ZAD TROLLA Koszalin
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
ZAD TROLLA Koszalin

Forum miłośników gier bitewnych oraz strategicznych z Koszalina i regionu.
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

 

 Imperialny Rycerz

Go down 
+6
Wilk
Bananovitch
faLus
łosiu
Szczur
Cezar
10 posters
Idź do strony : 1, 2  Next
AutorWiadomość
Cezar
Ogr
Cezar


Liczba postów : 1412
Join date : 27/10/2009
Age : 35
Skąd : Koszalin

Imperialny Rycerz Empty
PisanieTemat: Imperialny Rycerz   Imperialny Rycerz EmptyCzw Lut 13, 2014 7:09 pm

Nadchodzi czas miecza! I topora ! I młota! I buzdyganu, partyzany, rohatyny, dzidy, halabardy, pałki, maczugi, szydła, lancy, włóczni, łuku, kuszy, procy, nadziaka, katany, sai, sejmintara, tasaka i jakiegokolwiek wichmajstra byście sobie tylko nie zażyczyli  Razz .

Imperialny Rycerz Knight%3f

Zdjęcie ( ponoć ) okładki nowego WD.

Updaty oczywiście wkrótce.
Powrót do góry Go down
Szczur
Troll
Troll



Liczba postów : 4126
Join date : 05/05/2009
Age : 43
Skąd : Miasto sexu i biznesu

Imperialny Rycerz Empty
PisanieTemat: Re: Imperialny Rycerz   Imperialny Rycerz EmptyCzw Lut 13, 2014 7:13 pm

Ciekawe czy to nowy model do IG czy nowa nazwa IG Smile Jak dostaniesz lepszego strzelacza niż riptide to będzie na szczęście cisza i spokój w Koszalinie Smile
Powrót do góry Go down
łosiu
Admin
łosiu


Liczba postów : 2696
Join date : 30/04/2009
Age : 41
Skąd : Outter space

Imperialny Rycerz Empty
PisanieTemat: Re: Imperialny Rycerz   Imperialny Rycerz EmptyPią Lut 14, 2014 7:42 am

co ty? Czarka nie znasz? Zawsze będzie narzekać - powie, że za drogi jak już będzie dobry Smile
Powrót do góry Go down
https://zadtrolla.forumpolish.com
Szczur
Troll
Troll



Liczba postów : 4126
Join date : 05/05/2009
Age : 43
Skąd : Miasto sexu i biznesu

Imperialny Rycerz Empty
PisanieTemat: Re: Imperialny Rycerz   Imperialny Rycerz EmptyPią Lut 14, 2014 8:04 am

łosiu napisał:
co ty? Czarka nie znasz? Zawsze będzie narzekać - powie, że za drogi jak już będzie dobry Smile

Czarka znam i wiem, że jak będzie dobry (również drogi) to go nie kupi i będę się musiał z modelem męczyć tylko na wyjazdach bo w Koszalinie go nie uświadczę Razz Dlatego pisałem, że będzie cisza i spokój Smile
Powrót do góry Go down
faLus
Ork Shaman



Liczba postów : 986
Join date : 05/07/2010
Age : 35

Imperialny Rycerz Empty
PisanieTemat: Re: Imperialny Rycerz   Imperialny Rycerz EmptyPią Lut 14, 2014 8:33 am

No to cię zmartwię, bo jeśli będzie cacy, to Ja kupię 1-2 sztuki :-P
Powrót do góry Go down
Szczur
Troll
Troll



Liczba postów : 4126
Join date : 05/05/2009
Age : 43
Skąd : Miasto sexu i biznesu

Imperialny Rycerz Empty
PisanieTemat: Re: Imperialny Rycerz   Imperialny Rycerz EmptyPią Lut 14, 2014 9:55 am

faLus napisał:
No to cię zmartwię, bo jeśli będzie cacy, to Ja kupię 1-2 sztuki :-P

Czyli wrócisz do gwardii i SMemi nie będą mnie dręczyć, idę w to. Sojusz już nie groźny bo to tylko jeden taki oddział.
Powrót do góry Go down
faLus
Ork Shaman



Liczba postów : 986
Join date : 05/07/2010
Age : 35

Imperialny Rycerz Empty
PisanieTemat: Re: Imperialny Rycerz   Imperialny Rycerz EmptyPią Lut 14, 2014 9:59 am

Myślę, że jak już to będę grał systemem 2-1. Raz będzie 2xczapta masta i 1xduży potworek, a raz odwrotnie xD
Powrót do góry Go down
Cezar
Ogr
Cezar


Liczba postów : 1412
Join date : 27/10/2009
Age : 35
Skąd : Koszalin

Imperialny Rycerz Empty
PisanieTemat: Re: Imperialny Rycerz   Imperialny Rycerz EmptyPią Lut 14, 2014 10:59 am

Prawdopodobne staty, co parwda za 4chanem  Razz .
Cytat :
Knight Paladin: 375 pts
Knight Errant: 370pts

Generic Weapons/Equipment/Stats:
Super-heavy walker
WS:4 BS:4 S:10 I:4 A:3 AV:13/12/12
Chainsword: D Str
Shield: 4+ Invul on one facing you choose in opponent's shooting phase

Knight Paladin:
Cannon: R:72 S:8 AP:3 Ordinance 2 Large blast
Heavy Stubber (x2)

Knight Errant:
Fusion Weapon: R:36 S:9 Large blast, Melta
Heavy Stubber

Czyli kolejny Lord of war  Razz .
Powrót do góry Go down
Bananovitch
Troll
Troll
Bananovitch


Liczba postów : 3818
Join date : 01/05/2009
Age : 40
Skąd : Zachodnie Immoren

Imperialny Rycerz Empty
PisanieTemat: Re: Imperialny Rycerz   Imperialny Rycerz EmptyPią Lut 14, 2014 11:14 am

Chainsword z siłą D?  Laughing  Hmm... jak szybko takiego typa są w stanie poskładać dwa oddziały Dominionek? Jedną czy dwie tury?  Twisted Evil

Właśnie coś do mnie dotarło. Jeżeli LoWy wejdą do normalnych gier, to zaraz się okaże że z najbardziej hipsterskiej armii mam najbardziej powergamerską  Laughing 
Powrót do góry Go down
Szczur
Troll
Troll



Liczba postów : 4126
Join date : 05/05/2009
Age : 43
Skąd : Miasto sexu i biznesu

Imperialny Rycerz Empty
PisanieTemat: Re: Imperialny Rycerz   Imperialny Rycerz EmptyPią Lut 14, 2014 12:47 pm

Lord of War lol to papa już się balem, że Riptide zagrożony i będę musiał wałować grając na 2-3 nonstop Razz
Powrót do góry Go down
Wilk
Night Goblin
Wilk


Liczba postów : 125
Join date : 27/05/2013
Age : 42
Skąd : Kołobrzeg

Imperialny Rycerz Empty
PisanieTemat: Re: Imperialny Rycerz   Imperialny Rycerz EmptyPią Lut 14, 2014 1:46 pm

Szczur już grasz na Tau? Razz
Co się stało z GK?

Nie jestem na bieżąco...
Powrót do góry Go down
Szczur
Troll
Troll



Liczba postów : 4126
Join date : 05/05/2009
Age : 43
Skąd : Miasto sexu i biznesu

Imperialny Rycerz Empty
PisanieTemat: Re: Imperialny Rycerz   Imperialny Rycerz EmptyPią Lut 14, 2014 1:50 pm

GK też grają, ale ze wsparciem Tau. Czystym tau dopiero 1 bitwę rozegrałem.
Powrót do góry Go down
Cezar
Ogr
Cezar


Liczba postów : 1412
Join date : 27/10/2009
Age : 35
Skąd : Koszalin

Imperialny Rycerz Empty
PisanieTemat: Re: Imperialny Rycerz   Imperialny Rycerz EmptyPią Lut 14, 2014 11:08 pm

Tyle ze Kau to teraz takie samo PG jak Gey Knighci w 5  Wink Wink Wink Wink . No ale kto zabroni, poza tym, turnieje się same nie wygrają Twisted Evil .

Ale by pozostać w temacie - fotki ryca z WD. Model ma całkiem fpytę IMHO :

Imperialny Rycerz Attachment
Zasady :

Imperialny Rycerz Attachment

Palant-dyn ( designem przypomina warhounda, ale może to tylko malowanie )

Imperialny Rycerz Attachment

I jeszcze na dokładkę - Legion Potępionych przez ZuS  Razz 

Imperialny Rycerz Attachment

I jeszcze jeden bonus - Sentiniels of terra wychodzą jako książka  Razz , jakbyśmy wszyscy już dawno nie znali ichnich zasad  Razz .
Powrót do góry Go down
łosiu
Admin
łosiu


Liczba postów : 2696
Join date : 30/04/2009
Age : 41
Skąd : Outter space

Imperialny Rycerz Empty
PisanieTemat: Re: Imperialny Rycerz   Imperialny Rycerz EmptySob Lut 15, 2014 6:06 am

GW pozazdroscilo Privater press'owi Warmachin'y. jak nic to warjacki
Powrót do góry Go down
https://zadtrolla.forumpolish.com
quins
Maneater
quins


Liczba postów : 1610
Join date : 26/01/2014
Skąd : Koszalin

Imperialny Rycerz Empty
PisanieTemat: Re: Imperialny Rycerz   Imperialny Rycerz EmptySob Lut 15, 2014 9:26 am

Nie wiem czy to wina zdjęcia ale jest jakiś nieproporcjonalny, za wysoki. Figsy z WM mają ładne proporcje.
Powrót do góry Go down
http://www.rctrax.pl
MGM
Ogr Tyrant
MGM


Liczba postów : 2392
Join date : 13/12/2011
Skąd : Koszalin

Imperialny Rycerz Empty
PisanieTemat: Re: Imperialny Rycerz   Imperialny Rycerz EmptySob Lut 15, 2014 9:49 am

łosiu napisał:
GW pozazdroscilo Privater press'owi Warmachin'y. jak nic to warjacki


No właśnie nie, bo modele Knightów już w latach 80-tych maiły grafiki oraz później modele w Epicu... żadnej zazdrości, zwykły oldskool ;D.
Dyskusja z GV.
http://www.wh40k.pl/index.php?name=Forums&file=viewtopic&t=21668&start=1095
Powrót do góry Go down
SkullBoy
Snotling
SkullBoy


Liczba postów : 38
Join date : 04/01/2014

Imperialny Rycerz Empty
PisanieTemat: Re: Imperialny Rycerz   Imperialny Rycerz EmptySob Lut 15, 2014 2:10 pm

Co zrobić z jednej strony mamy ładne modele przypominają old-scholowego młotka , zależy ile punktowo i cenowo będzie to kosztować , jestem bardzo za to ciekaw Suppli do Legionu Potępionych choć nie wydaje mi się że spotkamy motocyklistów z 3++ save'm choć kto to wie Smile
Powrót do góry Go down
łosiu
Admin
łosiu


Liczba postów : 2696
Join date : 30/04/2009
Age : 41
Skąd : Outter space

Imperialny Rycerz Empty
PisanieTemat: Re: Imperialny Rycerz   Imperialny Rycerz EmptyPon Lut 17, 2014 10:24 am

https://www.youtube.com/watch?v=Xl9ELMWh_qo#t=10

Adeptus Mechanicus? czy nowe IG ?
Powrót do góry Go down
https://zadtrolla.forumpolish.com
SkullBoy
Snotling
SkullBoy


Liczba postów : 38
Join date : 04/01/2014

Imperialny Rycerz Empty
PisanieTemat: Re: Imperialny Rycerz   Imperialny Rycerz EmptyPon Lut 17, 2014 11:59 am

Z tego co podpowiedziało mi Lexicanum wychodzi na to że adeptus mechanikus lub reklama imperial knight'a .
Powrót do góry Go down
Malatyn
Ork
Malatyn


Liczba postów : 488
Join date : 19/09/2013
Skąd : JS1373

Imperialny Rycerz Empty
PisanieTemat: Re: Imperialny Rycerz   Imperialny Rycerz EmptyCzw Lut 20, 2014 6:48 pm

Od 1 marca w sprzedaży, cena ok 140$
Powrót do góry Go down
quins
Maneater
quins


Liczba postów : 1610
Join date : 26/01/2014
Skąd : Koszalin

Imperialny Rycerz Empty
PisanieTemat: Re: Imperialny Rycerz   Imperialny Rycerz EmptyPon Lut 24, 2014 6:01 pm

Cena już jest w PLN. U nas po 332 zeta i najprawdopodobniej przyjedzie na sklep Smile
W zestawie kilka rączek z broniami oraz trzy główki. GW przygotowało też specjalny nowy kodeks dla dużych maszyn kroczących.
Powrót do góry Go down
http://www.rctrax.pl
Szczur
Troll
Troll



Liczba postów : 4126
Join date : 05/05/2009
Age : 43
Skąd : Miasto sexu i biznesu

Imperialny Rycerz Empty
PisanieTemat: Re: Imperialny Rycerz   Imperialny Rycerz EmptyWto Lut 25, 2014 3:01 pm

quins napisał:
Cena już jest w PLN. U nas po 332 zeta i najprawdopodobniej przyjedzie na sklep Smile
W zestawie kilka rączek z broniami oraz trzy główki. GW przygotowało też specjalny nowy kodeks dla dużych maszyn kroczących.

Ten kodeks to nazywa Escalation jak dobrze pamiętam generalnie zabroniony na turniejach lokalnych i wyższych więc nie ma większego zainteresowania nim. Dla gier ze znajomymi przy piwku można o ile znajomy ma dobry humor i lubi ściągać modele taśmowo.
Powrót do góry Go down
Malatyn
Ork
Malatyn


Liczba postów : 488
Join date : 19/09/2013
Skąd : JS1373

Imperialny Rycerz Empty
PisanieTemat: Re: Imperialny Rycerz   Imperialny Rycerz EmptyWto Lut 25, 2014 3:12 pm

Oj widze Szczuras nie na bieżąco,
Po pierwsze wychodzi nowy codex dla rycerzy, będzie można grać nimi jako primary lub wziać jako allied
podobno jeszcze w tym roku ma wyjść również edycja 6,5 która ma wprowadzać do głównego podręcznika zasady z eskalacji, w tym własnie pojazdy SH. I jak wyjdzie to liga będzie musiała się zastanowić czy grają w warhammera 40.000 czy wymyślają własną grę bitewną używając figurek GW (lub innych Razz)
Po drugie zainteresowanie jest nawet wśród najgorszych konserw czyt. forum ligowe
Po trzecie przeczytaj zasady Knighta i się dowiesz ze nic nie ściągasz taśmowo
pozatym nie wszystkie jednostki SH są uber. Kosztują dużo punktów, kosztują dużo PLNów (te FW) co też będzie ograniczało ich ilość, nie na wszystko trzeba patrzeć tylko jak tym najlepiej rozjechać przeciwnika Razz

Powrót do góry Go down
Szczur
Troll
Troll



Liczba postów : 4126
Join date : 05/05/2009
Age : 43
Skąd : Miasto sexu i biznesu

Imperialny Rycerz Empty
PisanieTemat: Re: Imperialny Rycerz   Imperialny Rycerz EmptyWto Lut 25, 2014 3:18 pm

Malatyn napisał:
Oj widze Szczuras nie na bieżąco,
.....
nie na wszystko trzeba patrzeć tylko jak tym najlepiej rozjechać przeciwnika Razz


W pierwszej części mnie masz, widzę, że 2 dni poza domem i jestem za murzynami, a w drugiej to sorka czy jest inny punkt widzenia?? Należy patrzeć tylko z tego punktu Smile No chyba, że jedziesz na turniej z plecakiem % to wtedy bierzesz nawet siostry w sojuszu z wilkami i masz wszystko w pompie, po czym zostajesz królem warzywniaka jak i królem afterka Very Happy
Powrót do góry Go down
Malatyn
Ork
Malatyn


Liczba postów : 488
Join date : 19/09/2013
Skąd : JS1373

Imperialny Rycerz Empty
PisanieTemat: Re: Imperialny Rycerz   Imperialny Rycerz EmptyWto Lut 25, 2014 3:44 pm

Okej, masz rację co do wyżyłowanych rozpisek jako jedynych słusznych na turniejach. A to dlatego, że sama istota ligi to wymusza. Liga to termin ze sportu i jeśli spojrzymy na to w kategoriach sportu to oczywiście dlaczego nie, tylko zwycięstwo się liczy. Spinamy poślady i co 0,5 edycji zmieniamy armię bo teraz to jest najlepsze.

ale moim zdaniem to spłyca zabawę, ale ja tam nie wiem, może gram w to za krótko Razz



Powrót do góry Go down
Sponsored content





Imperialny Rycerz Empty
PisanieTemat: Re: Imperialny Rycerz   Imperialny Rycerz Empty

Powrót do góry Go down
 
Imperialny Rycerz
Powrót do góry 
Strona 1 z 2Idź do strony : 1, 2  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
ZAD TROLLA Koszalin :: WH40k-
Skocz do: