ZAD TROLLA Koszalin
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
ZAD TROLLA Koszalin

Forum miłośników gier bitewnych oraz strategicznych z Koszalina i regionu.
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

 

 Ktoś chętny na pokazówkę?

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Bananovitch
Troll
Troll
Bananovitch


Liczba postów : 3818
Join date : 01/05/2009
Age : 40
Skąd : Zachodnie Immoren

Ktoś chętny na pokazówkę? Empty
PisanieTemat: Ktoś chętny na pokazówkę?   Ktoś chętny na pokazówkę? EmptyCzw Paź 17, 2013 8:06 am

Planuję w najbliższą środę zrobić pokazówkę w Maszynę/Hordy. Byłby ktoś chętny do nauki gry? Dwie armie mam (jedną do Maszyny, drugą do Hord) więc z tym nie ma problemu. Jak coś to się zgłaszać.

Przy okazji, sprzedam Trolle do Hord (patrz Handlarz Obwoźny) jak ktoś by chciał Wink
Powrót do góry Go down
MGM
Ogr Tyrant
MGM


Liczba postów : 2392
Join date : 13/12/2011
Skąd : Koszalin

Ktoś chętny na pokazówkę? Empty
PisanieTemat: Re: Ktoś chętny na pokazówkę?   Ktoś chętny na pokazówkę? EmptyCzw Paź 17, 2013 8:15 am

Kurde, mam nockę akurat więc odpadam, ale jakbyś jeszcze kiedyś robił replay to jestem chętny.
Powrót do góry Go down
Bananovitch
Troll
Troll
Bananovitch


Liczba postów : 3818
Join date : 01/05/2009
Age : 40
Skąd : Zachodnie Immoren

Ktoś chętny na pokazówkę? Empty
PisanieTemat: Re: Ktoś chętny na pokazówkę?   Ktoś chętny na pokazówkę? EmptyCzw Paź 17, 2013 8:26 am

Planuję robić cyklicznie co środę (zależnie od grafiku) bo wekendy dla mnie odpadają więc się prędzej czy później załapiesz Smile
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Ktoś chętny na pokazówkę? Empty
PisanieTemat: Re: Ktoś chętny na pokazówkę?   Ktoś chętny na pokazówkę? Empty

Powrót do góry Go down
 
Ktoś chętny na pokazówkę?
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
ZAD TROLLA Koszalin :: Karczma-
Skocz do: