ZAD TROLLA Koszalin
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
ZAD TROLLA Koszalin

Forum miłośników gier bitewnych oraz strategicznych z Koszalina i regionu.
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

 

 III Bałtycki Festiwal Modelarski - Koszalin 2014

Go down 
+10
piotrkur
MGM
Bananovitch
R0gal
Mad Mike
Szczur
Kwaku
łosiu
Malatyn
quins
14 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4
AutorWiadomość
quins
Maneater
quins


Liczba postów : 1610
Join date : 26/01/2014
Skąd : Koszalin

III Bałtycki Festiwal Modelarski - Koszalin 2014 - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: III Bałtycki Festiwal Modelarski - Koszalin 2014   III Bałtycki Festiwal Modelarski - Koszalin 2014 - Page 4 EmptySob Maj 31, 2014 3:17 pm

Z "przeciekow"wiem, ze sa wsrod modeli trolowych wyroznienia Smile
Powrót do góry Go down
http://www.rctrax.pl
Malatyn
Ork
Malatyn


Liczba postów : 488
Join date : 19/09/2013
Skąd : JS1373

III Bałtycki Festiwal Modelarski - Koszalin 2014 - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: III Bałtycki Festiwal Modelarski - Koszalin 2014   III Bałtycki Festiwal Modelarski - Koszalin 2014 - Page 4 EmptyNie Cze 01, 2014 2:30 pm

Dokonania trolli:
III Bałtycki Festiwal Modelarski - Koszalin 2014 - Page 4 Aw2a34
Powrót do góry Go down
Cezar
Ogr
Cezar


Liczba postów : 1412
Join date : 27/10/2009
Age : 35
Skąd : Koszalin

III Bałtycki Festiwal Modelarski - Koszalin 2014 - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: III Bałtycki Festiwal Modelarski - Koszalin 2014   III Bałtycki Festiwal Modelarski - Koszalin 2014 - Page 4 EmptyNie Cze 01, 2014 2:55 pm

Łał, zacnie  cheers .
Powrót do góry Go down
quins
Maneater
quins


Liczba postów : 1610
Join date : 26/01/2014
Skąd : Koszalin

III Bałtycki Festiwal Modelarski - Koszalin 2014 - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: III Bałtycki Festiwal Modelarski - Koszalin 2014   III Bałtycki Festiwal Modelarski - Koszalin 2014 - Page 4 EmptyNie Cze 01, 2014 3:57 pm

No ładnie żeś to Malatyn zaprezentował. Klasyfikacja wygląda następująco:

• Fs - SF i fantasy - figurki i popiersia bez podziału na rozmiar - klasa łączona, wyróżnienie otrzymali: Krzysztof Kateusz za model Ezekiel, Małgorzata Kuińska za model Mroczny Elf, Rafał Skoczylas za model Ultramarines.
• D – Dioramy/winiety – klasa łączona - ta kategoria czeka na skoczka Wink
• B - Budowle – klasa łączona - tutaj następnym razem z Malatynem musimy wystawić modele bo tym razem daliśmy ciała a medali było wy więcej Wink
• Pf - SF i fantazy - pojazdy (pływające, jeżdżące, kroczące i latające) bez podziału na rozmiar - klasa łączona, wyróżnienie otrzymali: Rafał Skoczylas za model Ultramarines, Piotr Kuriata (piotrkur) za model Sentinel, Mateusz Malatyński, za model Raven Bikers.

Szczecin bardzo mocno pozazdrościł nam tegorocznej obsady figurek SF i Fantasy. Gorąco zapraszają nas w październiku. Impreza jest bardzo fajna, miejsce w domu technika też zarąbiste, impreza integracyjna także zacna. Gorąco polecam, jakby ktoś nie mógł, to oczywiście zabiorę. Szczeciniaki siedzą mocno w battlu a Trole w SF więc możemy spokojnie powalczyć o medale !
Powrót do góry Go down
http://www.rctrax.pl
Gandalf
Goblin boss



Liczba postów : 233
Join date : 11/10/2013

III Bałtycki Festiwal Modelarski - Koszalin 2014 - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: III Bałtycki Festiwal Modelarski - Koszalin 2014   III Bałtycki Festiwal Modelarski - Koszalin 2014 - Page 4 EmptyNie Cze 01, 2014 5:40 pm

Odwiedziłem dzisiaj festiwal. Bardzo fajnie to wyglądało. Podobał mi się pomysł ze stolikiem dla dzieciaków do malowania. Świetna sprawa. Moja mała była zafascynowana jak dzieci malują figurki. Fajnie jakby było też coś takiego dla osób dorosłych, które chciałyby się czegoś nauczyć.
Za mało, jak dla mnie oczywiście, było modeli typowo fantasy. Miejmy nadzieję, że w kolejnych latach będzie ich więcej. Mi osobiście najbardziej podobał się quinsowy mega szczur z jeźdźcem. Rewelacja. Very Happy
Powrót do góry Go down
quins
Maneater
quins


Liczba postów : 1610
Join date : 26/01/2014
Skąd : Koszalin

III Bałtycki Festiwal Modelarski - Koszalin 2014 - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: III Bałtycki Festiwal Modelarski - Koszalin 2014   III Bałtycki Festiwal Modelarski - Koszalin 2014 - Page 4 EmptyNie Cze 01, 2014 6:33 pm

Gandalf napisał:
Odwiedziłem dzisiaj festiwal. Bardzo fajnie to wyglądało.
Dzięki, mega dużo pracy włożyliśmy.

Gandalf napisał:
Podobał mi się pomysł ze stolikiem dla dzieciaków do malowania. Świetna sprawa. Moja mała była zafascynowana jak dzieci malują  figurki.
Super - było zakręcić się do stolika i pomóc córce - nie było by problemu. Nie mogłem z Tobą pogadać bo mało z kim mogłem przez natłok prac. Sorki.

Gandalf napisał:
Fajnie jakby było też coś takiego dla osób dorosłych, które chciałyby się czegoś nauczyć.
Były nawoływania przez kilka kolejnych weeekendów ale niestety nikt z dorosłych się nie odważył...
Może kiedyś wypali na klubie Smile

Gandalf napisał:
Za mało, jak dla mnie oczywiście, było modeli typowo fantasy. Miejmy nadzieję, że w kolejnych latach będzie ich więcej.
Malowanie figurkowe jest trudne. Stąd też ich mała ilość na zawodach oraz zgryźliwości innych modelarzy maziających czołgi i samoloty Smile

Gandalf napisał:
Mi osobiście najbardziej podobał się quinsowy mega szczur z jeźdźcem. Rewelacja. Very Happy
Dzięki Smile

Rośnie nam nowe pokolenie Troli  cheers 

III Bałtycki Festiwal Modelarski - Koszalin 2014 - Page 4 File
Powrót do góry Go down
http://www.rctrax.pl
piotrkur
Goblin boss



Liczba postów : 377
Join date : 05/03/2014
Age : 52
Skąd : Nordland

III Bałtycki Festiwal Modelarski - Koszalin 2014 - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: III Bałtycki Festiwal Modelarski - Koszalin 2014   III Bałtycki Festiwal Modelarski - Koszalin 2014 - Page 4 EmptyNie Cze 01, 2014 7:34 pm

Pogratulować wszystkim bo przegranych chyba nie było Very Happy z wrażenia zostawiłem swoją nagrodę(nie dosłyszałem za co lol! )w postaci książki o lotniczym garnizonie w Świdwinie-niech dobrze służy znalazcy afro 
Powrót do góry Go down
MGM
Ogr Tyrant
MGM


Liczba postów : 2392
Join date : 13/12/2011
Skąd : Koszalin

III Bałtycki Festiwal Modelarski - Koszalin 2014 - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: III Bałtycki Festiwal Modelarski - Koszalin 2014   III Bałtycki Festiwal Modelarski - Koszalin 2014 - Page 4 EmptyNie Cze 01, 2014 7:52 pm

[quote="quins"]
Gandalf napisał:


Gandalf napisał:
Fajnie jakby było też coś takiego dla osób dorosłych, które chciałyby się czegoś nauczyć.
Były nawoływania przez kilka kolejnych weeekendów ale niestety nikt z dorosłych się nie odważył...
Może kiedyś wypali na klubie Smile


Mam nadzieję że nie mówisz o Twojej propozycji zorganizowania sobotnich spotkań w sklepie? Bo ja z kolei pamiętam że co chciałem Cię nawiedzić to było "sorry ale dużo klientów było..." , albo "dzisiaj odwołuje bo wyjeżdżam gdzieś tam..." i jeszcze raz chyba też coś nie wypaliło ;/.
Powrót do góry Go down
quins
Maneater
quins


Liczba postów : 1610
Join date : 26/01/2014
Skąd : Koszalin

III Bałtycki Festiwal Modelarski - Koszalin 2014 - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: III Bałtycki Festiwal Modelarski - Koszalin 2014   III Bałtycki Festiwal Modelarski - Koszalin 2014 - Page 4 EmptyNie Cze 01, 2014 8:00 pm

He, he czepiuch  rabbit 
Ale nie bój, co się odwlecze, to nie uciecze...
Powrót do góry Go down
http://www.rctrax.pl
MGM
Ogr Tyrant
MGM


Liczba postów : 2392
Join date : 13/12/2011
Skąd : Koszalin

III Bałtycki Festiwal Modelarski - Koszalin 2014 - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: III Bałtycki Festiwal Modelarski - Koszalin 2014   III Bałtycki Festiwal Modelarski - Koszalin 2014 - Page 4 EmptyNie Cze 01, 2014 8:48 pm

Czekam z niecierpliwością... chociaż głupio trochę będzie jak najpierw każesz mi podstaw się od Twoich dzieci uczyć ;/.
Powrót do góry Go down
-SaH-
Ork
-SaH-


Liczba postów : 419
Join date : 12/02/2010
Age : 40

III Bałtycki Festiwal Modelarski - Koszalin 2014 - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: III Bałtycki Festiwal Modelarski - Koszalin 2014   III Bałtycki Festiwal Modelarski - Koszalin 2014 - Page 4 EmptyNie Cze 01, 2014 9:47 pm

Trochę późno ale Gratulejszyn Wszystkim Wyróżnionym! Smile
Powrót do góry Go down
Kwaku
Black Ork Chieftain
Kwaku


Liczba postów : 1045
Join date : 23/06/2009
Age : 42
Skąd : Karak Kwak

III Bałtycki Festiwal Modelarski - Koszalin 2014 - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: III Bałtycki Festiwal Modelarski - Koszalin 2014   III Bałtycki Festiwal Modelarski - Koszalin 2014 - Page 4 EmptyNie Cze 01, 2014 10:49 pm

Hyhy mam dyplom Twisted Evil 
Powrót do góry Go down
quins
Maneater
quins


Liczba postów : 1610
Join date : 26/01/2014
Skąd : Koszalin

III Bałtycki Festiwal Modelarski - Koszalin 2014 - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: III Bałtycki Festiwal Modelarski - Koszalin 2014   III Bałtycki Festiwal Modelarski - Koszalin 2014 - Page 4 EmptyPon Cze 02, 2014 5:30 am

Kwaku napisał:
Hyhy mam dyplom Twisted Evil 

... medal i powinieneś dostać nagrodę rzeczową choć Malatyn powiedział, że wszystkie nagrody bierze dla siebie Smile
Powrót do góry Go down
http://www.rctrax.pl
quins
Maneater
quins


Liczba postów : 1610
Join date : 26/01/2014
Skąd : Koszalin

III Bałtycki Festiwal Modelarski - Koszalin 2014 - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: III Bałtycki Festiwal Modelarski - Koszalin 2014   III Bałtycki Festiwal Modelarski - Koszalin 2014 - Page 4 EmptyPon Cze 02, 2014 5:31 am

MGM napisał:
Czekam z niecierpliwością... chociaż głupio trochę będzie jak najpierw każesz mi podstaw się od Twoich dzieci uczyć ;/.

Spoko :)Dzieci w przeciwieństwie do nas mają nieograniczone pokłady zapału !

Raz jeszcze serdecznie gratuluję wyróżnionym !!!
Powrót do góry Go down
http://www.rctrax.pl
Bananovitch
Troll
Troll
Bananovitch


Liczba postów : 3818
Join date : 01/05/2009
Age : 40
Skąd : Zachodnie Immoren

III Bałtycki Festiwal Modelarski - Koszalin 2014 - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: III Bałtycki Festiwal Modelarski - Koszalin 2014   III Bałtycki Festiwal Modelarski - Koszalin 2014 - Page 4 EmptyPon Cze 02, 2014 6:40 am

Są gdzieś jakieś fotki?
Powrót do góry Go down
quins
Maneater
quins


Liczba postów : 1610
Join date : 26/01/2014
Skąd : Koszalin

III Bałtycki Festiwal Modelarski - Koszalin 2014 - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: III Bałtycki Festiwal Modelarski - Koszalin 2014   III Bałtycki Festiwal Modelarski - Koszalin 2014 - Page 4 EmptyPon Cze 02, 2014 7:03 am

Powrót do góry Go down
http://www.rctrax.pl
Sponsored content





III Bałtycki Festiwal Modelarski - Koszalin 2014 - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: III Bałtycki Festiwal Modelarski - Koszalin 2014   III Bałtycki Festiwal Modelarski - Koszalin 2014 - Page 4 Empty

Powrót do góry Go down
 
III Bałtycki Festiwal Modelarski - Koszalin 2014
Powrót do góry 
Strona 4 z 4Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4
 Similar topics
-
» IV Festiwal Modelarski Paprykarz 2014 - 4-5.10
» IV Festiwal Modelarski "Paprykarz 2014" Szczecin
» Koszalin Retro Games Show
» WHITE DWARF - sklep modelarski Koszalin
» Bolt Action - sklep modelarski RCTRAX Koszalin

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
ZAD TROLLA Koszalin :: Karczma-
Skocz do: