ZAD TROLLA Koszalin
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
ZAD TROLLA Koszalin

Forum miłośników gier bitewnych oraz strategicznych z Koszalina i regionu.
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

 

 Władcy Gór

Go down 
+11
Skoczek
-SaH-
Artur
Szczur
Cezar
R0gal
GrimgorIronhide
łosiu
Kwaku
Tutek
Bananovitch
15 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3  Next
AutorWiadomość
Kwaku
Black Ork Chieftain
Kwaku


Liczba postów : 1045
Join date : 23/06/2009
Age : 42
Skąd : Karak Kwak

Władcy Gór - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Władcy Gór   Władcy Gór - Page 2 EmptyWto Lut 11, 2014 10:40 pm

ja zamówiłem mailchomika. ale tam mają opóźnienia ostatnio  lol! 
Powrót do góry Go down
Skoczek
Goblin boss
Skoczek


Liczba postów : 242
Join date : 16/01/2012

Władcy Gór - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Władcy Gór   Władcy Gór - Page 2 EmptySro Lut 12, 2014 7:43 am

Szczur napisał:
R0gal napisał:
.... jezu tyle nowosci a pieniedzy nic Sad

Słyszałem, że za nerkę w dobrym stanie oferują około 10-20 tyś. Razz

Rozdział 10 (Przepisy karne)

Art. 43.

Kto rozpowszechnia ogłoszenia o odpłatnym zbyciu, nabyciu lub o pośredniczeniu w odpłatnym zbyciu lub nabyciu komórki, tkanki lub narządu w celu ich przeszczepienia, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności lub karze pozbawienia wolności do roku.

Art. 44.

1. Kto, w celu uzyskania korzyści majątkowej lub osobistej, nabywa lub zbywa cudzą komórkę, tkankę lub narząd, pośredniczy w ich nabyciu lub zbyciu bądź bierze udział w przeszczepianiu lub udostępnianiu pozyskanych wbrew przepisom ustawy komórek, tkanek lub narządów, pochodzących od żywego dawcy lub ze zwłok ludzkich, podlega karze pozbawienia wolności od 6 miesięcy do 5 lat.

Ustawa z dnia 1 lipca 2005 r. o pobieraniu, przechowywaniu i przeszczepianiu komórek, tkanek i narządów.

Nie żebym się czepiał...
Powrót do góry Go down
Kwaku
Black Ork Chieftain
Kwaku


Liczba postów : 1045
Join date : 23/06/2009
Age : 42
Skąd : Karak Kwak

Władcy Gór - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Władcy Gór   Władcy Gór - Page 2 EmptySro Lut 12, 2014 11:09 am

zaprawszam, zapraszam u mnie sa ostatnio wolne pokoje z widokiem na las  lol! 
Powrót do góry Go down
Malatyn
Ork
Malatyn


Liczba postów : 488
Join date : 19/09/2013
Skąd : JS1373

Władcy Gór - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Władcy Gór   Władcy Gór - Page 2 EmptySro Lut 12, 2014 11:19 am

szczur ma już zaklepany pokój w Rzeszowie po niejakim Trynkiewiczu
Powrót do góry Go down
Bananovitch
Troll
Troll
Bananovitch


Liczba postów : 3818
Join date : 01/05/2009
Age : 40
Skąd : Zachodnie Immoren

Władcy Gór - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Władcy Gór   Władcy Gór - Page 2 EmptySro Lut 12, 2014 11:49 am

Skoczek napisał:
Szczur napisał:
R0gal napisał:
.... jezu tyle nowosci a pieniedzy nic Sad

Słyszałem, że za nerkę w dobrym stanie oferują około 10-20 tyś. Razz

Rozdział 10 (Przepisy karne)

Art. 43.

Kto rozpowszechnia ogłoszenia o odpłatnym zbyciu, nabyciu lub o pośredniczeniu w odpłatnym zbyciu lub nabyciu komórki, tkanki lub narządu w celu ich przeszczepienia, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności lub karze pozbawienia wolności do roku.

Art. 44.

1. Kto, w celu uzyskania korzyści majątkowej lub osobistej, nabywa lub zbywa cudzą komórkę, tkankę lub narząd, pośredniczy w ich nabyciu lub zbyciu bądź bierze udział w przeszczepianiu lub udostępnianiu pozyskanych wbrew przepisom ustawy komórek, tkanek lub narządów, pochodzących od żywego dawcy lub ze zwłok ludzkich, podlega karze pozbawienia wolności od 6 miesięcy do 5 lat.

Ustawa z dnia 1 lipca 2005 r. o pobieraniu, przechowywaniu i przeszczepianiu komórek, tkanek i narządów.

Nie żebym się czepiał...

Oczywiście, jest to przepis który w łatwy sposób można obejść, jak z resztą wiele przepisów w naszym pięknym kraju-ot najprostszym jest sprzedaż archiwalnego numeru "Głosu Koszalińskiego" z dnia 11.02.2014 za te 10 czy 20 tysi, w prezencie dając nerkę (w ramach darowizny) Wink

Tylko jaki debil by chciał moją nerkę albo kawałek wątroby  lol! 
Powrót do góry Go down
Szczur
Troll
Troll



Liczba postów : 4126
Join date : 05/05/2009
Age : 43
Skąd : Miasto sexu i biznesu

Władcy Gór - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Władcy Gór   Władcy Gór - Page 2 EmptySro Lut 12, 2014 9:14 pm

Zaczynam się bać naszego forum, jedyny bonus to taki, że jeden wsadzi a z drudzy będą często odwiedzać Smile Może nawet da radę zagrać bitewkę na świetlicy czy coś Smile
Powrót do góry Go down
Bananovitch
Troll
Troll
Bananovitch


Liczba postów : 3818
Join date : 01/05/2009
Age : 40
Skąd : Zachodnie Immoren

Władcy Gór - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Władcy Gór   Władcy Gór - Page 2 EmptySro Lut 12, 2014 9:45 pm

Nie zapomnij też, że dwóch będzie pilnować  lol! 
Powrót do góry Go down
Szczur
Troll
Troll



Liczba postów : 4126
Join date : 05/05/2009
Age : 43
Skąd : Miasto sexu i biznesu

Władcy Gór - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Władcy Gór   Władcy Gór - Page 2 EmptySro Lut 12, 2014 10:16 pm

Bananovitch napisał:
Nie zapomnij też, że dwóch będzie pilnować  lol! 

Tych liczyłem, że będą ze mną grać, przecież reszty nie wpuszczą na zakład tzn raz wpuszczą potem będą myśleć, że swoi Smile
Powrót do góry Go down
Kwaku
Black Ork Chieftain
Kwaku


Liczba postów : 1045
Join date : 23/06/2009
Age : 42
Skąd : Karak Kwak

Władcy Gór - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Władcy Gór   Władcy Gór - Page 2 EmptyCzw Lut 13, 2014 5:46 am

nie bój nic Robercik, nawet figsy dało by radę gdzieś skitrać  lol! 
Powrót do góry Go down
MGM
Ogr Tyrant
MGM


Liczba postów : 2392
Join date : 13/12/2011
Skąd : Koszalin

Władcy Gór - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Władcy Gór   Władcy Gór - Page 2 EmptyCzw Lut 13, 2014 6:35 am

Tyle że radziłbym przejść na Warmachine bo 2400 pts Chaosu mogłoby Ci się w doopę nie zmieścić ;P.
Powrót do góry Go down
Kwaku
Black Ork Chieftain
Kwaku


Liczba postów : 1045
Join date : 23/06/2009
Age : 42
Skąd : Karak Kwak

Władcy Gór - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Władcy Gór   Władcy Gór - Page 2 EmptyCzw Lut 13, 2014 7:28 am

to ma swoją fachową nazwę "bunkier"  lol! 
Powrót do góry Go down
Skoczek
Goblin boss
Skoczek


Liczba postów : 242
Join date : 16/01/2012

Władcy Gór - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Władcy Gór   Władcy Gór - Page 2 EmptyCzw Lut 13, 2014 10:47 pm

Proszę kucnąć i mocno odkaszlnąć...
Powrót do góry Go down
Szczur
Troll
Troll



Liczba postów : 4126
Join date : 05/05/2009
Age : 43
Skąd : Miasto sexu i biznesu

Władcy Gór - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Władcy Gór   Władcy Gór - Page 2 EmptyCzw Lut 13, 2014 10:53 pm

No właśnie tego się bałem "koledzy" nawet kontrabandy nie pozwolą trzymać i jeszcze bunkier rozwalają Razz
Powrót do góry Go down
Szczur
Troll
Troll



Liczba postów : 4126
Join date : 05/05/2009
Age : 43
Skąd : Miasto sexu i biznesu

Władcy Gór - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Władcy Gór   Władcy Gór - Page 2 EmptyNie Lut 16, 2014 2:14 am

Chyba GW zmienia podejście do graczy, pierwszy raz od X czasu zestaw startowy do armii w tym przypadku krasi jest tańszy niż kupione pojedynczo rzeczy. Normalnie szok na 490zł wychodzi, że normalnie trza by dać 560zł, jak na GW to postęp.
Powrót do góry Go down
quins
Maneater
quins


Liczba postów : 1610
Join date : 26/01/2014
Skąd : Koszalin

Władcy Gór - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Władcy Gór   Władcy Gór - Page 2 EmptyNie Lut 16, 2014 6:08 am

W zeszłym tygodniu podczas rozmowy telefonicznej z GW wspominali o tym ale dla mnie to było normalne, ze w secie jest taniej - a jednak nie dla wszystkich bylo. Fajnie zatem, że się zmienia na lepsze.

Nakręciłem się na krasnale...  bounce 
Powrót do góry Go down
http://www.rctrax.pl
Szczur
Troll
Troll



Liczba postów : 4126
Join date : 05/05/2009
Age : 43
Skąd : Miasto sexu i biznesu

Władcy Gór - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Władcy Gór   Władcy Gór - Page 2 EmptyNie Lut 16, 2014 10:24 am

quins napisał:
W zeszłym tygodniu podczas rozmowy telefonicznej z GW wspominali o tym ale dla mnie to było normalne, ze w secie jest taniej - a jednak nie dla wszystkich bylo. Fajnie zatem, że się zmienia na lepsze.

Nakręciłem się na krasnale...  bounce 

Quins mała rada co do zbierania armii, weź złóż jedną na dobre punkty, a dopiero potem następną bo zostaniesz z 2 armiami i nie skończona żadna.
Powrót do góry Go down
Szczur
Troll
Troll



Liczba postów : 4126
Join date : 05/05/2009
Age : 43
Skąd : Miasto sexu i biznesu

Władcy Gór - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Władcy Gór   Władcy Gór - Page 2 EmptyNie Lut 16, 2014 11:43 am

http://chomikuj.pl/debelial/Army+Builde ... 4304926.ab

AB file, jest na chomiku bo w końcu autor poszedł za głosem rozsądku i zaczął brać coś za swoją ciężką i bardzo szybką pracę.
Powrót do góry Go down
quins
Maneater
quins


Liczba postów : 1610
Join date : 26/01/2014
Skąd : Koszalin

Władcy Gór - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Władcy Gór   Władcy Gór - Page 2 EmptyNie Lut 16, 2014 5:12 pm

Szczur napisał:
mała rada co do zbierania armii, weź złóż jedną na dobre punkty
Kurde! Ale ja tak nie potrafię...  Crying or Very sad 
Powrót do góry Go down
http://www.rctrax.pl
R0gal
Ork
R0gal


Liczba postów : 536
Join date : 06/05/2009
Age : 35
Skąd : Koszalin

Władcy Gór - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Władcy Gór   Władcy Gór - Page 2 EmptyNie Lut 16, 2014 5:28 pm

kto bogatemu zabroni Smile

mowilem zbieraj krasie

nawet moja kobieta jest nimi zachwycona.
Powrót do góry Go down
quins
Maneater
quins


Liczba postów : 1610
Join date : 26/01/2014
Skąd : Koszalin

Władcy Gór - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Władcy Gór   Władcy Gór - Page 2 EmptyNie Lut 16, 2014 6:10 pm

Ale żeś mi Szuru pojechał po ambicji - siedzę i szlifuję Skavenów... szlifuję... i znowu szlifuje...
Powrót do góry Go down
http://www.rctrax.pl
Szczur
Troll
Troll



Liczba postów : 4126
Join date : 05/05/2009
Age : 43
Skąd : Miasto sexu i biznesu

Władcy Gór - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Władcy Gór   Władcy Gór - Page 2 EmptyNie Lut 16, 2014 7:26 pm

Dlatego piszę, że znam paru delikwentów co to zbierali armie, wydawali kasę zbierali tak powiedzmy do max 1500 punktów, nie mieli za dobrych wyników bo jeszcze nie ograni daną armią i sprzedawali zaczynali nową i tak w kółko potem się zrażali do WFB i przestawali grać.
Jak masz mało tych skavenów i szybko złożysz kraśki to super, ale jak masz zamiar oddział i koniec to bez sensu.
Powrót do góry Go down
quins
Maneater
quins


Liczba postów : 1610
Join date : 26/01/2014
Skąd : Koszalin

Władcy Gór - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Władcy Gór   Władcy Gór - Page 2 EmptyNie Lut 16, 2014 8:24 pm

Podobali mi się Skaveni i Krasnale. Wybrałem Skavenów bo córce podobały się Elvy Wysokie i one były w starterze ze Skavenami Smile
Ale spoko, słucham starszego kolegę i grzecznie oskrobuję i szlifuję, znów oskrobuję i znów szlifuję...

Horda Skavenów ma szable, piki, tasaki i nunczaka. Czy to wszystko jedno któremu co wkleję ?
Powrót do góry Go down
http://www.rctrax.pl
Zaleś
Goblin boss



Liczba postów : 200
Join date : 03/05/2009
Skąd : Lothern

Władcy Gór - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Władcy Gór   Władcy Gór - Page 2 EmptyNie Lut 16, 2014 8:46 pm

Wsioryba co jeden z drugim ma w łapie.
Powrót do góry Go down
Szczur
Troll
Troll



Liczba postów : 4126
Join date : 05/05/2009
Age : 43
Skąd : Miasto sexu i biznesu

Władcy Gór - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Władcy Gór   Władcy Gór - Page 2 EmptyNie Lut 16, 2014 8:47 pm

Wszystkie te bronie co podałeś to hand weapon.
Powrót do góry Go down
quins
Maneater
quins


Liczba postów : 1610
Join date : 26/01/2014
Skąd : Koszalin

Władcy Gór - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Władcy Gór   Władcy Gór - Page 2 EmptyNie Lut 16, 2014 8:55 pm

3567 szczurów później...
Te hobby wpędzi mnie w alkoholizm  Exclamation 
Powrót do góry Go down
http://www.rctrax.pl
Sponsored content





Władcy Gór - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Władcy Gór   Władcy Gór - Page 2 Empty

Powrót do góry Go down
 
Władcy Gór
Powrót do góry 
Strona 2 z 3Idź do strony : Previous  1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
ZAD TROLLA Koszalin :: WFB-
Skocz do: