am

daje głos na Czarka - z małą adnotacją.

@Czarek: Nie cwaniakuj. Pamiętaj, że reprezentujesz NAS WSZYSTKICH.
Powrót do góry Go down
https://zadtrolla.forumpolish.com
MGM
Ogr Tyrant
MGM


Liczba postów : 2392
Join date : 13/12/2011
Skąd : Koszalin

2 głosy koordynatorskie Empty
PisanieTemat: Re: 2 głosy koordynatorskie   2 głosy koordynatorskie EmptySro Mar 12, 2014 9:53 am

Kwaku napisał:
również jestem zdania, że wroga trzeba niszczyć od środka. wyślijmy im Czarka  Twisted Evil 

Jak zje im wszystko co mają to będzie tylko jeden koordynator, reszta pozdycha z głodu ;D.
Powrót do góry Go down
Kwaku
Black Ork Chieftain
Kwaku


Liczba postów : 1045
Join date : 23/06/2009
Age : 42
Skąd : Karak Kwak

2 głosy koordynatorskie Empty
PisanieTemat: Re: 2 głosy koordynatorskie   2 głosy koordynatorskie EmptySro Mar 12, 2014 9:57 am

to Cezary coś je?? myślałem, że on się napędza marudzeniem na wszystko  Twisted Evil 

a tak poważnie : CEZAR liczymy na ciebie  Twisted Evil 
Powrót do góry Go down
Cezar
Ogr
Cezar


Liczba postów : 1412
Join date : 27/10/2009
Age : 35
Skąd : Koszalin

2 głosy koordynatorskie Empty
PisanieTemat: Re: 2 głosy koordynatorskie   2 głosy koordynatorskie EmptySro Mar 12, 2014 11:31 am

Cytat :
to Cezary coś je?? myślałem, że on się napędza marudzeniem na wszystko
Kwaku, jesteś zbyt okrutny  Razz . Marudzenie to tylko taki dopalacz, jak roket fuel dla hardkorowego koksa  Razz .

Cytat :
@Czarek: Nie cwaniakuj. Pamiętaj, że reprezentujesz NAS WSZYSTKICH.
Czy jak kiedykolwiek kogokolwiek gdziekolwiek zawiodłem  Wink, pomijając ( wstaw X )  Wink . Jakbym zaczoł cwanikowac to byście mnie po prostu zjedli. A za bardzo lubię jedzenie by się nim stać  Razz .
Powrót do góry Go down
Carolus
Goblin boss
Carolus


Liczba postów : 224
Join date : 19/11/2011
Skąd : The Rock

2 głosy koordynatorskie Empty
PisanieTemat: Re: 2 głosy koordynatorskie   2 głosy koordynatorskie EmptySro Mar 12, 2014 12:37 pm

Ja jestem za Szczurem. Razz
Powrót do góry Go down
łosiu
Admin
łosiu


Liczba postów : 2696
Join date : 30/04/2009
Age : 41
Skąd : Outter space

2 głosy koordynatorskie Empty
PisanieTemat: Re: 2 głosy koordynatorskie   2 głosy koordynatorskie EmptySro Mar 12, 2014 12:47 pm

Szczur ma z nadania. Tu chodzi o DRUGI głos.
Powrót do góry Go down
https://zadtrolla.forumpolish.com
Carolus
Goblin boss
Carolus


Liczba postów : 224
Join date : 19/11/2011
Skąd : The Rock

2 głosy koordynatorskie Empty
PisanieTemat: Re: 2 głosy koordynatorskie   2 głosy koordynatorskie EmptySro Mar 12, 2014 1:13 pm

To Banan! Very Happy
Powrót do góry Go down
MGM
Ogr Tyrant
MGM


Liczba postów : 2392
Join date : 13/12/2011
Skąd : Koszalin

2 głosy koordynatorskie Empty
PisanieTemat: Re: 2 głosy koordynatorskie   2 głosy koordynatorskie EmptySro Mar 12, 2014 1:15 pm

Banan ma za dużo na głowie, musi Ligi i Kampanie prowadzić a nie się głupotami zajmować  elephant .
Powrót do góry Go down
Kwaku
Black Ork Chieftain
Kwaku


Liczba postów : 1045
Join date : 23/06/2009
Age : 42
Skąd : Karak Kwak

2 głosy koordynatorskie Empty
PisanieTemat: Re: 2 głosy koordynatorskie   2 głosy koordynatorskie EmptySro Mar 12, 2014 1:17 pm

Banan wygląda na ostro styranego więc może nie mieć głowy do bycia koordynatorem a Cezar z tego co wiem jest freelancerem (chyba że się mylę, jednak nie kojarzę, żeby miał kobietę lub ew. dziecko) lol! 
Powrót do góry Go down
Carolus
Goblin boss
Carolus


Liczba postów : 224
Join date : 19/11/2011
Skąd : The Rock

2 głosy koordynatorskie Empty
PisanieTemat: Re: 2 głosy koordynatorskie   2 głosy koordynatorskie EmptySro Mar 12, 2014 1:31 pm

Aż 5 głosów na Czarka, to przegłosowana sprawa. Smile
Powrót do góry Go down
Szczur
Troll
Troll



Liczba postów : 4126
Join date : 05/05/2009
Age : 43
Skąd : Miasto sexu i biznesu

2 głosy koordynatorskie Empty
PisanieTemat: Re: 2 głosy koordynatorskie   2 głosy koordynatorskie EmptySro Mar 12, 2014 2:11 pm

Ja mam z nadania i raczej pewnie szybko go się nie pozbędę Smile
Co do Czarka to jestem w 100% za nim, przynajmniej z powodu zapisu o Masterze:

Regulamin ligii napisał:
   Master:
   Turnieje tej klasy są wyróżnieniem dla ośrodków za ich zaangażowanie w rozwój środowiska. Z tego też powodu turniej klasy Master może się odbyć jedynie w ośrodku, w którym w poprzednim sezonie odbył się turniej rangi Challenger lub Master.
   Turnieje Master mogą mieć dowolne zasady (zaakceptowane przez Koordynatora ds. Turniejów). Lista turniejów klasy Master w danym sezonie ustalana jest przed rozpoczęciem rozgrywek ligowych przez Koordynatorów Ligi.
   Turniej musi spełniać następujące kryteria, aby mógł być zaliczony jako Master:
       turniej musi być zapowiedziany przed rozpoczęciem sezonu;
       turniej dwudniowy;
       minimum 20 graczy;
       minimum 5 bitew;
       obsługa turnieju na komputerze;
       wszystkie armie muszą być w całości pomalowane;
       co najmniej 2 sędziów, którzy nie biorą udziału w turnieju, z czego przynajmniej 1 musi być członkiem Listy sędziowskiej lub Listy Koordynatorów;
       ośrodek nie może organizować w danym sezonie turnieju klasy Challenger;
       ośrodek nie może w danym sezonie zorganizować więcej niż jednego turnieju klasy Master;
       odstęp minimum 4 tygodni od poprzedniego/następnego turnieju klasy Master oraz 2 tygodni od poprzedniego/następnego turnieju klasy Challenger


Sędzia na masterze musi pochodzić z listy sędziowksiej lub koordynatorskiej.
Banan musi sam tego chcieć, tzn potwierdzić chęć.
Powrót do góry Go down
Malatyn
Ork
Malatyn


Liczba postów : 488
Join date : 19/09/2013
Skąd : JS1373

2 głosy koordynatorskie Empty
PisanieTemat: Re: 2 głosy koordynatorskie   2 głosy koordynatorskie EmptyCzw Mar 13, 2014 8:39 am

Pogadalem z Czarkiem,
Przedstawil mi swoje podejscie do zasad, suplementow i ogolnie nowosci tak wiec mysle ze to dobry wybor, tylko ci zli nie moga sie dowiedziec ze mozna go przekupic jedzeniem :p
Powrót do góry Go down
Szczur
Troll
Troll



Liczba postów : 4126
Join date : 05/05/2009
Age : 43
Skąd : Miasto sexu i biznesu

2 głosy koordynatorskie Empty
PisanieTemat: Re: 2 głosy koordynatorskie   2 głosy koordynatorskie EmptyCzw Mar 13, 2014 11:01 am

W ten sposób mamy zamiar wygrać DMP, swój sędzia i bagażnik jedzenia Razz
Powrót do góry Go down
Cezar
Ogr
Cezar


Liczba postów : 1412
Join date : 27/10/2009
Age : 35
Skąd : Koszalin

2 głosy koordynatorskie Empty
PisanieTemat: Re: 2 głosy koordynatorskie   2 głosy koordynatorskie EmptyCzw Mar 13, 2014 11:57 am

Taa już to widzę  Wink .

"Wasza propozycja korupcyjna została...przyjęta ze smakiem"  Twisted Evil .
Powrót do góry Go down
MGM
Ogr Tyrant
MGM


Liczba postów : 2392
Join date : 13/12/2011
Skąd : Koszalin

2 głosy koordynatorskie Empty
PisanieTemat: Re: 2 głosy koordynatorskie   2 głosy koordynatorskie EmptyCzw Mar 13, 2014 11:58 am

Chyba bagażnik od TIR-a ;D.
Powrót do góry Go down
Szczur
Troll
Troll



Liczba postów : 4126
Join date : 05/05/2009
Age : 43
Skąd : Miasto sexu i biznesu

2 głosy koordynatorskie Empty
PisanieTemat: Re: 2 głosy koordynatorskie   2 głosy koordynatorskie EmptyCzw Mar 13, 2014 12:00 pm

MGM napisał:
Chyba bagażnik od TIR-a ;D.

To nie wiedziałeś, że na DMP jedziemy 2 samochodami, jeden z graczami, a drugi wypchany jedzeniem na łapówkę Smile
Powrót do góry Go down
Bananovitch
Troll
Troll
Bananovitch


Liczba postów : 3818
Join date : 01/05/2009
Age : 40
Skąd : Zachodnie Immoren

2 głosy koordynatorskie Empty
PisanieTemat: Re: 2 głosy koordynatorskie   2 głosy koordynatorskie EmptySob Mar 15, 2014 10:41 am

Cytat :
Banan musi sam tego chcieć, tzn potwierdzić chęć.

Kurna, tydzień mnie nie ma i już nie wiem co się dzieje Razz

Jeżeli idzie o głos-Czarek. Z zaznaczeniem, że moja groźba odnośnie wałowania kogokolwiek nadal jest w mocy (znaczy pałerkrzesło pójdzie w ruch jak się o czymś takim dowiem).

Co do sędziowania na masterze-no, tutaj raczej na mnie nie liczcie. Uzależniam to od pomalowanej armii (na razie mam dla mnie ważniejsze rzeczy do malowania, konkretnie Hordy), ale jeżeli pocisnę, to będę chciał w końcu zagrać. Ale w razie czego tradycyjnie zgłaszam się na technicznego, oczywiście jeżeli będę miał swojego wiernego płowowłosego skośnookiego murzyna (mojżeszowego wyznania) Wink

A co do DMP-sory panowie, ale ja odpadam. Przygotowania do "aktu zawarcia małżeństwa" zabierają mi za dużo czasu, energii i (niestety) dochodu. No i nie mam pomalowanej armii Razz
Powrót do góry Go down
Szczur
Troll
Troll



Liczba postów : 4126
Join date : 05/05/2009
Age : 43
Skąd : Miasto sexu i biznesu

2 głosy koordynatorskie Empty
PisanieTemat: Re: 2 głosy koordynatorskie   2 głosy koordynatorskie EmptySob Mar 15, 2014 11:54 am

Dobra z uwagi na brak więcej chętnych naszym drugim koordynatorem zostaje Czarek.
Daj mi Czarek jakie masz nazwę konta na ligowym aby dodać do listy koordynatorów.
Powrót do góry Go down
Malatyn
Ork
Malatyn


Liczba postów : 488
Join date : 19/09/2013
Skąd : JS1373

2 głosy koordynatorskie Empty
PisanieTemat: Re: 2 głosy koordynatorskie   2 głosy koordynatorskie EmptyPią Kwi 04, 2014 3:00 pm

http://liga40k.pl/viewtopic.php?p=33709#33709

Czarek post wisi juz od 5 minut ! Spełnij swój koordynatorski obowiązek i zorganizuj glosowanie i wyślij listę  Wink 

Powrót do góry Go down
Szczur
Troll
Troll



Liczba postów : 4126
Join date : 05/05/2009
Age : 43
Skąd : Miasto sexu i biznesu

2 głosy koordynatorskie Empty
PisanieTemat: Re: 2 głosy koordynatorskie   2 głosy koordynatorskie EmptyPią Kwi 04, 2014 3:41 pm

Poczekajcie, ja wyślę. Lepiej na spokojnie na początek we własnym gronie zrobimy głosowanie i wyśle komplet.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





2 głosy koordynatorskie Empty
PisanieTemat: Re: 2 głosy koordynatorskie   2 głosy koordynatorskie Empty

Powrót do góry Go down
 
2 głosy koordynatorskie
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
ZAD TROLLA Koszalin :: WH40k-
Skocz do: