ZAD TROLLA Koszalin
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
ZAD TROLLA Koszalin

Forum miłośników gier bitewnych oraz strategicznych z Koszalina i regionu.
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

 

 FaQi 8 edycyjne

Go down 
+8
wrubel
konri
łosiu
GrimgorIronhide
MGM
Tutek
Artur
Szczur
12 posters
Idź do strony : 1, 2  Next
AutorWiadomość
Szczur
Troll
Troll



Liczba postów : 4126
Join date : 05/05/2009
Age : 43
Skąd : Miasto sexu i biznesu

FaQi 8 edycyjne Empty
PisanieTemat: FaQi 8 edycyjne   FaQi 8 edycyjne EmptyCzw Sty 17, 2013 12:52 pm

No i batlowcy doczekali się nowych erat , ale w przypadku WFB to na szczęście tylko kosmetyka.
Skaveny, demony, Imperium, Krasie i coś jeszcze WoChu nie zmienili nic Smile i coś tam w rulebooku, nawiasem mówiąc errata do rulebooka zaczyna sie robić dłuższa niż rolka papieru toaletowego, oczywiście skaveny niedługo chyba dogonią tą erratę w ilości bo sami mają tyle stron co ze 4 armie normalne Razz

link do poprawek
Powrót do góry Go down
Artur
Ork
Artur


Liczba postów : 454
Join date : 29/03/2010
Age : 36
Skąd : z Koszalina urodzony we Wrocławiu ! ;)

FaQi 8 edycyjne Empty
PisanieTemat: Re: FaQi 8 edycyjne   FaQi 8 edycyjne EmptyCzw Sty 17, 2013 7:36 pm

Walić faq-a, nadchodzą !!! http://powerposey.blogspot.com/
Powrót do góry Go down
Tutek
Ork Shaman
Tutek


Liczba postów : 947
Join date : 07/01/2010
Age : 27

FaQi 8 edycyjne Empty
PisanieTemat: Re: FaQi 8 edycyjne   FaQi 8 edycyjne EmptyCzw Sty 17, 2013 7:39 pm

nobody expects the warriors of chaos !
Powrót do góry Go down
Artur
Ork
Artur


Liczba postów : 454
Join date : 29/03/2010
Age : 36
Skąd : z Koszalina urodzony we Wrocławiu ! ;)

FaQi 8 edycyjne Empty
PisanieTemat: Re: FaQi 8 edycyjne   FaQi 8 edycyjne EmptyCzw Sty 17, 2013 7:40 pm

Zobaczyłem, zapaliłem, oceniłem - chujowe modele ...
Powrót do góry Go down
MGM
Ogr Tyrant
MGM


Liczba postów : 2392
Join date : 13/12/2011
Skąd : Koszalin

FaQi 8 edycyjne Empty
PisanieTemat: Re: FaQi 8 edycyjne   FaQi 8 edycyjne EmptyCzw Sty 17, 2013 8:15 pm

Na ostatnim zdjęciu to co ciągnie rydwan - czy to może być nowy juggernaut??? Ogólnie Dragonogry, ogr czempion, ta zmutowana piechota, wielki czerwony demon, Helena (?)- mi się podobają. Czempioni i rydwany przeciętne. ale ogólnie według mnie nie ma brzydkich modeli.
Powrót do góry Go down
GrimgorIronhide
Ork Shaman
GrimgorIronhide


Liczba postów : 873
Join date : 08/03/2010
Age : 27
Skąd : Waaaaagh!

FaQi 8 edycyjne Empty
PisanieTemat: Re: FaQi 8 edycyjne   FaQi 8 edycyjne EmptyCzw Sty 17, 2013 8:48 pm

Fajna okładka do booka, jest Khorne i alleluja do przodu. , ale:

1. No book nadchodzi jest moc, ale ceny za nowe oddziały chyba z kosmosu, cena/wygląd,jakość wciąż pionowo w dół. Tak trzymać.
2. Heheh patrząc po hełmie to pierwszy z dragonogrów to Dovakhiin
Cytat :
https://www.youtube.com/watch?v=BuCL7YGfCD0
teraz to GW zniżył się nawet do kopiowania Skyrima rzenada przez duże RZ. Evil or Very Mad
3. Czempion Czentcha nawet fajny, ale hełm niezbyt ambitny jak na chaosiarza.
4/6. No i TADADADADAAAM.... jest nowy dupny gigamonster w dwóch wersjach. MCavalry jest to to też musiało przyjść, każdy nowy book wniesie to samo, kicz. Poza tym to jakoweś robotyczne paskudztwo z 40k rodem, a nie demon/beast.
5. Throgg Król trolli żalowy. aczkolwiek podobny do moich i ciekawszy, może kupię na konwerche. Smile
7. Forsakeni też słabi. raczej zombi niż chałasiarze
8. Czempion to badziewie, tendencja demonowych łbów zamiast epic hełmów jest żałosna.
9. Rydwan całkiem całkiem, nutka staroedycyjnych modeli, choć obecny o wiele lepszy.
10. Ten Jugger niepokojąco przypomina demikuraka. Suspect
Powrót do góry Go down
Szczur
Troll
Troll



Liczba postów : 4126
Join date : 05/05/2009
Age : 43
Skąd : Miasto sexu i biznesu

FaQi 8 edycyjne Empty
PisanieTemat: Re: FaQi 8 edycyjne   FaQi 8 edycyjne EmptyCzw Sty 17, 2013 9:24 pm

No i dobrze dawać booka ile można czekać, modele jak modele jednym będą się podobać drugim nie. luzik oby tylko nie było dużej ilości błędów jak w przypadku DA z WH40k i będzie gites.
Jakie dadzą zasady takie będą czy silne czy słabe trza będzie się pogodzić.
Czy wiadomo kto pisał booka?? Proponuje kolesia od ogierów no w ostateczności od skavenów hmm ale to ten sam typ Razz
Powrót do góry Go down
MGM
Ogr Tyrant
MGM


Liczba postów : 2392
Join date : 13/12/2011
Skąd : Koszalin

FaQi 8 edycyjne Empty
PisanieTemat: Re: FaQi 8 edycyjne   FaQi 8 edycyjne EmptyCzw Sty 17, 2013 9:29 pm

Szczur napisał:
No i dobrze dawać booka ile można czekać, modele jak modele jednym będą się podobać drugim nie. luzik oby tylko nie było dużej ilości błędów jak w przypadku DA z WH40k i będzie gites.
Jakie dadzą zasady takie będą czy silne czy słabe trza będzie się pogodzić.
Czy wiadomo kto pisał booka?? Proponuje kolesia od ogierów no w ostateczności od skavenów hmm ale to ten sam typ Razz


Jak mawiał klasyk: nie sztuką jest wygrywać grając silną armią, sztuką jest wygrywać grając Tau ;P.

BTW: Chyba sobie trochę sam zaprzeczasz, chodzi mi o podpis ;PPPPPP.
Powrót do góry Go down
Artur
Ork
Artur


Liczba postów : 454
Join date : 29/03/2010
Age : 36
Skąd : z Koszalina urodzony we Wrocławiu ! ;)

FaQi 8 edycyjne Empty
PisanieTemat: Re: FaQi 8 edycyjne   FaQi 8 edycyjne EmptyCzw Sty 17, 2013 9:46 pm

Ma być pierdolnięcie i już !
Powrót do góry Go down
Szczur
Troll
Troll



Liczba postów : 4126
Join date : 05/05/2009
Age : 43
Skąd : Miasto sexu i biznesu

FaQi 8 edycyjne Empty
PisanieTemat: Re: FaQi 8 edycyjne   FaQi 8 edycyjne EmptyPią Sty 18, 2013 12:37 am

MGM napisał:
Szczur napisał:
No i dobrze dawać booka ile można czekać, modele jak modele jednym będą się podobać drugim nie. luzik oby tylko nie było dużej ilości błędów jak w przypadku DA z WH40k i będzie gites.
Jakie dadzą zasady takie będą czy silne czy słabe trza będzie się pogodzić.
Czy wiadomo kto pisał booka?? Proponuje kolesia od ogierów no w ostateczności od skavenów hmm ale to ten sam typ Razz


Jak mawiał klasyk: nie sztuką jest wygrywać grając silną armią, sztuką jest wygrywać grając Tau ;P.

BTW: Chyba sobie trochę sam zaprzeczasz, chodzi mi o podpis ;PPPPPP.

Spoko nie będzie pierdolnięcia jak to pisze Artur będzie inna armia, np Skaveny albo Vampiry te armie nigdy nie były nawet przeciętne.
Woch albo był średni albo mocny więc raczej nie spartolą teraz tego w końcu to jedna z podstawowych armii świata WFB, o kurcze ale ja jest naiwny Razz
Powrót do góry Go down
łosiu
Admin
łosiu


Liczba postów : 2696
Join date : 30/04/2009
Age : 41
Skąd : Outter space

FaQi 8 edycyjne Empty
PisanieTemat: Re: FaQi 8 edycyjne   FaQi 8 edycyjne EmptyPią Sty 18, 2013 7:35 am

coraz gorzej z pomysłami na modele. mają coraz lepszą jakość i dokładność, ale pomysły to wołają o pomstę do nieba.
Powrót do góry Go down
https://zadtrolla.forumpolish.com
konri
Ork Shaman
konri


Liczba postów : 836
Join date : 20/08/2009
Age : 29
Skąd : Mielno

FaQi 8 edycyjne Empty
PisanieTemat: Re: FaQi 8 edycyjne   FaQi 8 edycyjne EmptyPią Sty 18, 2013 4:23 pm

Figurki są raczej przeciętne. No poza konnym rydwanem który jest po prostu przezajebisty. ogry też są imo spoko. O ile to wielkie działo(?) z mackami daje radę, to ten wielki czerwony stwór jest żalowy.
Powrót do góry Go down
Szczur
Troll
Troll



Liczba postów : 4126
Join date : 05/05/2009
Age : 43
Skąd : Miasto sexu i biznesu

FaQi 8 edycyjne Empty
PisanieTemat: Re: FaQi 8 edycyjne   FaQi 8 edycyjne EmptyPon Sty 21, 2013 2:34 am

Dobra WoCh będzie biedną armią, autor army booka to Robin Cruddace.

Dla tych co pewnie nie wiedzą to ten od pięknego booka od KHEMRII, szykuje się na zasadach ETC jakiś solidny bonusik dla nas jakieś 200 dodatkowych punktów Razz Coś mi mówi, że będzie zmiana armii, oj coś czuje w kościach przecież nie będę grał słabą armią Smile
Powrót do góry Go down
wrubel
Ork
wrubel


Liczba postów : 529
Join date : 08/05/2009

FaQi 8 edycyjne Empty
PisanieTemat: Re: FaQi 8 edycyjne   FaQi 8 edycyjne EmptyPon Sty 21, 2013 9:26 am

Pon Sty 21, 2013 3:34 am

Ty sypiasz ????? Wink
Powrót do góry Go down
Artur
Ork
Artur


Liczba postów : 454
Join date : 29/03/2010
Age : 36
Skąd : z Koszalina urodzony we Wrocławiu ! ;)

FaQi 8 edycyjne Empty
PisanieTemat: Re: FaQi 8 edycyjne   FaQi 8 edycyjne EmptyPon Sty 21, 2013 9:49 am

Szczur napisał:
Dobra WoCh będzie biedną armią, autor army booka to Robin Cruddace.

Dla tych co pewnie nie wiedzą to ten od pięknego booka od KHEMRII, szykuje się na zasadach ETC jakiś solidny bonusik dla nas jakieś 200 dodatkowych punktów Razz Coś mi mówi, że będzie zmiana armii, oj coś czuje w kościach przecież nie będę grał słabą armią Smile

Hahaha i ja niby narzekam ? Nie widziałeś book-a a już chcesz się pociąć ... nie jęcz jak pierdoła, tylko głowa do góry i trzymaj fason (w końcu gramy tym samym, a komu jak komu, ale warriorom chaosu nie przystoi się mazaćSmile) - a jak na razie z info : +1 ward z tzeencha -> jest, puppet -> jest , mark khorna frenzy -> jest , podobno exalted championi i lordowie mogą czarować -> jest grubo Wink
Powrót do góry Go down
Szczur
Troll
Troll



Liczba postów : 4126
Join date : 05/05/2009
Age : 43
Skąd : Miasto sexu i biznesu

FaQi 8 edycyjne Empty
PisanieTemat: Re: FaQi 8 edycyjne   FaQi 8 edycyjne EmptyPon Sty 21, 2013 11:26 am

wrubel napisał:
Pon Sty 21, 2013 3:34 am

Ty sypiasz ????? Wink

Sypiam i to aż za dużo jak się jest na zwolnieniu to i za dnia sypiam potem po nocach spać nie mogę Smile

Artur napisał:
Szczur napisał:
Dobra WoCh będzie biedną armią, autor army booka to Robin Cruddace.

Dla tych co pewnie nie wiedzą to ten od pięknego booka od KHEMRII, szykuje się na zasadach ETC jakiś solidny bonusik dla nas jakieś 200 dodatkowych punktów Razz Coś mi mówi, że będzie zmiana armii, oj coś czuje w kościach przecież nie będę grał słabą armią Smile

Hahaha i ja niby narzekam ? Nie widziałeś book-a a już chcesz się pociąć ... nie jęcz jak pierdoła, tylko głowa do góry i trzymaj fason (w końcu gramy tym samym, a komu jak komu, ale warriorom chaosu nie przystoi się mazaćSmile) - a jak na razie z info : +1 ward z tzeencha -> jest, puppet -> jest , mark khorna frenzy -> jest , podobno exalted championi i lordowie mogą czarować -> jest grubo Wink

Po pierwsze ja tylko narzekam, statusu marudy i tak nie jestem w stanie Ci odebrać o WIELKA MARUDO Smile

Po drugie o zasadach i czy book jest gięty pogadamy jak będę go miał w ręku.
Powrót do góry Go down
Artur
Ork
Artur


Liczba postów : 454
Join date : 29/03/2010
Age : 36
Skąd : z Koszalina urodzony we Wrocławiu ! ;)

FaQi 8 edycyjne Empty
PisanieTemat: Re: FaQi 8 edycyjne   FaQi 8 edycyjne EmptyPon Sty 21, 2013 11:40 am

Szczur napisał:
Sypiam i to aż za dużo jak się jest na zwolnieniu to i za dnia sypiam potem po nocach spać nie mogę Smile


To się zabierz za malowanie pacyn, wstyd po prostu, mam więcej pomalowane zbierając tę armie z 5 razy krócej Razz
Powrót do góry Go down
Szczur
Troll
Troll



Liczba postów : 4126
Join date : 05/05/2009
Age : 43
Skąd : Miasto sexu i biznesu

FaQi 8 edycyjne Empty
PisanieTemat: Re: FaQi 8 edycyjne   FaQi 8 edycyjne EmptyPon Sty 21, 2013 1:28 pm

Artur napisał:
Szczur napisał:
Sypiam i to aż za dużo jak się jest na zwolnieniu to i za dnia sypiam potem po nocach spać nie mogę Smile


To się zabierz za malowanie pacyn, wstyd po prostu, mam więcej pomalowane zbierając tę armie z 5 razy krócej Razz

Chwalisz się czy żalisz, jak Konri będzie miał czas to i chaos się pomaluje.
Powrót do góry Go down
R0gal
Ork
R0gal


Liczba postów : 536
Join date : 06/05/2009
Age : 35
Skąd : Koszalin

FaQi 8 edycyjne Empty
PisanieTemat: Re: FaQi 8 edycyjne   FaQi 8 edycyjne EmptyPon Sty 21, 2013 2:06 pm

Szczur napisał:
Artur napisał:
Szczur napisał:
Sypiam i to aż za dużo jak się jest na zwolnieniu to i za dnia sypiam potem po nocach spać nie mogę Smile


To się zabierz za malowanie pacyn, wstyd po prostu, mam więcej pomalowane zbierając tę armie z 5 razy krócej Razz

Chwalisz się czy żalisz, jak Konri będzie miał czas to i chaos się pomaluje.
ahahaha xD

Powrót do góry Go down
Tutek
Ork Shaman
Tutek


Liczba postów : 947
Join date : 07/01/2010
Age : 27

FaQi 8 edycyjne Empty
PisanieTemat: Re: FaQi 8 edycyjne   FaQi 8 edycyjne EmptyPon Sty 21, 2013 2:28 pm

Szczur napisał:


Chwalisz się czy żalisz, jak Konri będzie miał czas to i chaos się pomaluje.

Ale bombę walną szczur lol!

Ps. Konri nie daj się uciskać - nie maluj wochu
Powrót do góry Go down
Artur
Ork
Artur


Liczba postów : 454
Join date : 29/03/2010
Age : 36
Skąd : z Koszalina urodzony we Wrocławiu ! ;)

FaQi 8 edycyjne Empty
PisanieTemat: Re: FaQi 8 edycyjne   FaQi 8 edycyjne EmptyPon Sty 21, 2013 2:37 pm

Szczur napisał:


Chwalisz się czy żalisz.

Motywuje Wink
Powrót do góry Go down
Bananovitch
Troll
Troll
Bananovitch


Liczba postów : 3818
Join date : 01/05/2009
Age : 40
Skąd : Zachodnie Immoren

FaQi 8 edycyjne Empty
PisanieTemat: Re: FaQi 8 edycyjne   FaQi 8 edycyjne EmptyPon Sty 21, 2013 9:39 pm

Ja jebię...

FaQi 8 edycyjne Pobranepk




Evil or Very Mad
Powrót do góry Go down
Szczur
Troll
Troll



Liczba postów : 4126
Join date : 05/05/2009
Age : 43
Skąd : Miasto sexu i biznesu

FaQi 8 edycyjne Empty
PisanieTemat: Re: FaQi 8 edycyjne   FaQi 8 edycyjne EmptyPon Sty 21, 2013 10:15 pm

Banan widzę fotka z Facebooka Razz
Powrót do góry Go down
Bananovitch
Troll
Troll
Bananovitch


Liczba postów : 3818
Join date : 01/05/2009
Age : 40
Skąd : Zachodnie Immoren

FaQi 8 edycyjne Empty
PisanieTemat: Re: FaQi 8 edycyjne   FaQi 8 edycyjne EmptyWto Sty 22, 2013 6:01 pm

Profilowa Wink
Powrót do góry Go down
wrubel
Ork
wrubel


Liczba postów : 529
Join date : 08/05/2009

FaQi 8 edycyjne Empty
PisanieTemat: Re: FaQi 8 edycyjne   FaQi 8 edycyjne EmptyWto Sty 22, 2013 7:45 pm

Ładnie wyglądasz.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





FaQi 8 edycyjne Empty
PisanieTemat: Re: FaQi 8 edycyjne   FaQi 8 edycyjne Empty

Powrót do góry Go down
 
FaQi 8 edycyjne
Powrót do góry 
Strona 1 z 2Idź do strony : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» KOPER, czyli Kącik O Przegiętych Ewidentnie Rozpiskach

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
ZAD TROLLA Koszalin :: WFB-
Skocz do: