ZAD TROLLA Koszalin
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
ZAD TROLLA Koszalin

Forum miłośników gier bitewnych oraz strategicznych z Koszalina i regionu.
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

 

 Ultramarines The Movie

Go down 
4 posters
AutorWiadomość
Morvius
Goblin boss
Morvius


Liczba postów : 241
Join date : 28/08/2009
Age : 29
Skąd : Koszalin

Ultramarines The Movie Empty
PisanieTemat: Ultramarines The Movie   Ultramarines The Movie EmptyCzw Gru 23, 2010 2:47 pm

Ultramarines The Movie online <-klik
Jeszcze nie oglądałem, ale zapowiada się badziewnie...

Jeśli w złym dziale umieściłem (znaczy ogólnodostępnym dla świata) to sorki. Smile
Powrót do góry Go down
Morvius
Goblin boss
Morvius


Liczba postów : 241
Join date : 28/08/2009
Age : 29
Skąd : Koszalin

Ultramarines The Movie Empty
PisanieTemat: Re: Ultramarines The Movie   Ultramarines The Movie EmptyCzw Gru 23, 2010 4:53 pm

Zadubluję, a co.

Powiem tak. Końcówka uratowała ten film przed totalną porażką. Niby coś tam wiało klimacikiem, ale nie rekompensowało to porażającej nudy Evil or Very Mad . W pewnym momencie zdecydowałem się pójść odśnieżyć podjazd żeby się ożywić i nie zasnąć.

Szczątkowa fabuła w końcówce jednak była całkiem fajna, mimo wszystko Dan się nie postarał...

O grafice się nie wypowiem Laughing .

Poza tym sporo było śmiechu w filmie, jak przechodzenie kilkuset kilogramowych chłopa po drewnianym mościku, skoki niczym mistrzowie Jedi, no i najlepsze: totalna rzeź chaośników. A wszystko przebiła scena gdy powrócił uberkapitan i w kilka sekund zabił ze 20 CSM. Tak się zastanawiam po co im w ogóle te pancerze...

Moja ogólna ocena to 3/10 - na zachętę. Może następne będą lepsze (jeśli w ogóle będą).
Powrót do góry Go down
konri
Ork Shaman
konri


Liczba postów : 836
Join date : 20/08/2009
Age : 29
Skąd : Mielno

Ultramarines The Movie Empty
PisanieTemat: Re: Ultramarines The Movie   Ultramarines The Movie EmptyCzw Gru 23, 2010 6:36 pm

A ja się pytam, dlaczego i maj jakiegoś transportera nie podesłali? Nie musieliby tyle czasu iść i cały ten "film" trwałby pół godziny. Neutral A jakby to było krótsze, to może by się do jakości bardziej przyłożyli.
Powrót do góry Go down
łosiu
Admin
łosiu


Liczba postów : 2696
Join date : 30/04/2009
Age : 41
Skąd : Outter space

Ultramarines The Movie Empty
PisanieTemat: Re: Ultramarines The Movie   Ultramarines The Movie EmptyCzw Gru 23, 2010 8:18 pm

No. I w takim klimacie utrzymana jest seria książek o wilkach. Nie da się czytać.
Powrót do góry Go down
https://zadtrolla.forumpolish.com
Szczur
Troll
Troll



Liczba postów : 4126
Join date : 05/05/2009
Age : 43
Skąd : Miasto sexu i biznesu

Ultramarines The Movie Empty
PisanieTemat: Re: Ultramarines The Movie   Ultramarines The Movie EmptyCzw Gru 23, 2010 10:12 pm

żal.pl
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Ultramarines The Movie Empty
PisanieTemat: Re: Ultramarines The Movie   Ultramarines The Movie Empty

Powrót do góry Go down
 
Ultramarines The Movie
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
ZAD TROLLA Koszalin :: WH40k-
Skocz do: