ZAD TROLLA Koszalin
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
ZAD TROLLA Koszalin

Forum miłośników gier bitewnych oraz strategicznych z Koszalina i regionu.
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

 

 Pokazówka WM/H pod koniec tygodnia

Go down 
2 posters

Kiedy?
Piątek
Pokazówka WM/H pod koniec tygodnia Vote_lcap17%Pokazówka WM/H pod koniec tygodnia Vote_rcap
 17% [ 1 ]
Sobota
Pokazówka WM/H pod koniec tygodnia Vote_lcap50%Pokazówka WM/H pod koniec tygodnia Vote_rcap
 50% [ 3 ]
Dowolny termin
Pokazówka WM/H pod koniec tygodnia Vote_lcap33%Pokazówka WM/H pod koniec tygodnia Vote_rcap
 33% [ 2 ]
Wszystkich Głosów : 6
 
Poll closed

AutorWiadomość
Bananovitch
Troll
Troll
Bananovitch


Liczba postów : 3818
Join date : 01/05/2009
Age : 40
Skąd : Zachodnie Immoren

Pokazówka WM/H pod koniec tygodnia Empty
PisanieTemat: Pokazówka WM/H pod koniec tygodnia   Pokazówka WM/H pod koniec tygodnia EmptySro Lut 26, 2014 5:10 pm

Jako, że doszły do mnie w końcu Khadorskie 'jacki mam już w domu sporą ilość punktów do WM/H. Jeżeli ktoś jest zainteresowany tymi świetnymi systemami-w piątek lub sobotę chcę zrobić pokazówkę. Nic wielkiego-z pięć modeli na stronę (z tego powodu, że Khador dopiero rodzi się w bólach), ale do poznania zasad najzupełniej wystarcza. Głosujcie, kiedy byście mogli przyjść i czy w ogóle będą jacyś chętni.
Powrót do góry Go down
Szczur
Troll
Troll



Liczba postów : 4126
Join date : 05/05/2009
Age : 43
Skąd : Miasto sexu i biznesu

Pokazówka WM/H pod koniec tygodnia Empty
PisanieTemat: Re: Pokazówka WM/H pod koniec tygodnia   Pokazówka WM/H pod koniec tygodnia EmptySro Lut 26, 2014 6:46 pm

W piątek mogę przyjść.
Powrót do góry Go down
Bananovitch
Troll
Troll
Bananovitch


Liczba postów : 3818
Join date : 01/05/2009
Age : 40
Skąd : Zachodnie Immoren

Pokazówka WM/H pod koniec tygodnia Empty
PisanieTemat: Re: Pokazówka WM/H pod koniec tygodnia   Pokazówka WM/H pod koniec tygodnia EmptyCzw Lut 27, 2014 3:36 pm

OK, jako, że większość a w każdym razie znaczna część ankietowanych wypowiedziała się za sobotą, pokazówka jest w sobotę. 15.30 wszystkim pasi? Nawet jeżeli przyjdzie 5 osób, to każdy zdąży zagrać Smile
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Pokazówka WM/H pod koniec tygodnia Empty
PisanieTemat: Re: Pokazówka WM/H pod koniec tygodnia   Pokazówka WM/H pod koniec tygodnia Empty

Powrót do góry Go down
 
Pokazówka WM/H pod koniec tygodnia
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Pokazówka.
» 23.05 Pokazówka Polibuda Piknik naukowy
» 26.02.2014 środa pokazówka w klubie wojskowym

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
ZAD TROLLA Koszalin :: Karczma-
Skocz do: